Diyete başlamak için ya da diyeti sürdürebilmek için motivasyon

kelebekimben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
10
4
22
Son 5 yıldır kilo vermeye çalışıyorum . İki kere diyetisyene de gittin fakat asla devam ettiremedim. 78 den kendi çabamla 66 ya kadar inip sonrasında tekrar geri aldım. Son 3 yıldır da 72 civarındayım
Kendimi hiç sevmiyorum. Sürekli başlayıp yarıda bırakmam sonucu kendime olan saygımı yitirmek üzereyim. Çok istiyorum ama sanki istemem yetmiyor .
Bana önerileriniz nelerdir? Nasıl başlayabilirim ? Daha doğrusu nasıl bırakmamak üzere başlayabilirim ??
Ekleme: Benim gibi olanlar ve başlamak isteyenlerle birbirimizi motive edip beraber yapabiliriz. Diyet arkadaşı olmak isteyen var mı??

Son düzenleme:
Son 5 yıldır kilo vermeye çalışıyorum . İki kere diyetisyene de gittin fakat asla devam ettiremedim. 78 den kendi çabamla 66 ya kadar inip sonrasında tekrar geri aldım. Son 3 yıldır da 72 civarındayım
Kendimi hiç sevmiyorum. Sürekli başlayıp yarıda bırakmam sonucu kendime olan saygımı yitirmek üzereyim. Çok istiyorum ama sanki istemem yetmiyor .
Bana önerileriniz nelerdir? Nasıl başlayabilirim ? Daha doğrusu nasıl bırakmamak üzere başlayabilirim ??
Merhaba ☺️ aslında sizde söylüyorsunuz cevap basit çok istemek ve iradeli olmak asla vazgeçmemek ☺️

Ben de öyleyim maalesef iyice de bozdum metabolizmamı şimdi tek öğün beslenmeyi deneyeceğim sağlık sorunları yaşıyorum biraz şuna için motivasyonum bu benim.Ama kuvvetli değil pek her an bitebilir😂 Kendimi herkes yaptı bi sen kaldın sen de yapacaksın diye gazlayacağım ara ara

Selam kizlar. Cuma zayiflama takimlari daha aktif her mesajinza cevap yazılıyor. Oraya yazin.
Ben 4.takimdayim siz de gelin.

Ekleme: Benim gibi olanlar ve başlamak isteyenlerle birbirimizi motive edip beraber yapabiliriz. Diyet arkadaşı olmak isteyen var mı??
Ayni ben...zayıflayacağım diye diye 100 e dayandım...

Ayni ben...zayıflayacağım diye diye 100 e dayandım...
Kendinizi çok mu fazla kısıtlıyorsunuz diyet konusunda? Örneğin canınız bir şey çekiyor ama sırf diyettesiniz diye yemiyorsunuz veya sırf diyettesiniz diye hergün klâsik, düşük kalorili elden ele gezen zayıflama listelerini mi yapıyorsunuz? Bunlar sizi ruhen ve bedenen yorup diyetten yormuş olabilir.

Bende bir türlü o diyet listesine uyamayanlardanım😔bi türlü kararlı iradeli olamamada çok kızıyorum ama sanırım çabuk gaza gelip çabuk pes edenlerdenim😣

X