Diyet - Zayıflama Serüvenim

İyi akşamlar kızlar menümü yazayım
31 Ocak Pazar (1310 kalori)
Kahvaltı 11:00
Ev yoğurdu 2 y.kaşıgi (92 Gr)
Zeytin 5 tane (17gr)
Tahin pekmez 1 tatlı kaşığı (33gr)
Beyaz peynir bı parça (20gr)
Kuru biber kavurma (18gr)
Peynirli börek avuç içi kadar (28gr)
Kaşarlı omlet 1 yumurtadan (90gr)
Sucuk 2 dilim (18gr)

Ara 13:00
Türk kahvesi
Bı avuç kuru üzüm, bı lokma cevizli lokum (95 kalori)

Akşam 18:00
1 fırında çipura (325gr)
Salata bı kase (310gr)
1 tane biber turşusu
Sumaklı soğan söğüş
Ezogelin çorbası 1 kepçe (75gr)

Su 2.5 lt geçer
Spor 45 dk hızlı tempolu yürüyüş

Çorbayı içmesem olurmus aslında oğlana verirken yedim baya tok hissediyorum çünki biraz yediklerim erişin yatmadan belki biraz daha spor yapabilirim

Konuma şöyle bi güncelleme getireyim
23 Eylül 2023: 84.35 kg Yeni yine yeniden başlangıç
4 Kasım 2023: 77.90 ile devam hedef 65 🤗

Hııı pardon Eylül kısmını atlamışım ama yinede çok iyi
Tekrar sorayım 6 haftada -6.450 nasıl verdiniz acaba
Teşekkür ederim uzun suredir deli gibi yedigim icin porsiyonlarimi biraz azaltmak bile fark etti pazar günleri hariç hergün spor yaptım benim en buyük sorunum cay yani tatli hamur işi kuruyemisti sorunum onlari bitirdim karbonhidrati azalttim 3 kilosu ilk hafta gitti zaten ki cogu ödemdi sonrasinda 900 gr 500 gr 1 kg yavas yavas gidiyo daha yolum uzun ama inancim var 🤗

aslında daha once de verdim ama o zaman kaçamaksız ilerlemistim simdi her istedigimi olculu olarak yiyip oyle ilerliyorum erteledikce daha fazla yiyorum ben bu bi bucuk ayda borekte yedim tatli da abur cubur da her seyi yedim olculu

Teşekkür ederim uzun suredir deli gibi yedigim icin porsiyonlarimi biraz azaltmak bile fark etti pazar günleri hariç hergün spor yaptım benim en buyük sorunum cay yani tatli hamur işi kuruyemisti sorunum onlari bitirdim karbonhidrati azalttim 3 kilosu ilk hafta gitti zaten ki cogu ödemdi sonrasinda 900 gr 500 gr 1 kg yavas yavas gidiyo daha yolum uzun ama inancim var 🤗
Anladım sorunlarımız nerdeyse aynıymış ozaman ilk iş bu saydıklarını kesmek sonra gerisi geliyor zaten🥰 bide bu dukan birasımı ne yeşil çaylı sodalı yapılıyor o nasıl birşey önerir misin

Anladım sorunlarımız nerdeyse aynıymış ozaman ilk iş bu saydıklarını kesmek sonra gerisi geliyor zaten🥰 bide bu dukan birasımı ne yeşil çaylı sodalı yapılıyor o nasıl birşey önerir misin
Aa evet bak ilk haftalar detoks sulari yaptim cok büyük farklar olmadı bende ama ekside olmama faydasi var bence

hatta yarın bi detoks yapayim zulallemutlugunler var instagramdaki ordaki farkli tarifleri denemek beni heveslendiriyo

1.5 kilo almışım ben de ama az önce tutamadım kendimi birkaç tane kurabiye yedim sözde sabah diyete girmiştim
Afiyet sifa olsun canim yediklerin icin pisman olma cogu odemdir kontrollu yersen hic bisey olmaz 1kg almak icin 7700 kalori almak lazim en fazla 300-400 kalori alirsin bikac kurabiyeden

X