Diyet listeleriyle kilo verilmez.1.5 ayda 15 kılo verdim.buyurun...

haha :KK9: olabılıdıgı kadar az kalorılı beslenıceksın ya yok bunun baska yolu.

kızlar bence şunu uygulayın ; her sabah nestle nesfit light sütle beraber.. öğlen meyve ve akşamda normal akşam yemeği... ve hergün 2 bardak form çay (ben kayısılı içiyorum ) nesfitin içinde hem tüm vitamin ve minareller var hem kalorisi düşük ve hemde kilo vermeyi acayip hızlandırıyor... ben 175 boyunda ve 50 kiloyum .. kahvaltı ve yemekle pek aram yok o nedenle sabahları hep nesfit yerim hemde pratik oluyor... bnce deneyim eminim kısa sürede kilo vericeksiniz... artı haftada en azından 1-2 100 kere mekik çekerseniz karnınız taş gibi olur :)))

Merhaba ben babamı 59 yasında şeker hastalıgından kaybettim son 5 yılına kadar dogru durust diet yapmadı babam ,annem ona cok guzel baktı diet yaptıgı surece ama bu seker iletti insana girdigi anda kendıne dıkkat edıceksın yada girmemesi icin elınden gelenı yapıcaksın bende bır gun ayna da kendıme bakarken kilolardan kendımı goremezken karar verdım seker hastası olup babam gıbı erkenden gitmek ıstemıyorum dedım ve karar verdım
1 yıl gıbı bır surede 27 kılo ve hala yedıklerıme dıkkat edıyorum ve hergun band da 1 saat yuruyorum
benım yasım 40 bu arada :)

Canım, tebrik ederim fotoğrafına baktım da ne kadar da fark var, cok güzelleşmşsin maşallah:KK9:

Fotografta cok zayif gözüküyorsun ama ilk fotograftan pek net gözükmüyor kilolu musun degil misin... Yine de tebrikler..

Fotografta cok zayif gözüküyorsun ama ilk fotograftan pek net gözükmüyor kilolu musun degil misin... Yine de tebrikler..

tsk ederim 27 az bir kilo degil sisman diyo geciyodum sımdı normal dıye gecıyorum :)

1 ayda 15 kilomu??? böyle şeylr duyunca kendime uyuz oluyorum ayda 2 kg vereyim diye debelenip duruyorum :KK43:(

1 ayda 15 kilomu??? böyle şeylr duyunca kendime uyuz oluyorum ayda 2 kg vereyim diye debelenip duruyorum :KK43:(

Kendınıze bosuna uyus olmayın,
Normal bir insan sağlıklı olarak yağdan ayda ancak en fazla 3-5 kılo verebılır..
Yani haftada 1 kilo.
Bunun dışında yapılanlar kas ve ödemden gider
Hucrelerınız zarar görür..
Zayıf durursunuz ama sağlıksızsınızdır.

ben cok duydum 100 kılo olupta dıyetısyenın verdıgı dıyet lıstesıyle ayda 5 10 kılo verdıgını.en yakın ornegıde arkadasımdı.bılınclı bı sekılde uygulamıstı verılen dıyet lıstesını ayda 9 kılo vermıstı verdıgı 9 kılonun belkıcok buyuk bı kısmı yağ degıldı ama dıyetın basında ıllakı ödem atıcaksın.benım verdıgım 15 kılonun da bı kısmı su toksin vb maddelerdı herkes gıbı.ben 100 kıloluk bı adamın ayda 2 3 kılo vermesını az buluyorum.sadece ekmek yemeyı kesseler 10 kılo verrler zaten :)

şuandada gayet saglıgım yerınde hatta kılo verdıkten sonra 1 kere bıle kışın hasta olmadım.
spora basladıgımda ertesı gun hıc bı yerımde agrı olmuyodu.ınıp cıkarken yada kosarken aşırı zorlanmıyordum.sadece çatlaklar..

Canim ya cok tebrik ederim seni benim de 10 kilo vermem lazim ve tam 1.5 ayim var spor salonuna yazildim gunde 2 saat yapmayi düşünüyorum canim senden ricam nasil verdin yani gun icinde neler yedin spor yaptin mi ay insallah ben de veririm bu konu uzerinden bayağı zaman geçmiş ama inşallah sorumu görürsün canim simdiden cok cok cok teşekkürler

aktarda inceltici yağ adıyla içinde yedi sekiz çeşit yağ olan bi karışım satılıyo.her sabah yürüyüşe çıkmadan onu bolca masajla sürüp streç folyoyla sarıyoum.terleyip geliyoum.sarkan göbeğim ayağa kalktı..derimin görünüşü süper oldu.çatlaklar var ama görünmüyo öle düzeldi ki görünüş.yap bak bana teşekkür ediceksin.masör bi arkadaşıdan öğrenmiştim bunu..sevgilerle

