Diyetisyen Önerilerimiz...

malteepeye gittim.diyetisyen elif hanıma.tüm ölçümlerimi yaptı.77,90 kg cıktım.29 kg vücut yağım çıktı bunun 13-18kg arası olması gerekiyormus.normal kilomunda 53-63 arası olmas gerekiyormus.vee vücut yaşım 24 çıktı:KK43: ben daha 21 yaşıma yeni girdim:KK43: diyet listesi verdi bakalım.biraz katı gibi.2 hafta sonra testlerimide yaptırıp götürücem.bugün tüm istediğimi yedim.yarın rejime başıyorum.inşallah kilo vermek isteyen herkes amacına ulasur

Merhaba echoo.Elif hanıma gittinmi?.Kaç kilo verebildin.Sence başarılı bir doktor mu.merak ettim.Diyetinde başarılar dilerim.:82:

arkadaşlar izmir' de diyetisyen arıyorum. daha önce gidip gerçekten memnun kalanlar var mı? varsa hangi diyetisyenleri tavsiye edebilirler? yaptığım ufak çaplı araştırmalaın sonucu olarak "ışın sayın" ismi öne çıkıyor. ışın hanım' la kilo veren var mıdır? teşekkürler

canım neresindesn zb nin bende burcu hanım a gdiyorum /

Gamze Mrb,
Ben henuz yenı baslayacagım Burcu Hanıma,cok ıstıyorum fakat ılk aradıgımda ocak sonuydu Mart A randevu verdıler..Buda benı brz soguttu,kendım yapmaya calısıyorum.Ama gıtmeyede kararlıyım sence Burcu Hanım Nasıl?Memnunmusunuz..?

Birde Arkadaslarr Fatih MedıcAl Park Sevil Nas Can a gıden arklardan braz bılgı alabılırsem cok sevınıcem?
Ucretleri nasıl?,Ne kadar surede kac kılo verebıldınız?

Arkadaşlar birde Medıcal Park Bahcelıevler diyetisyenı Emel Unutmaz hakkında bilgisi olan varmı? Bir Arkadasımın tanıdıgı memnun kaldıgını soylemıs ama,bilen giden varsa bilgi verirsenız cok sevınırım..

Herkesin dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum...

uygun fiyata veya devlet hastanesinde olan izmir'den tavsiye edebılecegınz doktorlar yok mu lütfen yardım beklıyorum depresyona gırdım adeta :2:

kızlar aksarayda diyetisyen tavsiyesi olan var mı?

yalnız istanbul değil il olan aksaray :)))

arkadaşlar izmir' de diyetisyen arıyorum. daha önce gidip gerçekten memnun kalanlar var mı? varsa hangi diyetisyenleri tavsiye edebilirler? yaptığım ufak çaplı araştırmalaın sonucu olarak "ışın sayın" ismi öne çıkıyor. ışın hanım' la kilo veren var mıdır? teşekkürler

selamm ben izmirde park simaya gidiyordum ışın hanım'a ama şehir dışında olduğum için ara vermek zorunda kaldım bence çok iyi bir buçuk aya gibi bir sürede 5-6 kilo vermiştim şu an dondurdum seanslarımı 1-2 ay sonra dvam edicem fiyatı da dışardan zannedildiği gibi uçuk değil tavsiye ederim :KK1:

Diyetisyen faciammmm..:))

Faciam derken gülüyorum çunku düştüğüm duruma kızayımmı sınırden guleyımmı bılemedım..

Foruma cok yazmam ama takıp ettıgım ıcın gıdecekler varsada onlara fıkır olsun dıye yazıyorum..

