Diyetisyen Önerilerimiz...

çok ilginç. hiç böyle bi şey duymamıştım.. ne niyetle olursa olsun, kabul edilebilecek bi şey değil..

Kızlar süper bir gündü 2 haftalık kontrolüme gittim ve sonuç 3.2 kg kayıp ,2.8 kg yağdan :) Maşallah diyelim motivasyonum süper :) Darısı başınızaaa diyete devam süper süper süper
vuuu! çok iyi ya!
boyun kilon nedir bilmiyorum ama sonuç her şekilde takdirlik.
listeni merak ettim doğrusu.. paylaşabileceğin tüyolar var mı, ne yiyip içiyorsun?

reklam kokan hareketler bunlar!
kızlar ben kadıköy civarında, uygun fiyatlı, ilgili bir diyetisyen arayışındayım. önerilerinizi bekliyorum. (özel mesaj olarak da atabilirsiniz)
diyetisyen buldun mu?

Arkadaşlar merhaba bende demir anemisi olduğundan pek kilo veremiyorum ama alıyorum bir diyetisyene ihtiyacım var ANKARA da önerebileceğiniz hastane yada özel klinik var mı acaba ve fiyatlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Ankara da devlet hastanelerinde ücretsiz diyetisyenler var mı acaba yada hastaneler de olan diyetisyen ücretleri hakkında bilgisi olan var mı acaba

vuuu! çok iyi ya!
boyun kilon nedir bilmiyorum ama sonuç her şekilde takdirlik.
listeni merak ettim doğrusu.. paylaşabileceğin tüyolar var mı, ne yiyip içiyorsun?

reklam kokan hareketler bunlar!

diyetisyen buldun mu?

hayır malesef bulamadım. devlet hastanesinde dahiliye doktorunun yönlendirmesiyle gittim diyetisyene, hastanede....

Merhaba cnm ben 3,5 ay önce evlendim . aç kalmaya hiç dayanamazdım halada dayanamıyorum ve gerçekten çok yemek yiyen biriyim .

Diyetisyene bende gittim ama hiç öğle şeyleri başaramam uyamam kuralla ben .düğünüme 3 ay kala 66 kiloydum boyumda 1.68 ideal kilom 58-59 olması gerekiyor ama hiç bu güne kadar olamadım evlencek herkezde olduğu g,ibi benim düğün telaşımda olmadı zaten her şeyimiz hazırdı . sadece zaman geldiğinde imza atıcaktık koşturmaca olmadığı için kiloda vermekte zorlandım . ama başardım nasıl diye sorarsanda Sadece bol bol su içtim günde 3 litre su içtim suyum içine ingiliz karbonatı attım . 2 ayda 6 kilo verdim gelinlik bile bol geldi diye bilirim ben bir dene derim su sonuçta ne zararı olabilirki ...

Arkadaşlar yurtdışından 2 sene önce geldim, hollandalı bir diyetisyenin tavsiyesi üzerine lusi-form zayıflama hapı aldım diyeceksiniz ki diyetisyen niye hap tavsiye ediyor, benim diyet yapapama ve sppor yapamama gibi kötü bir alışkanlığım var biraz disiplin sorunuda diyebiliriz bundan dolayı tavsiye ediyorlar ama %100 bitkisel oluyor tavsiye ettkleri zaten, olmaa ben yanaşmazdım en etkili zayıflama hapı hangisi diye arıyorsanız bunu tavsiye edebilirim. zaten Türkiyedede satılıyormuş ben biraz pahalıya aldım burada daha ucuz yanında sarmısak çayıda veriyorlar. kısaca anlatayım ben aslında şişman birisi değilim ama hızlı kilo alan bir metobolizmam var bundan dolayı korkarak yemek yemekten yoruldum neyse bu hapı kullandıktan sonra diyetisyenime verdiğim o kadar paraya deydi diye düşünüyorum ilk 20 gün resmen iştahım kapandı istesemde abur cubur yiyemiyorum sarmısak çayının mı etkisi zayıflama hapının mı etkisi bilmiyordum ama 45 gün kullanım sonunda 4 kilo verdim.Fakat aynaya baktığımda sanki daha fazla vermiş gibiyim beni görenlerde öyle diyorlar. Neyse durum bu benim gibi üşengeçseniz şiddetle tavsiye ediyorum. sağlıkla kalın

Arkadaşlar Ankara da diyetiyende kimi önerirsiniz çok acil kilo vermem lazım yağ oranım fazla çıktı moralim çok bozuk yardımcı olur musunuz

Selam arkadaşlar,
Koşuyolu Beslenme ve Diyet Danışmanlığnda H.Kübra Bal'a giden var mı aranızda?