Canm bende 80 kiloyum 20 kilo fazlam var bir hafta oldu spora baslayali verir miyim ayrıca su sarkmalar için olan yagin adi ne

merhaba kızlar.forumu okudum herkes 3 gunde bılmem kac kılo vermekten bahsedıyor.oysa verdıgınız kılo yağ degıl sadece ödem.2.aşamada ise organların etrafındaki yağların erımesı.dıkkat edersenız bu tarz dıyetlerı yapıp aynanın karsısına gectgınız zaman gorunusunuzde hıc bı degısıklık gozlemleyemezsınız.zayıflamak uzun surelı bı işlemdir.zayıflamaya baslamam 8 ay oncesıne dayanıyoranlatıyım
öss nın verdıgı stresle 13 15 kılo almıstım 2 3 yılda berbat bı goruntum vardı.tıp kazandıktan sonra dedım kı evet sınavı basardık o zor sınavı bıle kazanabılyorum yağlarımdan mı korkacam :) ve gecn yaz baslarında zayıflama oykum basladı..
1 bucuk ay bayunca aşırı su tüketimi ve herseyden az,ozellıkle aksamları tek bı lokma koymadım agzıma.tatlıda yıyordum ama tabaga dalmadan sadece 1 çatal yada aksam yemeklerı herseyden yıyordum ama 1 yada 2 kasık.hıc spor yapmadım ah keske yapsaydım 1 ay once basladım spora.gunde 4 km yuruyorum otobuse bınmek yerıne okula yuruyerek gıdıyorum60 kıloydum spora baslamadan once 2 haftada yıyeceklerımden taviz verömeden 58 e düştüm.arada bı fitness e gıdyorum.zayıflarken olusan sarkmıs derılerımden ve selülitlerimden kurtulmaya basladım

demek ıstedıgım şu ki,zayıflamak 1 yada 2 aylık bısey degıl.hayatınız boyunca dıkkat edeceksınız yedıklerınıze.ve sureklı spora devam edeceksınız.zaten ıdeal kılonuza ulastıktan sonra fazlasını kendınız ıstemıyorsunuz.kulaktan dolma dıyet lıstelerıne ınanmayın KENDINIZIN DIYETISYENI OLUN

ben 80 kıloyum bır haftadır duzenlı spor yapıyorum bol ıcıyorum yememmege gayret edıyorum sekere dayanamıyorum kaçamaklarım oldu ama ekmek hıc tuketmedım bı haftada 100 gram bıle vermedim ya:KK43:

aktarda inceltici yağ adıyla içinde yedi sekiz çeşit yağ olan bi karışım satılıyo.her sabah yürüyüşe çıkmadan onu bolca masajla sürüp streç folyoyla sarıyoum.terleyip geliyoum.sarkan göbeğim ayağa kalktı..derimin görünüşü süper oldu.çatlaklar var ama görünmüyo öle düzeldi ki görünüş.yap bak bana teşekkür ediceksin.masör bi arkadaşıdan öğrenmiştim bunu..sevgilerle

Canm bende 80 kiloyum 20 kilo fazlam var bir hafta oldu spora baslayali verir miyim ayrıca su sarkmalar için olan yagin adi ne

8 gün önce 100 kiloydum suan 94 saglıksız dediginiz şey aç kalmak ben gerekli olanı zatn yiyorumki? aç kalmak nedemek? hiç yememek! günde 2 haşlamıs yumurta 1 kase yagsız yogurt 1 elma? yetmezmi? :) illa tıka basamı doycan yada et mi yicen? kilo her türlü verilir sporda yaparsan sarkma yapmaz sorun yok o kalabalık diyetleri yapmak saçmalık bence ekmek tuz şeker çıkar hayatından günde 45 dkka yürü 2 saat spor yap tamamdır :):nazar:

merhaba kızlar.forumu okudum herkes 3 gunde bılmem kac kılo vermekten bahsedıyor.oysa verdıgınız kılo yağ degıl sadece ödem.2.aşamada ise organların etrafındaki yağların erımesı.dıkkat edersenız bu tarz dıyetlerı yapıp aynanın karsısına gectgınız zaman gorunusunuzde hıc bı degısıklık gozlemleyemezsınız.zayıflamak uzun surelı bı işlemdir.zayıflamaya baslamam 8 ay oncesıne dayanıyoranlatıyım
öss nın verdıgı stresle 13 15 kılo almıstım 2 3 yılda berbat bı goruntum vardı.tıp kazandıktan sonra dedım kı evet sınavı basardık o zor sınavı bıle kazanabılyorum yağlarımdan mı korkacam :) ve gecn yaz baslarında zayıflama oykum basladı..
1 bucuk ay bayunca aşırı su tüketimi ve herseyden az,ozellıkle aksamları tek bı lokma koymadım agzıma.tatlıda yıyordum ama tabaga dalmadan sadece 1 çatal yada aksam yemeklerı herseyden yıyordum ama 1 yada 2 kasık.hıc spor yapmadım ah keske yapsaydım 1 ay once basladım spora.gunde 4 km yuruyorum otobuse bınmek yerıne okula yuruyerek gıdıyorum60 kıloydum spora baslamadan once 2 haftada yıyeceklerımden taviz verömeden 58 e düştüm.arada bı fitness e gıdyorum.zayıflarken olusan sarkmıs derılerımden ve selülitlerimden kurtulmaya basladım

demek ıstedıgım şu ki,zayıflamak 1 yada 2 aylık bısey degıl.hayatınız boyunca dıkkat edeceksınız yedıklerınıze.ve sureklı spora devam edeceksınız.zaten ıdeal kılonuza ulastıktan sonra fazlasını kendınız ıstemıyorsunuz.kulaktan dolma dıyet lıstelerıne ınanmayın KENDINIZIN DIYETISYENI OLUN

Merak ettim, kılonuzu koruyabildiniz mı ve sarkmalardan kurtulabildinuz mı?

1,5 ayda 15 kilo vermek istemem gerçekten sağlıklı olmadığını düşünüyorum, vucudun yüzde 70 i su deniliyor, giden kilo olmaz ve insan çöküyor, en iyisi sporla vermek de tabi hem vakit hem enerji lazım. Kolay değil kilo vermek.

Doktor hanim sigara sagliga zararli degil mi...??sagliksiz Zayifladigin icin saglik problemlerden bahsediyosun sigara iciyosun.

X