Dn kavga ettik ve boanalm dedi

şu an kafam çok karışık ödeyebileceğim bir ev bulursam hemen bitirecem bu işi

ani kararlar verip pişman olacağın şeyler yapma

şuan öfkelisin anlıyorum belkide nefret ediyosun

ama eminol öfken geçtiğinde aynı şeyleri düşünmeyeceksin

bitirmek en kolayı ya sonrası

sizin için değil evlatlarınız için

onları annesiz ve babasız bırakmaya hakkınız yok canım benim

sen sonuna kadar elinden geleni yap

eşinle konuışmalar yap.söyleği sözlerin kırıcı olduğunu dile getir

amacının gerçekten ayrılık olup olmadığını sor

konuşarak inşallah çözersiniz:teselli:

cnm biraz erkekler sinirlidirler alltan al bence düzelir inşallah birde iki tane çocuk yazık valla ya çocuklarını düşün sadece onların geleceklerini hiç biryere gitme otur evde kız gitme cnm

allah allah artik evlilik bukadarmi kolay oldu anliyomiorum cok cocukca kocanin konusmasi kusura bakmada ama her kavgada öle demesi yani.......bide bence gercekten yapsa böle konusmaz zaten bilio o gitmicegini o yüzden böle büyük konusio...

yaklaşık son üç yıldır sorunlar var özellikle bu işe yeni girdikten sonra başladı önceki konularımdan hatırlayanlarda bilirler bu iş yerinde bir kadın yüzünden bana demediğini bırakmamıştı hep onu savunup korudu bunu yüzüme karşıda söyledi onu sana karşı koruyorum diye halbuki ben o kadının pek düzgün biri olmadığını kendisini maddi ve manevi kullandığını benim hakkımda eşime olumsuz (eşimin benim hakkımda konuşmalarından dolayı) laflar söylemesinin doğru olmadığını söyledim koruyacaksan beni koru o kadının zaten bir kocası var (koca demeye bin şahit ister) o kadını zaten işyerinde birkaç kere gördüm fazla muhataplığım yoktu eşim onu dilinden hiç düşürmüyor o benim en iyi dostum arkadaşım beni düşünüyor diyordu kim karısından daha çok kendisini düşünebilir ki

pessss diyorum başka birşey demiyorum:eek:klava:

o ne ya öyle bir elalemin karısıyla dostmuş bak bak ben var ya o adamı liğme liğme ederim zaten birini edemedim içimde kaldı sen bana yolla onu hıncımı alayımkötükedihüso

ablacığım allah hakkınızda hayırlısını versin demekten başka bişe gelmiyor içimden ama insan yazık diyor ya yazık aklıbına adamlığına erkekliğine. bu erkeklerde çocuklarını bizim kadar düşünseler bu evliliklerini böyle bir kalemde harcamazlar. ulan hadi beni geç çocuklarını düşün be çocuklarınıdelikafadulden

16 yıl ve 2 çocuk.......bu kadar kolay mı al çocukları git demek.... bunlar aslında sinir anında söylenmiş sözlerdir....yaptığı hataların faturasını size çıkartıyor... nasılsa en çok size nazı geçip, en rahat size içini boşaltabildiği için...
siz siz olun 2 çocukla evinizi bırakıp gitmeyin....o çocukların yeri annelerinin olduğu kadar, babalarınında yanıdır...çok sıkıntı stres olur...bu nedenle böyle anlarda susma hakkınızı kullanıp, orytalık iyice yatıştığında güzel bir dille iletişim kurmalısınız.....
aslında eşinizde bunalmış olmalı, zira siz kayınvalidenizden yana da sorun yaşıyormuşsunuz....''Sizi istememesi '' gibi...........böyle bir ortamda yaşarken eşler, gereksiz yere gerilip, faturayı birbirlerine çıkartabiliyor....

zaten ondan değilmidir ki, kim olursa olsun herkesin evi yolu ayrı olsun dememiz....imkanlar olsaydı da ayrı bir yerde otursaydınız, eşiniz ve siz çocuklarınızla birlikte hayatı 4 kişilik aile olarak yaşayıp gereken mücadeleyi verseydiniz....zira çoğu genç böyle ailesi ile altlı üstlü oturuyorsa, bir de üstüne üstlük evde aileden geliyorsa büyümemiş çocuk sendromu olabiliyor....böylesi değilde tam tersi olduğunda, Aile bireyleri birbirlerine tam kilitlenip aile içi kararlarını ve dayanışmayı Özgürce yaşadığı için bence bu yaşanan sorunların çeyreğini bile yaşamazdınız....

yine de son sözüm evinizi bırakıp gitmeyin, sorunsuz evlilik olmaz...biraz sabır ve özveri gösterin....mümkünse yangının üstüne körükle gitmeyin.....sizdeki bu değişimden etkilenip doğru yolu bulacaktır......bellimi olur, belki de hayat sizi sınıyor....

aksi halde dışardan görüldüğü kadar kolay değil.....sıkıntılar katlanarak arkanızdan gelir.....
tabii ki son karar sizin, yuvanızın ve iki çocuğunuzun selameti için hakkınızda hayırlısı neyse o olsun..........