Arkadaşlar Ankara da diyetiyende kimi önerirsiniz çok acil kilo vermem lazım yağ oranım fazla çıktı moralim çok bozuk yardımcı olur musunuz
Ben Ankaradayım size de yardımcı olurum. Özelden de konuştuk ama görünce tekrar yazmak istedim.

Ankara da devlet hastanelerinde ücretsiz diyetisyenler var mı acaba yada hastaneler de olan diyetisyen ücretleri hakkında bilgisi olan var mı acaba
Ben Ankarada çalışıyorum. Diyetisyenim ama kendi kliniğimiz var. 250 lira aylık olarak. Ayda 4 görüşme yani haftada bir minimum oluyor ama sürekli telefonla vs iletişim halinde oluyoruz ki size özel diyetinizi takip edelim motive edelim ve gerekli durumalrda listeyi değiştirelim diye. Zaten bir liste ile de gitmeyiz. Siz haftada 3 4 liste isterim o şekilde daha iyi olacak derseniz o şekilde listeleri yazıyorum.Tamamen kişiye özel yani :)

Arkadaşlar ben Ankara'da çalışan bir diyetisyenim. Klinikte çalışıyorum. Hacettepe mezunuyum ve Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisansımada devam etmekteyim. Ofisim Ayrancıda. Diğer şubemizde çayyolunda ama ben Ayrancıda danışan alıyorum hem her yere yakın olduğu için ulaşımıda kolay. Perşembe ve cuma günleri ücretsiz ölçüme gelip değerlendirmenizi yapabilirim. Eğer diyete başlamak isterseniz ise özelden konuşup size bilgi verebilirim. Kişiye özel olarak tamamen çalışıyorum. Yani devlet hastanelerinde olduğu gibi bir liste verip yollamıyoruz. Sonuçta diyet kişiye özeldir ve motivasyonda önemlidir.

Merhabalar kızlar ;

Sizden yardim almak istiyorum ben İstanbul Avrupa yakasında (Özellikle Zeytinburnu ) iyi ve uygun fiyatli denediğiniz ve ya sonucunu duyduğunuz bir diyetisyen varsa fiyatıyla özellikle (çünkü bütçem kısıtlı ) bana yazabilirseniz çook sevininirim şimdiden teşekkür ederim

Burada yazılanları okuyunca kaldım.O ücretler ne öyle. 200-250 ne demek? Ben ANADOLU'da ilçede bir diyetisyene gidiyorum. 1/4 fiyatına neredeyse. Ve işinde de çok başarılı. Ayrıca o verdim dediğiniz rakamlar ne kadar uç. 3 ayda17 kilo filan ne demek?? Abartmayın hanımlar.

Balıklı Rum Hastanesinde Hatice Koçak gittim.memnun kaldım ama bu ara devam etmiyorum çünkü pek dikkat edemedim ve hastane uzak kalıyo.1 seans 60TL 2 haftada bir çağırıyor.Bir de Bakırköy Acıbadem de çok iyi bi diyetisyen varmış.Hülya Günsoy.Arkadaşım gitti çok memnun kaldı ama onun fiyatı pahalı.1 seans 265TL idi yanlış hatırlamıyorsam.

BENCEDE CANIM SENİN KİLON ÇOK ÇOK İYİ BENCE.. SORUNLU BÖLGENİN ÜZERİNE BİRAZ SPOR YAPARSAN BENCE HİÇ PROBLEMİN KALMAYACAK

MERHABA ARKADAŞLAR..BENDE İZMİR DE OTURUYORUM..7-10 KG ARASI FAZLAM VAR..SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE VERMEK İSTİYORUM..İZMİRDE BİLDİĞİNİZ İYİ BİR DR VARMI

ankarada maalesef öyle en uygun diyetisyen 250-300 den başlıyor mesela benim gittiğim diyetisyen normal fiyatı 390 referansla giderseniz 330 aylık maalesef ankarada böyle

Kızlar merhaba. İstanbul Avrupa yakasında diyetisyen arıyorum. Bilenler özelden ya da buradan yazabilir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…