Diyetisyen Önerilerimiz...

Hanımlar herkese merhaba, yaklaşık 10 kilo fazlam var ve bunu eylüle kadar vermek istiyorum. 10 kilo için gayet geniş bir zamanım var. Bana önerebileceğiniz İstanbul avrupa yakasında iyi bir diyetisyen var mı? Yalnız fiyatı uygun olursa sevinirim çünkü öğrenciyim ve aileme daha fazla yük olmak istemiyorum.

Arkadaşlar face te bir grupla karşılaştım bir sitenin facebook sayfası. Bir iki yazı okudum diyetlerdeki tavsiyelerin sebeplerini açıklamışlar hoşuma gitti. Bazı yerler bilimsel olmuş ama demek ki bir kaynağa dayanıyor. Ayrıca ücretsiz kilo kontrol danışmanlığı yaptıklarını söylemişler dün akşam sitenin iletişim bölümünden yaş, boy, kilo, iş yazıp gönderdim az önce mail göndermişler tavsiyeler, diyetler. Neyse hemen size de tavsiye etmeliyim kesinlikle denemelisiniz. Siteden bir alıntı:

Hızlı ve Sağlıklı Kilo Vermek Mümkün Mü?

Bu yazımda sizlere hem hızlı hem de sağlıklı kilo verme yöntemlerinden bahsedeceğim. Hem hızlı hem sağlıklı kilo vermek mümkün mü? Tabi ki evet. Hızlı kilo verme derken haftada 5 kilo vermekten veya günde 1 kilo vermekten bahsetmiyorum. Zaten bu tip hızlı kilo verme vaatleri sağlık açısından çok çok tehlikelidir ve benim hiç kimsenin sağlığını tehlikeye atma gibi bir hakkım yok! Değerli okurlarım sizin aracılığınızla hiçbir bilimsel kaynağa dayandırmadan ve hayatında hiç kilo verme ile ilgisi olmayan ve o kiloları vermeyi vaat edenlere de iki çift lafım var: Para için insanların hayatını tehlikeye atmayın. Dünyalar sizin olsa ama biri sizin yüzünüzden sağlığını kaybetse bunun vicdan azabıyla nasıl yaşanır, nasıl rahat uyunur değer mi para için? Fazla kilolu olmanın, şişman olmanın ne demek olduğunu bilseniz zaten para için insanların umutlarıyla, hayalleriyle oynamamayı da bilirsiniz. Bu yüzden lütfen umut tacirliği yapmayın!

Sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verilir?

Günü 6 eş parçaya bölüp, vücudunuzun ihtiyacı kadar besin tüketilmeli, küçük ve masum görünen ancak yağ, şeker içeriği çok yüksek yani yükte hafif pahada ağır ikramları nazikçe reddedin.

Vücudun yağ ve kas dengesini sağlamak için düzenli beslenmenin yanında fiziksel etkinlikler de çok önemlidir. Bununla birlikte etkili bir egzersiz programına başlamak ve mümkünse bunu hayatınızın bir parçası haline getirmek gerekmektedir. Eğer bu mümkün değil ise, gün boyu hareketsiz kalınmamalı ve sürekli hareket halinde olunmalıdır. Gün içerisinde hareketli olmanızı sağlayacak kısa yürüyüşler yapın, vasıta kullanmamaya çalışın ve asansör kullanmayın merdivenleri kullanın. Emin olun bu küçük ayrıntılar hem hayatınıza hareket katacak hem size sağlık katacak hem de fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak.

Örneğin masanızda sürekli su bulundurmaktansa, ara sıra kalkın mutfağa gidin ve suyunuzu için. Dikkat edin; eğer su içmeye... Devam et

Merhaba hanımlar umranıye -atasehır-kadıkoy-uskudar cevresınde iyi bir diyetisyen arıyorum işten yeni ayrıldım ve eylülde düğünüm var ve kendi başıma yaptığım diyetler başarısız oluyor ben yurt dışına gelin gideceğim orda dil problemi var ve çok zor orda bir uzmanla çalışmam gitmeden burda bir uzmana danışmam lazım burda uzmanımdan ne öğrenirsem kar hiç olmazsa öğrendiklerimi yaşam tarzıma ekler ona göre yaşarım ve daha dikkatli olurum yardımcı olursanız sevinirim....

