doa kozmetik ürünü kullananlar

strongwoman0687

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
170
146
Arkadaşlar merhaba,

36 yaşındayım ve şimdiye kadar cildim çok fazla günlük bakım uygulamadım açıkcası ihtiyaç da duymadım. Şimdilerde siyah nokta, gözenek, güneş lekesi problemim var ve böyle yüzüm artık yavaş yavaş aşağı doğru iniyor gibi görüyorum. Retinol ve serumlara başlamak istiyorum ama o kadar çok marka var ki kafam karıştı. Doa kozmetik doğal olduğu için herkes çok önermiş siz neler önerirsiniz, geç kalmış olabilirim ama nereden başlamalıyım?

Şimdiden teşekkürler, sevgiler

Arkadaşlar merhaba,

36 yaşındayım ve şimdiye kadar cildim çok fazla günlük bakım uygulamadım açıkcası ihtiyaç da duymadım. Şimdilerde siyah nokta, gözenek, güneş lekesi problemim var ve böyle yüzüm artık yavaş yavaş aşağı doğru iniyor gibi görüyorum. Retinol ve serumlara başlamak istiyorum ama o kadar çok marka var ki kafam karıştı. Doa kozmetik doğal olduğu için herkes çok önermiş siz neler önerirsiniz, geç kalmış olabilirim ama nereden başlamalıyım?

Şimdiden teşekkürler, sevgiler
Retinol kışın kullanılır ve kullanılmasının bir sürü prosedürü var onları Youtubedan araştırıp seneye kullanırsınız. Yazın ginseng içeren bir ürün+ üzerine peptid içeren bir ürün kullanabilirsiniz

Retinol kışın kullanılır ve kullanılmasının bir sürü prosedürü var onları Youtubedan araştırıp seneye kullanırsınız. Yazın ginseng içeren bir ürün+ üzerine peptid içeren bir ürün kullanabilirsiniz
çok teşekkür ederim ben de çok ikilemde kaldım, cildiyeden randevu aldım onunla görüşüp karar vereceğim artık

Keratinli saç maskesi, peptid , ginseng birde 025 ( en düşük doz) retinalini aldım , retinali bir yan etki yapmadı ama beklentimide karşılamadı kısa süre kullanıp biraz daha yüksek dozda başka markaya geçtim, genel olarak aldığım ürünlerinden memnunum.
Retinol için geç kaldınız ama yaz için ginseng ve peptid tavsiye ederim.

X