Diyetisyen Önerilerimiz...

Bana da cok mantikli gelen bu fikri paylasmak istiyorum sizlerle.Aksam yemeginden once salatanizi yiyip bitirin ardindan normal yemeginize gecin onun da suyunu yemeyin.Yani ekmek falan banmayin dedi diyetisyen :)

Merhabalar ben İzmir'de çalışıyorum ancak Ankara'da bu işin uzmanı diyebileceğim bir diyetisyen arkadaşım bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ankarada uzman güvenilir bi diyetisyen arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirimm 20 kilo fazlam var bi an önce kurtulmam lazıım
Merhabalar ben İzmir'de çalışıyorum ancak Ankara'da bu işin uzmanı diyebileceğim bir diyetisyen arkadaşım bulunuyor.

Kızlar,
Bir diyetisyene gitmeye başladım, 3 haftadır gidiyorum. Yalnızca tartıda hile yapıyor galiba, kıyafet payınız düşüldü dedi ilk hafta, sonraki hafta dikkat ettim tartıda (-1) yazıyor, dedim kıyafet payı, gerçi kıyafetler de 1 kg tutmaz, sonuçta çıplak ayakla çıkıyoruz, bir de yaz yani. Sonraki hafta bir baktım terazide (-1,4) yazıyor. Dedim bu ne? O cihazın ayarı, kem küm birşeyler kıvırmaya başladılar, 1,1 kg zayıflamış gözüküyorum eski ölçüme göre fakat terazi hilesine göre 700 gr zayıflamış oluyorum.
Yani bana düzgün sonuç versin, bu hafta kontrole gidicem, bakıcam terazide (-1,6) vs birşey yazdığını görürsem bırakıcam, başka diyetisyen bakıcam. Sizi de bu konuda uyarayım dedim kızlar, müşteri kaybetmemek için yapıyorlar belki, motivasyonumuz kırılmasın diye belki ama benim için dürüstlük daha önemli, kandırılmak istemiyorum. Verememişsem diyetimi değiştirirsin, tahlil yaptırırsın, hileye gerek yok

merhaba gecen hafta uzman diyetisyen hatice koçağa başladım, balıklı rum hastanesinde çalışıyor zeytinburnunda cok tatlı bır bayan. tanıyanlarınız varsa tecrübelerinizi paylasırmısınız.

KKızlarrrrr bende sizler gibiydim taki 2 ay önceye kadar ve şimdimde yıllardır kurtulamadığım Kilolarımdan Veysel bey sayesinde kurtuldum ben 17 Yaşındayım ve 92 kiloydum 2 ayda 17 kilo verdim ve şu an o kadar mutluyum ki anlatamam. Insanların dalga geçmesi kıyafetlerimin olmaması beni bunalıma sokmuştu ama şu an gayet mutlu ve kilo vermeye devam ediyorum isterseniz sizlerde zevkle yardımcı olabilirim. Bana kesinlikle güvenebilirsiniz yıllardır tüm doktorlar gidip tüm tahlilleri yaptırdım tüm diyetleri uyguladım ama hiç bir faydası olmadı ve Veysel bey ile tanıştıktan sonra ise Hayatım Değişti ve herseye yeni bir başlangıç Yaptım ve bundan da çok memnunum vede memnun Olduğum için başkalarından yardımcı olmak isterim. Veysel beyin kendisi cerrahi asistan olup ve sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmaktadır.ilginizi çekerse yardımcı olabilirim.

merhabalar ben de pazartesi günü ayşegül hanımdan randevu aldım nasıl memnun kaldınız mı devam ediyormusunuz halen

Kizlar merhaba ben ankara magnet tip merkezine gitmeyi dusunuyorum hatta yarin randevu alicam giden memnun kalan var mi? Daha cok yag kaybedip bolgesel zayiflama istiyorum.. 168 boyum 54 55 kilom var ne onerirsiniz bana daha cok bel ve basen bolgemden kilo kaybetmem lazim

Hanimlar hepinize merhabalar, ben 39 yasinda bir ogretmen olarak hepiniz gibi hepimiz gibi defalarca diyet yaptim.Insulin direnci tiroit vb hersey varken Diyetisyen şarlo taniyana kadar hersey cok kotuydu.Simdilerde Tunalida ofisi var ve Ankaranin tek erkek diyetisyeni.Kendisi bana bir soz verdi ve yerine getirdi bende ona soz vermedim ama onu herkese duyurmayi bir borc bildim.98 kilo idim simdi 70 kiloyum son 2 ayim diyetimde ama inanin ayrilmak istemiyorum.kendisi whatsappta ve surekli attigi mesajlarla bizi sorguluyor.44 bedenlerden 38lere dustum son hedef 36 beden.sizi en iyi ben ararim.muhabbeti iyi karizmatik sevecen ve en onemlisi kadin aklini okumayi basaran bir diyetisyen ariyorsaniz onerimdir.ayrica guzel bir baska ozelligi daha var ilk aramada direk onunla gorusuyorsunuz araya asistan yada sekreter koymuyor.numarasi .... ben basardim umarim sizde basarirsiniz.bana sorular sorabilirsiniz sizi motive etmek icin elimden geleni yaparim :)))bu arada 2 soru var sizin soracaginiz ilki illa ankarada olmaniza gerek yok heryerden danisani var digeri ise fiyati aylik 200 lira saygilar :)

Sen diyet degil spor yap bence.bolgesel sorunun.kilon normal belki bir iki kilo daha verirsin...

Sen diyet degil spor yap bence.bolgesel sorunun.kilon normal belki bir iki kilo daha verirsin...
kan vermek icin gittigim doktorda oyle dedi. Ben seni kabul etmem . Suyuna limon sık gibi onerilerde bulundu ben de onlari uygulamaya basladim diyetisyen isini askiya aldim canim spor yapiyorum simdi ve dikkat ediyorum bakalim insallah etkisini gorurum

Mutlaka etkisini gorursun....pilates oneririm incelmek icinn

Kizlar selamlar tahmin edersinizki bende kilolarimdan sikayetciuim anadolu yakasi bildiginiz bir diyetisyen varmi acaba

Kızlar Kayseri'de ki Acıbadem hastahanesinin aylık diyetisyen ücreti ne kadar bilen var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…