Çatlaklar Diyet Çatlak.

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

NehirMehir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
370
295
27
arkadaşlar. 2013ten beri diyet yapıyorum son aşamalarda yani kaç ay önce sene önce çatlarla oluşmaya başladı. kaç ay önce. yada sene diyetisyen çatlak kremi var sıkılaştırıcı onu kullan dedi. ama unuttum aylar geçti bu çatlaklar nasıl geçer? vücudumda göğüs. bölgesi üstü göbekte biraz var. göğüs bölgesi az var nasıl geçer beyaz beyaz göğüsdeki karındaki kırmızı beyaz.

arkadaşlar. 2013ten beri diyet yapıyorum son aşamalarda yani kaç ay önce sene önce çatlarla oluşmaya başladı. kaç ay önce. yada sene diyetisyen çatlak kremi var sıkılaştırıcı onu kullan dedi. ama unuttum aylar geçti bu çatlaklar nasıl geçer? vücudumda göğüs. bölgesi üstü göbekte biraz var. göğüs bölgesi az var nasıl geçer beyaz beyaz göğüsdeki karındaki kırmızı beyaz.
canım çatlakların malesef kesin çözümü yokmuş ben estetik doktoruna sordum.sadece lazerle azaltılabiliyor ama kesin geçmeyebilir dedi.sen o kremi kullanmadım diye de kendini hiç suçlama..çünkü her dakika kremlensen dahi yapısal olarak çatlamaya yatkınsan çatlardın.dr un söylediğine göre, cilt yapın elastikse, istersen kremi hiç sürme bir çatlak bile olmayabiliyor.ama elastik değilse de kaçınılmaz son:KK43:bronzlaşınca az göze çarpıyor, tavsiye ederim...

X