Diyetisyen Önerilerimiz...

Arkadaslar Tunus caddesinde diyetisyen Ozlem Sert var, siddetle tavsiye ederim :)

Ben şuan başka bir diyetisyene gidiyorum ama hiç memnun değilim, kadın yüzüme bile bakmıyor,sıkıntılarımı belirtmeme rağmen listemde değişikli yapmıyor, anlamadım ben hepsi mi böyle.

Siz ne kadar kilo verdiniz kendisiyle?

Merhaba Arkadaşlar Geçen Hafta Nil Şahin Gürhan Hanımla diyete başladım çünkü kendi çabalarımla kilo veremiyorum ...bakalım sonuç ne olcak ...başka nil hanıma giden ya da tavsiye edicek olan var mı

bende diyetisyene başlamak istiorum artık cunku cok sıkıldım kendi kendime uğraşmaktann..
iş durumlarımı ayarlar ayarlamaz başladığım diyetisyeni ve gelişmeleri aktarırım size kızlar. diyetisyene başlayana kadar da sitede takipteiym moral olsun diye=)

Istanbul bostanci taraflarinda onerebileceginiz uygun fiyatli diyetisyen var mi?
Ve bir de su bende bir turlu uyandiramadigim zayiflama istegi icin ne yapacagim.?boyum 1.81 kilom 89-90 aynaya bakiyorum iri yari bir seyim vermem gerektigini,sonunda guzel ve saglikli olacagimj bilmeme ragmen neden zayiflama arzum yok?kabullendigim icin mi nedir ama canim cok sikkin.yasim 27.ne olur yardim edin yahu

ALTINTEPE KIZILAY ın diyetisyen fiyatları uygun die biliyorum orayı deneyebilirsin canım en azından bi görüşmeye git zaten ücret ödeyince zayıflayısın gelir:)

akapunturu denedinmi

akapunutru deneyn bence

Slm biri akapunkturu önermiş ilgilenmiyorum zaten zayıfladım akapunktur yaptıran tüm dostlarım kat ve kat o kiloları aldılar sacma bir yöntem bence benim yolum iyi bir diyetisyen artı spor oldu...

çok sık girmiyorum açıkçası amacım yardımcı olmak yaşadıklarımı anlatmak. İş nedeniyle kahiredeyim ve çok yoğunum, sabah işteyim akşamda yoga, artık hayat düzenimi oturttum.Herkesin kendi tercihi tabi inş herkes kendine uygun ve kendini anlayan birini bulur inş sizde:) aynı işi yapacak çok insan var ama bazıları gereksiz pahalı. bende gitmeden önce gürkan kubilaya gidecektim yolda bir teyzeyle karşılaştım kilomu görünce söyleyeceği tuttu ya da Allah gönderdi belki bilemiyorum, deneyimlerini anlattı sonra gittiğim yeri tavsiye etti bende gittim. 10 kişiye değil 1 kişiye gidip başarılı olduğum için ancak ondan bahsedebiliyorum. k. bakma:) zaten burda herkes deneyimlerini ve duyduklarını anlatıyor hepsini oku bak araştır yol arkadaşıyız hepimiz:)

Arkadaşlar bana diyetisyenim, bir kadının en önemli şeyi nefsidir. kendine güveni nefsiyle gelir.bu verdiğim program içeresindeysen ve diyet yapıorsan ve o programı o gün tamamlayabiliyorsan bir adım öndesindir, ne yediğinin önemi yok. kendini kendine ıspatlıyorsun. bu çok net. demişti ve bu lafı hiç unutmadım. bana hep destek verdi sizlerle de paylaşmak istedim. sizlere de bir yararı olur umarım

selammm

istanbul avrupa yakası önerebileceğiniz diyetisyen yada hastane var mıııııııı

merhaba yonca sevim in sitesine baktım da adres göremedim nerede çalışıyor :26:

Medical park hastanesinde Diyetisyen Sevil Nas ve Avrupa Şafak Hastenesinde Diyetisyen Ezgi Sakar

hangisi daha iyi tavsiye edersinizzz bir bilen yok muuuuuu

merhaba arkadaslar online danisabilecegim (ucretli) diyetisyen bileniniz var mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…