Dıyetısyene daha onceden hıc gıtmemıs bırı olarakdan dun aldıgım kıloları vermek ıcın duzenlı dıyetısyen kontrolune gırmeyı dusundum ve netten arastırdıgım tv lardan ızledıgım kadarı ıle Selahattin Dönmez'e gıtmeye karar verdım..Ve randevu alındı saat 17:30 a..Saglık sektorunde çalıştıgımdan 16:30 çapadan çıktım.ve nişantaşının muteşem trafıgıne takıldım arabayla gıttıgımden sebep...telefon acıp gecıktıgımı trafıge takıldıgımıda ozellıkle bıldırdım.en son 6 ya çeyrek kala bana aracı bırakın bı yere yuruyerek gelın dedıler..Ve bende park yerı arayıp bıyere bıraktım ve arkadasımla kosturmaya basladık..Hatta sokaga gırerken telefonla tam yerını sordum bırde bı guzel sokagı ının surayı gecıp buranın ustunde dıye tarıf verdıler..saat 6 da muayenehaneye gırdık..Çalışan bayan zaten sankı ssk hastanesınde bende ucretsız hastaymısım tavrıyla karsıladı..Ki 4 aylık program uygunmus 10 kılo ıcın 2500 tl fıyat verdıler daha fazlaysa eger 4000 tlye kadar cıkıyormus ve 1250 tlyı daha ılk gorusmede nakıt dıgerınıde 1.ayın sonunda verıyormusuz..herseye ok dedık gıttık tabı..SOnra kız oturun bekleyın dedı tabı ben mahcup sekılde ozurler seyler gecıktıkya nezaket yapıyoruz selahattın bey odasından cıktı geldı..Hasta kım 'ben'..hımm piki randevunuz ıptal oldu benım vaktım yok anlatım suresı 40 dk zaten..sızde yarım saat gecıktınız zaten çapadaymısınız yıne gelırsınız ıstersenız tekrara burayı arar randevu ıstersınız..ve ben şok tayım..Pekı neden telefonda gelmeyın arabayıda bırakıcak yer arayıp kosturmayın demedınız dıyorum bana dedıgı laf e telefonda demektense yuzunuze demek daha ıyı dımı ıptal oldugunu dedı..Ve ıkıncı şok..Ve ne bır gulumseme ne bır sıcak karsılama odaya bıle davet etmeden 5 dkda ayakustu def ettı...madem 40 dk ozman 10 dk var al odaya tanıs kac kılo vercegımı felan sor..Yarın gelın detaylı anlatayım sızın cıın ıyı olur falan fılan de..Sankı bedavaya bakıyor bıde..Anladımkı fazla sosyetıklesınce bunlar paraya doymuslar...Kesınlıkle gıtmeyın derımm..Sosyeteden olsak emın olun reklam yapıcam dıye kapılarda karsılardı...

Diyetisyen faciammmm..:))

Faciam derken gülüyorum çunku düştüğüm duruma kızayımmı sınırden guleyımmı bılemedım..

Foruma cok yazmam ama takıp ettıgım ıcın gıdecekler varsada onlara fıkır olsun dıye yazıyorum..

