Diyet bitti şimdi sıra sohbette...

Çok erken değilmi sence sonucta sana ıhtıyacı var bu dönem cok önemlı onlar ıcın.Alısır ama alısırsa memeyı bu sefer ıstemez,4.ay ek gıda ıcın erken bence gerek yok sen calısma olayını dusunmelısın.
Canım sorun değil yanı benden alman ıcın demedım aslında.Çok fazla uzun surelı kullanamıyorsun aldıklarını dediğin gibi para bosa gıdıyor.Yanı önceden aklım olsa bır cok seyı ıkıncı el alabılırdım:))Avent pahalı ama ıste sutun zaten azsa ve duzenlı sağabıleceksen al yoksa elınde patlar.

Yok canım sen dedin diye değil ben diyorum keşke senden alsaydım diye, en iyisi bende lansinoh alayım elimde patlamasın,
Şu an 195 tl.
Bide biz kısmetse ikincinin planını yaptık:KK1:
6 aydan sonra başlıycaz ne zaman hamile kalırsam artık çok yaş farkı olsun istemiyoruz annemide ikna ettim gelip kalıcaksın
Diye bende ücretsiz izin alıcam ikiz gibi büyütücez inşallah.:KK49:
Ondan sonrada kiloları vericem ohhh istediğimi giyip gezicem :KK9:

Yok canım sen dedin diye değil ben diyorum keşke senden alsaydım diye, en iyisi bende lansinoh alayım elimde patlamasın,
Şu an 195 tl.
Bide biz kısmetse ikincinin planını yaptık:KK1:
6 aydan sonra başlıycaz ne zaman hamile kalırsam artık çok yaş farkı olsun istemiyoruz annemide ikna ettim gelip kalıcaksın
Diye bende ücretsiz izin alıcam ikiz gibi büyütücez inşallah.:KK49:
Ondan sonrada kiloları vericem ohhh istediğimi giyip gezicem :KK9:

Oyy baya pahalı olmus:)buyuk cesaret sızı kutluyorum,hayırlı olsun sımdıden.Ela nın pabucunu dama atmayında

Oyy baya pahalı olmus:)buyuk cesaret sızı kutluyorum,hayırlı olsun sımdıden.Ela nın pabucunu dama atmayında
yo

Teşekkür ederim kısmetse ikisi birden büyüsün dedik,ela ilk göz ağrımız onun yeri başka olur,
Son bişey sorcam lansinoh ikili alcam fakat benim göğüsler biraz büyük ikili sağmak zor olur mu bi elimle tutmak zorunda kalırmıyım eğer öyleyse avent tekli alayım diyorum.
Sterilizatörde milkway alıcam

yo

Teşekkür ederim kısmetse ikisi birden büyüsün dedik,ela ilk göz ağrımız onun yeri başka olur,
Son bişey sorcam lansinoh ikili alcam fakat benim göğüsler biraz büyük ikili sağmak zor olur mu bi elimle tutmak zorunda kalırmıyım eğer öyleyse avent tekli alayım diyorum.
Sterilizatörde milkway alıcam

Benımde öyleydı bır sorun yasamadım senınde yasamıyacağını sanıyorum.

az önce süt sağdım bi sorun yaşamadım memnun kaldım canım ama sterilizatörü kurutuculu alsaymışın keşke süt pompasının parçaları tamamen kuru olmalıymış keşke söyleseydin bana steril ettikten sonra bide masaya dizip kurumasını bekliyorum ne anladım ben bu sterilizasyondan tencerede kaynatmakla aynı şey yani off

az önce süt sağdım bi sorun yaşamadım memnun kaldım canım ama sterilizatörü kurutuculu alsaymışım keşke süt pompasının parçaları tamamen kuru olmalıymış keşke söyleseydin bana steril ettikten sonra bide masaya dizip kurumasını bekliyorum ne anladım ben bu sterilizasyondan tencerede kaynatmakla aynı şey yani off neyse artık uğraşıcaz bi kaç ay:KK66:

az önce süt sağdım bi sorun yaşamadım memnun kaldım canım ama sterilizatörü kurutuculu alsaymışım keşke süt pompasının parçaları tamamen kuru olmalıymış keşke söyleseydin bana steril ettikten sonra bide masaya dizip kurumasını bekliyorum ne anladım ben bu sterilizasyondan tencerede kaynatmakla aynı şey yani off neyse artık uğraşıcaz bi kaç ay:KK66:

Benımde öyleydı bır sorun yasamadım senınde yasamıyacağını sanıyorum.[/QUOT

Sen sterilizasyondan çıkardığında kupkuru mu oluyordu yani direk süt sağabiliyormuydun,
Eğer öyleyse büyük kolaylık bende bunu iade edip başka alayım

