Dışarıdan nasıl görünüyorum?

İş yerinde emin olun bu konuda sıkıntı yaşamıyorum. Yoksa saliseler geçmez. benim kasdettigim yakın arkadaş grubu olur hafta sonu bir plan yaparsın bende o yok. Ben çok okul değişikliği yaptığım için kopmalar oldu malesef tek köklü arkadaşlıklarım üniversiteden oldu.
Şöyle yapabilirsiniz siz çaya kahveye davet edin. Uzaktan gözlemleme şansınız olmustur hepsini.
Kendinize samimi gelen bir kaç kişiyi eve davet edin veya bir yerde oturup çay kahve için ilk adımı siz atın.

Beni hiç cagirmiyorlar o daha kotu departman arkadaşlarım bile 😅😅

Yoksa bende benden rahatsızlık duracak insanlarla plan yapmam 😅😅
Güzellik genelde istenmeyen insan olmana sebep oluyor güzel bir kadın yada kocası tarafından çiçeklenen boceklenen bir kadinsan emin ol antipati duyuyorlardır hirslarindan, kuduruklar 😂😂😂

Şöyle yapabilirsiniz siz çaya kahveye davet edin. Uzaktan gözlemleme şansınız olmustur hepsini.
Kendinize samimi gelen bir kaç kişiyi eve davet edin veya bir yerde oturup çay kahve için ilk adımı siz atın.
Hepsini 4 seneden beri gözlemlediğim için açıkçası sevdiğim kişileri çağırdim. Galiba onlarda iş harici pek görüşmek istemiyorlar 😓

Güzellik genelde istenmeyen insan olmana sebep oluyor güzel bir kadın yada kocası tarafından çiçeklenen boceklenen bir kadinsan emin ol antipati duyuyorlardır hirslarindan, kuduruklar 😂😂😂

Kendimi çokta güzel bulmam zaten evli barkli kadınım neyimi kıskansinlar😅😅😅

Hepsini 4 seneden beri gözlemlediğim için açıkçası sevdiğim kişileri çağırdim. Galiba onlarda iş harici pek görüşmek istemiyorlar 😓
Amaaan kız sende yaa ozaman ne diye üzülüyorsun ki ciktiret 🤣🤣 kendini beğenmiş insanlara uyuz oluyorum boşver canını sıkmana bile değmez. Bir daha üzülüyorum sana derlerse "ben birbirinin arkasindan konuşup da samimi olamam yalnızlık iyidir" de geç. Sonra bırak onlar girsinler birbirlerine 🤣😂

Amaaan kız sende yaa ozaman ne diye üzülüyorsun ki ciktiret 🤣🤣 kendini beğenmiş insanlara uyuz oluyorum boşver canını sıkmana bile değmez. Bir daha üzülüyorum sana derlerse "ben birbirinin arkasindan konuşup da samimi olamam yalnızlık iyidir" de geç. Sonra bırak onlar girsinler birbirlerine 🤣😂

Valla iyiki açmışım bu konuyu için rahatladı ben anormalim sanıyorum kendimi 🙏🤗 çok teşekkür ediyorum 🙏

Ben hayatima zor insan alıyorum. Lise ve uniden vberi kardes gibi oldugum, dostum dediğim bir kaç arkadaşım var halen görüşürüz. Cogumuz evli çocuklu olsak da elimizden geldiğince birbaraya geliriz. Bir derdim olduğunda ilk paylasacagim kişiler onlardir. Daha sonradan tanistigim kisilerle, buna is arkadaşları da dahil, samimi olamiyorum. 2 aydır yeni bir okuldayım ( ogretmenim) isle ilgili konular ve yuzeysel muhabbet dışında dışarıda gorusecek kadar bir samimiyetim olusmadi kimseyle. Hos, yaşıma yakın biri de yok, olsa belki daha kolay olurdu. Bunu hiç bir problem olarak görmedim. Çünkü işimi seviyorum, isle ilgili muhabbet ediyorum sessiz biri değilim. Ama özel hayatima dahil edecek kadar ilerletmedik, belki ilerde olur ne bileyim. Ailem, eski dostlarim yetiyor. Siz hayatinzda bu anlamda eksiklik hissediyorsaniz siz davet edin is arkadaslatinizi bir yerlere. Bir yarım.saat kahve icebilirsiniz en basitinden. Size uzulmeleri muhabbeti çok saçma geldi bana. Bunu diyene kadar kendileri sizi bir yere davet etselermis ya

eğer bu durumdan memnunsanız sorun yok. ama davet edilmek isterim diyorsanız, çok sessiz olabilir misiniz? kendinizi fazla kasıyor olabilir misiniz? ya da belki kafanız uyusmuyordur sohbetiniz uyusmuyordur. ya da siz onlarla takılmak istemediğiniz için farkında olmadan mesafe koyuyorsunuzdur. mesela ben bir ortamda çok sevilip her yere çağrılırken, okuldaki bir grupta tam tersi kimse çağırmıyordu sizin gibi. sonradan fark ettim ki onlarla muhattabı kısa tutmaya çalışıyorum, sohbeti hemen bitirecek kelimeler kullanıyorum çünkü pek hoşlanmıyorum hiçbirinden, onlar da hissediyor/fark ediyor haliyle uzaklaşıyorlar

Gençler çok basit şeylere kafa yorup üzülüyorsunuz gerçekten. İnsan çiğ süt emmiş derler. Boşverin . Geçen gün ömürden gidiyor. Yeyin için gezin , mutlu olmaya çalışın . Bazı insanların olmaması bence daha güzel

X