Diyetisyen Önerilerimiz...

Sevgili sinemsu sakın yanlış anlama, ben bir diyetisyenim. Ben feneryolunda özel muayenehanede çalışıyorum. Buradan reklam yapmak istemem bu nedenle tavsiyem kendim değilim:) Gaziosmanpaşaya yakın biryerlerde diyetisyen arıyorsan görümcemi tavsiye ederim Dyt.Yonca Sevim, internet sitesi de var.. Bir bak istersen.. Çok tatlı ve çok başarılıdır. ben hem meslektaşıyım hem de gelini:) Abisiyle o tanıştırdı.. Neyse eğer gidersen forumda tavsiye ettiğimi söylersin

sanırım spor da yaptınız düzenli olarak?

Arkadaşlar merhaba benim uzun zamandır kilo problemim var ve diyete başlamak istiyorum ama kime gideceğimi bilmiyorum 30 kilo fazlam var obezite üzerine yoğunlaşmış İstanbul anadolu yakasında bildiğiniz gidip memnun kaldığınız diyetisyenleri önerebilirseniz çok sevinirim birde fiyat bilgiside vermisiniz şimdiden teşekkürler

Ben İst. Anadolu Yakasındayım..Şuan gidiyorum ama arkadaşlarımın hiç menlun kalmamış bugün 1 hafta oldu başlayalı..Bende bugünden sonra kararımı vereceğim inşallah..

Tavsiyeye açığım =))

arkadaslar diyetisyen gamze sanli ak taniyan danisan bilmem oneren var midir acaba? bu yakinlarda basvurmak istiyorum, cok pozitif birisine benzettim ben ama kararsizim bu ucuncu diyetisyenim olacak :44::44:

Merhaba kime gidiyorsunuz acaba ??

kizlar burda gordugum kadariyla yeni uyr olmus kisiler yaziyor genelde bende reklam oldugunu dusunuyorum yasim kucuk metabolizmami bozmayacak ve bana gercekten kilo verdircek birine gitmek istiyorum istanbulda anadolu yakasinda oturuyorum ama karsiya bile giderim sorun degil lutfen diyetisyen onerir misiniz reklamsiz birde muayene ucretini yazarsaniz cok sevinirim

bende bundan 3 sene öncesi acı biber hapını kullanmıştım.zararını görmedim.aşırı derecede susatıyor ve kesinlikle yemek yemeği düşünmüyorsun.bende 73 kilodan 65 kiloya düşmüştü.sonra evleninde bıraktım.doğum kontrol hapları ve evliğin verdiği rehavetler yine kilo aldım.çok sefer acı biber hapı aldım ama meşhur olduğundan sanırım.piyasada sahteleri türedi.şimdi yeniden almak istiyorum.ama hangi sitedeki gerçek bilemiyorum

canım ben gülen akboyar ı duydum ondan randevu alıcam.Arkadaşlar jimerde sabiha hanımı tavsiye ettiler

jimerdeki sabiha hanıma bi arkadaşım gitmişti çok memnun kaldı.2 ayda 10 kilo kadar verdi ve hiç aç kalmadım diyodu.kilo vermede insanın kendini çok önemli ama iyi bi diyetisyende işleri kolaylaştırabiliyor

geçen yıl gitmişti ilk muayene 100 lira sonrada birer ay aralıkla 2 kere kontrole çağırıyor dediğini hatırlıyorum.yani 3 görüşme için 100 lira
umarım yanlış hatırlamıyorumdur

merhaba
bende senin gibi baya araştırıp gitmiştim deneyimlerimi de burda paylaşıyorum çünkü en iyi biz birbirimizi anlarız çünkü biz bu sorunu çekiyorduk. ben kilo vereli yaklaşık 6 ay oldu. hala aynı kilodayım kilomu korudum yaklaşık 40 küsür kilo verdim çok mutluyum şu anda inş herkes istediği kiloya kavuşur yeter ki umutsuzluğa düşme.selamiçeşmede koza dönüşüm ve özgürleşme merkezinde dyt eda ateş hayatımın 2. başlangıcı oldu. her yönden hem ruhen hem bedenen fazlalıklarımdan kurtuldum.şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…