Diyet

Tünaydın kızlar
Uyanınca
Ilık limonlu su
Sade sodalı kahve
Kahvaltı 11.30
10 tane zeytin
Peynir
1 yumurtayla tereyağlı omlet
1 dilim greyfurt
3 dilim elma
20200102_115259.jpg

Tere
Maydanoz
Marul
Dereotu
Yeşilçay

Son düzenleme:
Akşam ne yaptın ben çok gece bırakmadan saat 4 civarı yedim türlü 1 tabak yanında salata ve turşu

Akşam ne yaptın ben çok gece bırakmadan saat 4 civarı yedim türlü 1 tabak yanında salata ve turşu
Afiyet olsun canım akşam üzeri 1 bucuk saat yürüyüş yaptım eve geldigimde biraz dinlendim 7 de yemek yedim ne kadar erken o kadar iyidir iyi yapmışsın

Afiyet olsun evet erken iyi birde ben kan grubuna Göre beslenme uygulamaya çalışıyorum ins. Başarılı olursam sağlıkli yaşamı da oturacağım 2 öğün kahvaltı ve 4 gibi yemek otursun istiyorum. Birde yarın ben açlık yapacağım bugün saat 7 de başladı yarın hicbirsey yemeyecegim sadece su içeceğim. Cumartesi sabah 7 de yiyeceğim bakalım..

20200102_190111.jpg
Gün boyu limonlu tarçınlı su
Akşam 7.00
3 kaşık kapuska
Cok az ıspanak vardı onu kavurdum 1 tane yumurta kırdım
Limonlu Havuç rendesi
2 kaşık yoğurt
Bu saatten sonra yeşilçay kahve içerim anca

Afiyet olsun evet erken iyi birde ben kan grubuna Göre beslenme uygulamaya çalışıyorum ins. Başarılı olursam sağlıkli yaşamı da oturacağım 2 öğün kahvaltı ve 4 gibi yemek otursun istiyorum. Birde yarın ben açlık yapacağım bugün saat 7 de başladı yarın hicbirsey yemeyecegim sadece su içeceğim. Cumartesi sabah 7 de yiyeceğim bakalım..
Saol canım onuda duymuştum evet bende diyetten öte sağlıklı beslenmek daha önemli bende senin gibi düsunüyorum unlu şekerli yağlı şeyler dokunuyor artık bana bende karatay diyeti yapıyorum baya iyi geliyor vücudum rahatladı bitince falanda yaz canım nasıl oldugunu

20200103_123920.jpg
İşlerden dolayi yazamadim canım
Uyanınca
Ilık limonlu su
Sabah 12.00
2 yumurtayla tereyağli yumurta
12 tane zeytin
Peynir
1 kivi
1 dilim portakal
2 ceviz
fıstık
fındık
Marul dereotu tere maydanoz
Yeşilçay

Süper benim evdeki hesap çarşıya uymadı açlık yapamadım bugün sabah kahvaltı yok öğlen 1 kase çorba 2 dilim ekmek ikindi 1 kase sütlü tatlı akşamı yazarım yine

X