Son düzenleme:
bence esinle birdaha güzel güzel konusunda halledin..
cünkü ne sen bi yere gidebilirsn nede o evde seni ynliz otuttururlar,.. oyzdn herseyi düzeltmeye bakin..
Cocuklarini düsün..
herseyn hayrlsi olsn..

güzel dilekleriniz için sağolun arkadaşlar şau anda hala kendimi çok kötü hissediyorum içim bir boşlukta sanki hep alttan aldım ama yeter bende dokuz aylığım benim için dua edin

dün akşam hiç yoktan tartıştık eşim bana ne olacaksa olsun artık bitsin
yarın annenle konuş hangi eşyaları istiyorsan al çocuklarla beraber annenin evine git dedi bende hiç altta kalmayıp annemin hasta olduğunu ve ona bu konu hakkında birşey söyleyemeyeceğimi gidip kendi ailesine söylemesini söyledim belki tartışmanın çıkmasında ben haksızdım ama her kavgada bana çocukları git demesini artık kaldıramıyorum kiraya çıkacak olsam maaşım çook düşük kirayı ödeyemem kirayı ödesem ne yeyip içeceğiz herşey şu an çook karışık ne yapacam nasıl bu işin içinden çıkacam artık bıktım maaşım geçimimi sağlasa kiramı ödeyebilsem hiç düşünmeden çocuklarımı alır giderim

canım hadi seni istemiyor,çocuklarının ne günahı var,insan çocukları da al git demez,diyen de çocuğunu o kadar sevmiyordur:mymeka:

ev kaynananın olduğundan ve kaynananda seni istemediğinden evden gitmesi gerekeninde aslında erkek olması gerektiğinden fakat eşin tam dayaklık olduğunda gitme işi sana kaldı..
ben olsam ne yaparım biliyormusun...
bavulu alıpda önüme atmadan eşyalarımı bir hırsla savurarak kendisi bavula koymadan eşyalarımı toplayıpta tıpış tıpış gitmem eşinin hayatında kadın olduğunu sanmıyorum..kadınlar şimdi zengin adamları tercih ediyorlar borcu olan adamın borcunumu ödeyecek beraber olup, eşinin ne sana ne çocuklarına değer verdiği yok.600 milyon maaşla eğer işin iyiyse sağlamsa garantiyse yani çevrene şöyle göz kulak ol..ailen yakınsa ailene git derim fakat olay çığırından çıktığında yani eşin hadi ne zaman gidiyorsunuz derse...der bu adam ...eşinde şunu gördüm başkalarına yedirmeyi seviyor ailesine gelincede marulu esirgiyor...
gitme evinde kal...ama etrafınada bakın tek odalı yer bulursan çıkarsın oda dediğim gibi iş çığırdan çıkarsa....hani bu evde 5 dk kalmam artık noktasına gelirsen...çook üzüldüm adam git diyorsa çokda fazla bişey denmiyor hani kadın giderde adamda tutar aman gitme falan der amenna ama adamın git demesi büyük onursuzluk..o çocuklar bir gün büyüyecek..eğer gidersende kiranı çocukların ihtiyaçlarını ödeyecek..baba denmez ama baba sonuçta

Bu insanla evlenmekle başta hatayı yapmışsınız,insallah her sey yoluna girer.

naptınız çöpçü barıştınız mı? Bayram geliyor. Gerçi seninki unutulacak bi mevzuu değil derin bi mevzuu

şu an işteyim ve işlerim yoğun eve gidince sizlere yazarım
bugün daha iyiyim akşam oturup herşeyi konuştuk sanki bazı şeyleri
tam açıklığa kavuşturamadım

dün akşam oturup herşeyi konuştuk açık açık bütün söyleyeceklerimi söyledim
bugünden için mahkemeye gitmesini ve dilekçe vermesini söyledim bana neden diye sorunca bende sen bana böyle böyle dedin dedim oda bana ben sinir anında söyledim yuvamın yıkılmasını istemiyorum dedi eskisi gibi olalım ne istiyorsan sor cevaplarım eğer o kadın için böyle davrandığımı düşünüyorsan sen ondan huylandığın için hiç görüşmüyorum neyin üstüne istersen yemin ederim git kuranı getir el basayım istiyorsan çocukların üzerine bile yemin ederim (kesinlikle çocukların üzerine yemin edilmesine karşı olan biri olmasına rağmen) dedi

X