Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

Bugün diş ölçüm alındı salı günü tedaviye başlanılacak ve çok korkuyorum acısından :KK43: zikronyum yaptıracağım incelediğim kadarıyla en güzeli o..porselen düşünüyordum çok belli oluyormuş parama kıyıp zikronyum yaptırmaya karar verdim:S
kızlar peki dişlerin kesimi ve sonrası özellikle de geçicilerin takılması ve sonrası çok mu ağrılı kanamalı..çünkü salı akşamı yaptıracağım iş çıkışı ve çrşmba sabahı gerçeği takılacak:S

İyi haberlerini bekliyoruz..

sevginin gücü benim dişlerimde sadece aralık war üst dört dişimde :86:senin resimlerini gördükten sonra cem beye gitmeye karar werdim:KK8:ama ücret konusunda taksit falan yaptırabilirmiyim çünkü nişanım olacak we peşin ödeyebileceğimi hiç zannetmiorum acaba sen peşinmi werdin ?

sevginin gücü benim dişlerimde sadece aralık war üst dört dişimde :86:senin resimlerini gördükten sonra cem beye gitmeye karar werdim:KK8:ama ücret konusunda taksit falan yaptırabilirmiyim çünkü nişanım olacak we peşin ödeyebileceğimi hiç zannetmiorum acaba sen peşinmi werdin ?

Canım bende oyle yaptırdım zaten para konusunu dert etme bence sen git görüş cem beyi ben tanıdığım kadarı ile öle kesinlikle para konusunu sorun edecek birisi değil taksitte yaptırırsın tabiki..

sevginin gücü merhaba
Benim de ön dişimde hafif morarma var bu nedenle ön 2 dişime laminate veneer
yaptıracağım. öncelikle diğer dişlerimle bu iki dişimin renk farklılığı farkedermi? yoksa diğerleri gibi mi durur. ikinciside sennin resimlerini göremedim kaldırmışsın. rica etsem bana özelden veya burdan gönderebilirmisin?şimdiden teşekkürler..

Merhaba ben sevginin günü'nün arkadaşıyım bahsettiği de benim eşim :)..Eşimden çok ben memnun oldum dişlerini yaptırdığı için.çok rahatsız oluyordum onun görüntüsü ve sağlıksız durumundan.Eski dişlerinden çok koku geliyordu ama şimdi o da ben de çok rahatız...

Merhaba ben sevginin günü'nün arkadaşıyım bahsettiği de benim eşim :)..Eşimden çok ben memnun oldum dişlerini yaptırdığı için.çok rahatsız oluyordum onun görüntüsü ve sağlıksız durumundan.Eski dişlerinden çok koku geliyordu ama şimdi o da ben de çok rahatız...

Canım arkadaşım benim :)) ben zaten bu kadar güzel olacağını biliyordum bende senin adına çok sevinçliyim mutluluklar size eşinizle birlikte... Fotoğraf çekilmeye kaçalım bir gün yazda geliyor güzel bir gülümseme çakıyım sana :)) yeni dişlerimle..

güle güle kullanın gerçektengüzel olmuş ama benim takıldığım konu bunu yaptırdıktan sonra kaplama düşebiliyormuş siz elma bile ısırdığınızı söylemişsiniz ama bu işlemden sonra bu konularda sorun yaşayanlar varsa yazsınlar lütfen

Merhaba.. Bende lamina yaptırdım geçen hafta çok memnunum, rahatlıkla elma yiyebiliyorum. Bir buçuk sene kadar önce beyazlatma yaptırmıştım doktorumda kayıtlarım varmış bu fotoları rica edip aldım ilerde çocuklarıma gösteririm diye. Sadece 4 dişe lamina yapıldı. hiç kimse anlamıyor dişlerimin porselen olduğunu bu da benim için çok önemli.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/%C3%87AGDA%C5%9E4/Desktop/Resim2.jpg

Merhaba.. Bende lamina yaptırdım geçen hafta çok memnunum, rahatlıkla elma yiyebiliyorum. Bir buçuk sene kadar önce beyazlatma yaptırmıştım doktorumda kayıtlarım varmış bu fotoları rica edip aldım ilerde çocuklarıma gösteririm diye. Sadece 4 dişe lamina yapıldı. hiç kimse anlamıyor dişlerimin porselen olduğunu bu da benim için çok önemli.
$Resim2.jpg

çok güzel olmuş sadiyer gerçekten hiç belli olmuyor sizin gibi aynen 4 dişini bir arkadaşım yaptırdı yeni kişilerlerle tanışınca ben soruyorum onlara evet arkadaşlar sizce arkdaşımız neresini yaptırdı diye yok burun,dudak,göğüs:) falan diyorlar kimse dişlerini farketmiyor ben de ondan sonra yaptırma kararı aldım ben rinoplasti de düşünüyorum bu yaz bunu da istiyorum:)benim alt dişlerim tamamen baştan yapılmalı araştırıyorum.
Paylaşımda bulunanlara teşekkür ediyorum.

sadiyer çok güzel olmuş güle güle kullan dişlerini :)) valla ben çok beğendim.darısı başıma diyorum.bugün dişcimle görüştüm benim dişlerim lamine kaplama yapmaya müsait değilmiş dişim birisinin arasında boşluk büyük olduğu o yüznden zirkonyum yapılcakmış :KK43:

benim dişçim beni uyardı bende önce başka bir yerde zirkonyum yaptıracaktım daha dayanıklı ve estetik demişlerdi, ama öyle değilmiş. zirkonyum dişler ön bölgede daha opak duruyormuş özellikle fotograf çekilince dişler hemen belli oluyormuş. Bu yüzden ön dişlerde kristal destekli porselenden başkası kullanılmamalıymış. hemde dişleri çok küçültmeden tedavi olmak lazım.Bence zirkonyum işini biraz araştırın.

bende birşey sormak istiyorum başlık açma gereği duymadım bilenler varsa söyleyebilir bu laminate dişler bir zirkonyum dan yapılıyormuş birde empress bu zirkonyum la empress farkı varmı özellikle görüntü olarak resim arıyorum net görüntü bulamadım metal desteklileri biliyorum lavabo çanağı gibi duruyo da bunların farkı ne

benim dişçim beni uyardı bende önce başka bir yerde zirkonyum yaptıracaktım daha dayanıklı ve estetik demişlerdi, ama öyle değilmiş. zirkonyum dişler ön bölgede daha opak duruyormuş özellikle fotograf çekilince dişler hemen belli oluyormuş. Bu yüzden ön dişlerde kristal destekli porselenden başkası kullanılmamalıymış. hemde dişleri çok küçültmeden tedavi olmak lazım.Bence zirkonyum işini biraz araştırın.

bahsettiğin bu kristal destekli porselenin bir adı varmı bu şekildemi geçiyor

X