[SUB][/SUB]

merhaba ben Sultançiftliği bahat hastanesi sibel baysala gidiyorum 40,00 TL muayenesi bir hafta ödeme yapıyosun bir hafta yapmıyosun aylık 80 tl
gayet memnunum 23 mayısta başladım 67,700 GR şuan 63,400 gram oldum gayet memnunum tavsiye ederim

Arkadaşlar ankarada uzman güvenilir bi diyetisyen arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirimm 20 kilo fazlam var bi an önce kurtulmam lazıım

Sonuçları bekliyoruz. muayene ücretide uygunmuş

Merhaba,

Ben çok diyetisyen gezdim, ciddi kilolar da verip aldım ama Gizem Şeber bu konuda bir tanedir.. Sadece diyetisyen değildir, psikolojik olarak da destek olur.. Listeleri tamamen sizin hayatınıza göre düzenler.. Israrcı olmaz ve günceli sürekli takip eder.. Alternatifler üretir.. Mesela cips istiyorum dersiniz onu en uygun hale getirir, o liste öyle bir hal alır ki ne sizin kilo vermeniz durur nede aklınız o canınızın istediğinde kalır.. Yeri Taksim'de, internet sitesinden ulaşabilirsiniz :)

Merhaba arkadaşlar,

Evde kendi kendime yaptığım bir çok diyet sonrası zaman zaman verdiğim kiloların çoğunu geri aldım.Sonunda diyetisyen desteği almaya karar verdiğimde hızla araştırmalara başladım.Ankara Etlik'te bulunan Lokman Hekim Hastanesi diyetisyeni Ayşegül ÖZTÜRK'ün uyguladığı diyet sayesinde hiç yorulmadan hem psikolojik danışmanlık almış hemde kilo vermiş oldum.Sizin yaşam tarzınıza uygun verdiği diyet listeleri ile asla sıkılmıyorsunuz.Herkese tavsiye ederim.

Ben de 1-2 sene önce Nilay Şabanoğlu'na gitmiştim. Senin düşüncelerine aynen katılıyorum. Ben de hiç ilgi görmedim. Kontrole gitmiştim, randevu saatim geldi beni hâlâ çağırmıyor, kapıyı vurdum "randevum geldi, girebilir miyim?" dedim. İçerde bi hamile doktor ile muhabbet ediyordu, "lütfen çıkarmışınız, ben sizi çağıracağım" dedi. Bayağı bir bekledim, sonra çağırdı, ama yine aynı soğuk tavırlar. Ama 2 kilo vermiştim. Bir dahaki haftaya tekrar ücretli muayene haftasıydı, beni Hastane sekreterleri aradı, bu cuma randevunuz varmış, diyetisyeniniz öyle dedi, randevu almak istiyor musunuz? dediler. Hayır istemiyorum dedim ve diyeti bıraktım maalesef. Annem boşver sen, diyet listesiyle zayıflıyosan devam et dedi, yok dedim, istemiyorum. Gerçi o sırada işsizdim de 2 haftada bir para vermek de zor geldi, öyle kaldı yani

canım aldın mı programı? nasıl işe yaradı mı

MERHABALAR PENDİKTE KENDİ MUAYNEHANESİ OLAN DİYETİSYEN İLAY POLAT HANIMA ABLAMLA BERABER BAŞLADIM BEN 3 AYDA TAM OLARAK 15 KİLO VERDİM ABLAM EMZİRME DÖNEMİNDE 9 KİLO VERDİ VE HALEN DEVAM EDİYORLAR.KİLO VERİRKEN SARKMA VEYA GEVŞEME OLMADI HATTA AÇ KALMADIM.HER HAFTA RANDEVU SAATİM İÇİN SABIRSIZLANARAK TARTIDAKİ KİLOMU GÖRMEK İSTERDİM.ŞUAN TARTIDAKİ AĞIRLIĞIMI GÖRMEKTEN ÇOOOOKKKK MUTLULUK DUYUYORUM.

muayene ücreti nedir?

kızlar ben kadıköy civarında, uygun fiyatlı, ilgili bir diyetisyen arayışındayım. önerilerinizi bekliyorum. (özel mesaj olarak da atabilirsiniz)

Kizlar mrb 22 yasindayim eiyim ve bir cocgm var 4 senelk evlym ve ben susn tam 91 kiloyum acilen hemde cok acilen kilo vermem gerekiyo bakıyorum bircok diyetisyen ismi geciyo bana gercekten isini cok iyi yapan biri olmali yardimci olun istanbul avrupa yakası hanhi diyeysyen gerçekten işini iy yapıyor sizden cevap bekliyorum kizlr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…