Dıyetısyene daha onceden hıc gıtmemıs bırı olarakdan dun aldıgım kıloları vermek ıcın duzenlı dıyetısyen kontrolune gırmeyı dusundum ve netten arastırdıgım tv lardan ızledıgım kadarı ıle Selahattin Dönmez'e gıtmeye karar verdım..Ve randevu alındı saat 17:30 a..Saglık sektorunde çalıştıgımdan 16:30 çapadan çıktım.ve nişantaşının muteşem trafıgıne takıldım arabayla gıttıgımden sebep...telefon acıp gecıktıgımı trafıge takıldıgımıda ozellıkle bıldırdım.en son 6 ya çeyrek kala bana aracı bırakın bı yere yuruyerek gelın dedıler..Ve bende park yerı arayıp bıyere bıraktım ve arkadasımla kosturmaya basladık..Hatta sokaga gırerken telefonla tam yerını sordum bırde bı guzel sokagı ının surayı gecıp buranın ustunde dıye tarıf verdıler..saat 6 da muayenehaneye gırdık..Çalışan bayan zaten sankı ssk hastanesınde bende ucretsız hastaymısım tavrıyla karsıladı..Ki 4 aylık program uygunmus 10 kılo ıcın 2500 tl fıyat verdıler daha fazlaysa eger 4000 tlye kadar cıkıyormus ve 1250 tlyı daha ılk gorusmede nakıt dıgerınıde 1.ayın sonunda verıyormusuz..herseye ok dedık gıttık tabı..SOnra kız oturun bekleyın dedı tabı ben mahcup sekılde ozurler seyler gecıktıkya nezaket yapıyoruz selahattın bey odasından cıktı geldı..Hasta kım 'ben'..hımm piki randevunuz ıptal oldu benım vaktım yok anlatım suresı 40 dk zaten..sızde yarım saat gecıktınız zaten çapadaymısınız yıne gelırsınız ıstersenız tekrara burayı arar randevu ıstersınız..ve ben şok tayım..Pekı neden telefonda gelmeyın arabayıda bırakıcak yer arayıp kosturmayın demedınız dıyorum bana dedıgı laf e telefonda demektense yuzunuze demek daha ıyı dımı ıptal oldugunu dedı..Ve ıkıncı şok..Ve ne bır gulumseme ne bır sıcak karsılama odaya bıle davet etmeden 5 dkda ayakustu def ettı...madem 40 dk ozman 10 dk var al odaya tanıs kac kılo vercegımı felan sor..Yarın gelın detaylı anlatayım sızın cıın ıyı olur falan fılan de..Sankı bedavaya bakıyor bıde..Anladımkı fazla sosyetıklesınce bunlar paraya doymuslar...Kesınlıkle gıtmeyın derımm..Sosyeteden olsak emın olun reklam yapıcam dıye kapılarda karsılardı...
oo sementacım ne gerek var bu paracı amcalara yaa. git bir devlet hastanesine kan tahlili kas yag ölçümü yaptır forumları takip et saglıklı ve dengeli beslen kilolar zaten gider bu adamlara prim vermeyelim arkadaşlar ben diyetisyensiz 8,4 kg verdim gidip bi ölçüm yaptırıcam ama illa da diyetisyen şart diye de bir şey yok yani :KK9::KK9:

merhaba kızlar,diyetisyen değil size yaşam koçu olarak dr.emin mindan'ı tavsiye ederim.kendisi çocuklarımın doktorudur ama aynı zamanda sağlıklı beslenme üzerine çalışmaları olan bir doktor olduğu için biz anne babalara da sağlıklı beslenme konusunda yardımcı oluyor.benim bir çok diyetisyen deneyimim oldu hepsinde kilo verdim ama çook uzun sürdü ideal kiloma kavuşamadan sıkılıp bıraktım hep,bu süre içinde kendisi beni kabul etmedi iki ard arda doğum yüzünden hep emziriyordum çünkü,artık bebeğim 18 aylık olup az emmeye başladığı için ocak sonu başladık.öncelikle kan testleri ve bir ultrason chek-up yaptırıyor sağlığımızdan emin olduktan sonra diyet başlıyor.evet ağır bir diyet ekmek,şekerli herşey yasak ama çok güzel kilo verdiriyor hedefi vücut yağlarını kısa sürede yakmak,ideal kiloya inip bir daha fazla kilo almamak,ben bir buçuk ayda 11 kg verdim halada devam ediyorum hedefim10 kilo daha verebilmek çok mutluyum diğer 10 kiloyu da verebileceğime eminim..doktor beyin ücreti her hafta tartıya çağırmasına rağmen çok makul,normalde 3 katı pahalı oluyor.

merhaba kızlar,diyetisyen değil size yaşam koçu olarak dr.emin mindan'ı tavsiye ederim.kendisi çocuklarımın doktorudur ama aynı zamanda sağlıklı beslenme üzerine çalışmaları olan bir doktor olduğu için biz anne babalara da sağlıklı beslenme konusunda yardımcı oluyor.benim bir çok diyetisyen deneyimim oldu hepsinde kilo verdim ama çook uzun sürdü ideal kiloma kavuşamadan sıkılıp bıraktım hep,bu süre içinde kendisi beni kabul etmedi iki ard arda doğum yüzünden hep emziriyordum çünkü,artık bebeğim 18 aylık olup az emmeye başladığı için ocak sonu başladık.öncelikle kan testleri ve bir ultrason chek-up yaptırıyor sağlığımızdan emin olduktan sonra diyet başlıyor.evet ağır bir diyet ekmek,şekerli herşey yasak ama çok güzel kilo verdiriyor hedefi vücut yağlarını kısa sürede yakmak,ideal kiloya inip bir daha fazla kilo almamak,ben bir buçuk ayda 11 kg verdim halada devam ediyorum hedefim10 kilo daha verebilmek çok mutluyum diğer 10 kiloyu da verebileceğime eminim..doktor beyin ücreti her hafta tartıya çağırmasına rağmen çok makul,normalde 3 katı pahalı oluyor.