Sen sterilizasyondan çıkardığında kupkuru mu oluyordu yani direk süt sağabiliyormuydun,

Canım benım sana tavsıye ettığım sterılızatör kurutmalı sterılızatör idi:))tabıkı kurutmalı almakta fayda var bıde kurutmak ıcın beklemıyosun ama sen benım dedığım markayı almadın ki!!
Aynen kuru oluyordu ve sen kurutmasını sterılı kac dk ıstıyosan ayarlıyosun benım kı öyleydı.Bulasık mak. nasıl kurutuyorsa öyle sudunç

Canım benım sana tavsıye ettığım sterılızatör kurutmalı sterılızatör idi:))tabıkı kurutmalı almakta fayda var bıde kurutmak ıcın beklemıyosun ama sen benım dedığım markayı almadın ki!!
Aynen kuru oluyordu ve sen kurutmasını sterılı kac dk ıstıyosan ayarlıyosun benım kı öyleydı.Bulasık mak. nasıl kurutuyorsa öyle sudunç
evet seninki kurutmalı ama ben ikisi arasındaki farkı bilmediğimden ve pompa malzemelerinin kuru olması gerektiğinden haberim yoktu:KK43: hiç bir blogta da yazmıyor,hiç yorumlarda da okumadım kurutuculu alın diyeni,
İade için uğraşıyorum inşallah geri alırlar uğraşamam mutfağım küçük zaten bide masanın üstübe dizip kurutucam offf ya
Zaten ıkına sıkına 100 ml süt zor çıkıyor,sol göğsümden 20ml anca sağ göğsümden 70-80 falan.

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl:rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK15:
site değişmiş kafam karıştı :110:
vallahi oğluşumdan fırsat olmuyor yoksa arada size yazmak istiyorum özledim sizi:KK19:

evet seninki kurutmalı ama ben ikisi arasındaki farkı bilmediğimden ve pompa malzemelerinin kuru olması gerektiğinden haberim yoktu:KK43: hiç bir blogta da yazmıyor,hiç yorumlarda da okumadım kurutuculu alın diyeni,
İade için uğraşıyorum inşallah geri alırlar uğraşamam mutfağım küçük zaten bide masanın üstübe dizip kurutucam offf ya
Zaten ıkına sıkına 100 ml süt zor çıkıyor,sol göğsümden 20ml anca sağ göğsümden 70-80 falan.

Canım dusunduğun zaman kurutmalı olması daha mantıklı gelmedı mı keske sana tavsıye ettığım ürünü alsaydın sonucta benım de basımdan geçti ama sen hiç dinlemıyosun kı:))Pompa malzemesi kuru olmalı ama hafif nemlı olsada sorun olmaz canım o kadar ınceleme yanı.Aldığın marka özellıklerını hıc bılmıyorum ama inşallah ıade edebılırsın.
Bol bol emzır sut sağma nıye sağıyorsun ki,emzırırsen coğalır.Eğer emzırmeyı azaltırsan cocuk bıberoncu olur emmez o zaman sut daha da azalır.

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl:rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK15:
site değişmiş kafam karıştı :110:
vallahi oğluşumdan fırsat olmuyor yoksa arada size yazmak istiyorum özledim sizi:KK19:

Nehir sen nerelerdesın iyiki doğurdunuz yani:))Oğlun nasıl oldu bakalım?Site bir garip gerçekten eskısı kadar giresım gelmıyor.

Nehir sen nerelerdesın iyiki doğurdunuz yani:))Oğlun nasıl oldu bakalım?Site bir garip gerçekten eskısı kadar giresım gelmıyor.

doğurma akımını sen başlattın canım bütün herşey o topikle başladı :KK48::KK48:
oğlum iyi 8,5 aylık oldu bir kaç gündür emeklemeye çalışıyo.bana yardım edecek kimse olmadığı için yemek temizlik falan hepsi bende eşimin işleride şu sıralar çok yoğun adamın yüzünü zor görüyoruz.böyle oluncada kendime az zaman kalıyo.oğlum doğduğundan beri saçımı kestiricem hep kalıyo hep kalıyo.

sen neler yapıyorsun kızın ne kadarlık oldu 1 yaşına girdimi.

bayan rujda doğurmuş maşallah bebeğine :nazar::nazar:ikinciyi düşünüyormuş daha erken değilmi anne sütünü daha alması lazım.ben 2 yaşından sonra düşünüyorum.öncelikle tuvalete gidiyo olması lazım kreşe yarım gün gönderirim tabi daha anne süyü alıyo ikisinede vakit ayırırım.benim bakacak kimsem yok kayınvalidemden de hayır yok bu çocukda gördük,bütün herşey bende olacak onun için herşeyi düzene sokup öyle oğluma kardeş düşünüyorum.suzanda ikinciyi düşünüyordu o ne yaptı acaba :KK48:

X