Diyet ve spora ara verdikten sonra tekrar başlayamamak..:(

tearsofminerva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
6
2
Merhaba kızlar:) Yaklaşık 2 ay gibi bir süre içinde 11 kilo verdim.75 tim şu an 64 üm..hala vermek istediğim 10 kilom var..Ancak diyet ve sporuma elimde olmayan nedenlerden dolayı ara vermek zorunda kalmıştım..Ve şimdi tekrar başlamakta çok zorlanıyorum..Okullar açılmadan önce istediğim kiloya ulaşmak istiyorum ancak o eski iradem ve isteğim kalmadı ara verdikten sonra..Canım sıkıldıkça yemek istiyorum,spor yapmak içimden gelmiyor yapsamda çok zorlanıyorum..1 ay öncesinde gündüzleri plates yapıyordum akşamlarıda yürüyüşe ve koşuya gidiyordum ama şimdi hiçbirini yapmak gelmiyor içimden..Tekrar nasıl başlayabilirim bana biraz öneri verebilir misin? Gerçekten 10 kilo daha vermek istiyorum .Şu aralar kilom yerinde sabit ama vücudum kalınlaşmaya başladı yine..:KK43: Ayrıca kalçamda düştü yukarda durmuyo üstüne göğüslerde sarktı..:KK43: Gerçekten bunlar çok üzüyor beni bu bölgeler için hangi egzersizleri önerirsiniz..Biraz uzun oldu ama teşekkür ederim okuduğunuz için:))

Yalnız değilmişim.Aynı sendromu şu anda ben yaşıyorum.Yaklasık olarak 4 ayda 7 kılo verdim.1-2 hafta sekmenin dışında sporu hiç ihmal etmedim.Ama gel gelelim 2,5 haftadır hiç bir sekilde konsantre olamiyorum.Hatta tersine sürekli yemek istiyorum.Nasıl tekrardan kendime gelirim hiç bilmiyorum :KK50:

Yalnız değilmişim.Aynı sendromu şu anda ben yaşıyorum.Yaklasık olarak 4 ayda 7 kılo verdim.1-2 hafta sekmenin dışında sporu hiç ihmal etmedim.Ama gel gelelim 2,5 haftadır hiç bir sekilde konsantre olamiyorum.Hatta tersine sürekli yemek istiyorum.Nasıl tekrardan kendime gelirim hiç bilmiyorum :KK50:

Aynı şeyi yaşıyorum bende...Sürekli yemek yemek istiyorum..! Salatalarla sıvılarla beslenirken şimdi tatlılara saldırmaya başladım..hergün bugün son yarın herşeye tekrar başlıyorum diyerek kandırıyorum kendimi ama son bir aydır bu böyle..acaba arkadaşlardan böyle bi durumu yaşayan ve aşan yardım edebilecek biri var mıdır ki?

Ben mi konu açtım diye şaşırdım bir an bende bu sorun var.Kışın başladığım spor ve sıkı diyetle 87 kilodam tam 70 kilo düştüm..Yaz sıcaklarının gelmesiyle spora çok vakit ayıramadım ve ramazanla birlikte iki kilo aldım motivasyonum çok bozuldu.
Bir türlü eskisi gibi sıkı diyet yapamıyorum halbuki kışın hem çalışıp hem de sıkı bir şekilde spor yapıyodum...Eskisi gibi benimde motive edilmeye ihtiyacım var..

ben de aynı dertten muzdaripim.. hele şimdi araya ramazan girince imkansız veremiyorum alıyorum tam tersi .. iftardan önce halszlikten hareket yok , iftardan sonra da aşırı yüklemeden nasıl yapıcam bilmiyorum ..:KK43:

X