nasıl bir diyet uyguluyorsunuz acaba birde bu doktor hangi şehirde? ben Ankaradayım genel olarak diyetinizden bahsederseniz sevinirim

nasıl bir diyet uyguluyorsunuz acaba birde bu doktor hangi şehirde? ben Ankaradayım genel olarak diyetinizden bahsederseniz sevinirim[/QUOTE

merhaba canım,yaptığım diyet bir protein diyeti hızlı yağ yakmaya yönelik,ilk beş gün sadece hayvansal ürün tüketiliyor mesela(benim yaptığım)sabah 1 yumurta,1 dilim dil peynir,ara 1çay bardak kefir, öğlen 150 gr yağsız dana eti(yağsız tuzsuz)ister haşlama istersen ızgara,ara 1 çay bardak kefir,akşam 100-150 gr et,tavuk veya balık yağsız tuzsuz hiç biri yoksa 2 dilim dil peyniri ilk beş gün 3 ila 5 kilo arası kilo kaybı bekleniyor ben 3,5 vermiştim.ilk beş günden sonra diyete sebze ekleniyor,mesela sabah:1 yumurta,1dilim peynir,3-5 zeytin 1 tabak salata yağsız tuzsuz limonlu,ara bitki çayı veya kefir,öğlen:150 gr et(tavuk balık)veya etli sebze yemeği,1 tabak salata,akşamda aynı şeyler daha hafifleterek yeniyor,2,5 litre su içiliyor ekmek ve şekerli hiç birşey yok,meyva bile yok çünkü yağ yakım hızını düşürüyormuş,pazartesi günleri ilk beş gün uyguladığım salatasız diyeti yapıyorum diğer günler aynı liste,ben ara ara dayanamayıp liste dışına çıktım pasta falan yedim mesela, yağ yakımı durdu hemen,bir bayan var dr un başka bir hastası o hiç bozmamış 2 ay da 17 kg verdi,eski resimlerini görüp hayret ediyoruz,ayrıca exodex diye bir takviye kullandırıyor dr,siyah üzüm çekirdeği ekstresi ve krom var içinde yağ yakmaya yardımcı.doktor istanbul bakırköyde ulaşamayacağın için uyguladıklarımı aynen yazdım canım umarım yararı dokunur bol şans diliyorum:))

selam arkadaşlar..

güzellik salonlarında ki zayıflamaya karşıyım ben. özellikle de park sima ve beste hanım gibilerine. o kadar rahatlar ki ayda az bi kilo hedefi yapıyorlar ve resmen diyetini kendin belirliyosun ama azıcık doktorda sıkmalı bence ki başarılı kilo verimi gerçekleşsin. ideal kilonu hesaplıyor ona aylık sabit verilen kiloyu düşünüyor ve kalkıp net bir fiyat çıkarıp milyarlardan bahsediyolar. bütçeniz ne durumda bilmiyorum ama benim bütçem o kadar parayı vermeye müsait değildi ve vazgeçtim. nil hanıma gidiyorum 2 hafta yaptım ve 4 kilo verdim ve sürekli de yedim. aylık 80 tl 2 seans bide tepecik devlette bi diyetisyen varmış arkadaşım 20 kilo vermiş ama detaylarını bilmiyorum isterseniz bi araştırın.

bi sorum olucak kas yağ ölçümünü nerede yaptırmalıyım

ankara için hiç diyetisyen önericek yok mu arkadaşlar aranızda...sürekli kilo alıp veren bir yapıya sahibim,o yüzden beni destekliyecek güleryüzlü bir diyetisyen arıyorum...ama okuduklarımdan diyetisyene gitmekten de soğudum açıkcası...

X