Diyetisyen Önerilerimiz...

geçen yıl gitmişti ilk muayene 100 lira sonrada birer ay aralıkla 2 kere kontrole çağırıyor dediğini hatırlıyorum.yani 3 görüşme için 100 lira
umarım yanlış hatırlamıyorumdur
benim arkadaşlarımda 100 lira dediler bu sene için.duyduğum kadarıyla parayı çok seven bir hastane için ayda 1 çağırıp 100 tl alması mantıksız geliyor bana

benim arkadaşlarımda 100 lira dediler bu sene için.duyduğum kadarıyla parayı çok seven bir hastane için ayda 1 çağırıp 100 tl alması mantıksız geliyor bana

ben kendim gitmedim arkadaşımdan duyduğum kadarını yazdığım için kesin bişey diyemiyorum arayıp sormakta fayda var.geçen yıl kendim bi diyetisyene gitmiştim fsmde iyi bi diyetisyendi fakat bana göre çok pahalıydı her görüşme 100 liraydı ve 3 haftada bir çağrıyordu.

Fatma hanıma gitmeye başladım, arkadaşımın söylediği doğru, muayene ücreti 100 tl, kontrolde ücret ödemiyorsunuz.

İstanbul da oturuyorum.Tavsiye edeceğiniz diyetisyen var mı arkadaşlar..
Ve biliyorsanız ücretleri nelerdir.
Artık bu işe bir dur demenin zamanı geldi daha ne kadar aynaya bakarken fazlalıklarımızı saklama telaşına gireceğiz :KK43:

Ben de iyi diyetisyen önerisi olan bir link var. Bakmanızı tavsiye ederim

....

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul da oturuyorum.Tavsiye edeceğiniz diyetisyen var mı arkadaşlar..
Ve biliyorsanız ücretleri nelerdir.
Artık bu işe bir dur demenin zamanı geldi daha ne kadar aynaya bakarken fazlalıklarımızı saklama telaşına gireceğiz :KK43:
Merhabaa bayadir arastiriyodum bende gormussunuz belki burda beni
bugun Sahure Özay'a gittim hakkaten cok tatli bi bayan kanim baya isindi bana kac kilo olacagimi nasil olmasini gerektigini guzelce anlatti ayrica kilo gecmisimi ailemi hastaliklari sordu ben ilgili buldum kendisini ama henuz baslamadik kan testi yaptircam yarin ertesi gune baslicaz insallah
15 gunde bir gidiliyor ve ayda 90 tl :)

Son düzenleme:
Merhabaa bayadir arastiriyodum bende gormussunuz belki burda beni
bugun Sahure Özay'a gittim hakkaten cok tatli bi bayan kanim baya isindi bana kac kilo olacagimi nasil olmasini gerektigini guzelce anlatti ayrica kilo gecmisimi ailemi hastaliklari sordu ben ilgili buldum kendisini ama henuz baslamadik kan testi yaptircam yarin ertesi gune baslicaz insallah
15 gunde bir gidiliyor ve ayda 90 tl :)

Cevabın ıcın tesekkurler :)
Kendısı nerede calısıyor ? Ben anca cumartesı gunlerı gıdebılırım.İşyerınden ızın almak sorun oluyor cunku.
Ayda 2 seans 90 tl dimi dogru anladım :)

Cevabın ıcın tesekkurler :)
Kendısı nerede calısıyor ? Ben anca cumartesı gunlerı gıdebılırım.İşyerınden ızın almak sorun oluyor cunku.
Ayda 2 seans 90 tl dimi dogru anladım :)
Muayenesi var canim uskudarda
ctesi var mi bilmiyorum ki googledan numarasini ogrenebilirsin sanirim buraya yazamam
evet canim oyle :) ben bi kere gittim tahlil istedi iyiki de istemis bi suru rahatsizligim cikti hic bilmiyodum mesela :KK43:
verdigi tahlillerden bazilari icin devlet hastanesinde ta subat sonuna randevu verdiler bende hepsini bitirmeden geleyim yaniniza diye aradim bi an once diyete baslamak icin ama kendisi kesinlikle kabul etmedi biraz sinir olsam da hosuma da gitti emin adimlarla yurumek istedi kendisi

merhaba kızlarr
artık benimde bi an önce zayıflamam lazımm :çok üzgünüm:
kendim başaramıyorum diyet yapmayı artık bi uzmandan yardım almam lazım mayısta nişanım olacak inşallahh ama ben hala koca göbekli bir kızım yaasenağlamasenağlama

gaziosmanpaşa ve çevresinde bana tavsite edebileceğiniz diyetisyen varmı??

slm diyetin nasil gecti

Muayenesi var canim uskudarda
ctesi var mi bilmiyorum ki googledan numarasini ogrenebilirsin sanirim buraya yazamam
evet canim oyle :) ben bi kere gittim tahlil istedi iyiki de istemis bi suru rahatsizligim cikti hic bilmiyodum mesela :KK43:
verdigi tahlillerden bazilari icin devlet hastanesinde ta subat sonuna randevu verdiler bende hepsini bitirmeden geleyim yaniniza diye aradim bi an once diyete baslamak icin ama kendisi kesinlikle kabul etmedi biraz sinir olsam da hosuma da gitti emin adimlarla yurumek istedi kendisi

slmlar nasil diyetin nasil geciyor gelismeler varmi

slmlar nasil diyetin nasil geciyor gelismeler varmi
Verdigi testlerden insulin testini hicbir doktor kabul etmiyor gereksiz diyor yarin aricam ve insulin testi olmadan yazarsa diyetimi baslicam yazmazsa da acikcasi birakcam acikcasi doktorlarin goruslerine daha cok onem veriyorum

Verdigi testlerden insulin testini hicbir doktor kabul etmiyor gereksiz diyor yarin aricam ve insulin testi olmadan yazarsa diyetimi baslicam yazmazsa da acikcasi birakcam acikcasi doktorlarin goruslerine daha cok onem veriyorum

insulin testi her yerde yaparlar, ozellikle ne istediki gereksiz diyolar? zayiflamada insulinin rolu cok buyuk kendimden biliyorum...

insulin testi her yerde yaparlar, ozellikle ne istediki gereksiz diyolar? zayiflamada insulinin rolu cok buyuk kendimden biliyorum...

Insulin testi ve kandaki insulin miktarini olcme farkli bisey ..her iki doktorda kanimdaki insulin miktarina bakmak icin kan tahlili istedi ama digerini gereksiz buldular

Beni yıllar evvel elvan odabaşı kanar 25 kilo zayıflatmıştı.sonra gebe kaldım aldımtabi o kilolar:) 5 kilo kaldı eski kiloma dönmeye inşallah.biraz fiyatı fazla sanırım. ankarada kendisi.

X