Saç Bakım Ürünleri Doal keratin bakım sütü kullananlar

Bende Selin Ciğerci'de gördüm ve sipariş ettim şu yaklaşık 1.5 - 2 aydır kullanıyorum. Saclarimi uzatmak için bir çok yolu denedim başarılı olmadı. Ama bu keratin sütüyle saçlarım uzamaya başladı. Yorumları okumuştum almadan önce herkes 1-2 yıkamada etkisini gösterdiğini söylemişti. Öyle birşey tabiki olmadı zaman aldı ama düzenli olarak kullandım ve etkisini gördüm herkese de tavsiye ediyorum.

Merhabalar arkadaşlar umarım bu yorumum araştırma yapan birilerine katkıda bulunur 😊 Saç ve cilt bakımı konularında çok hassas olduğum İçin öyle her ürünü kullanmıyorum açıkçası:) doal kozmetikten keratin sütünü nasıl aldım? Dönem dönem saçlarım kuru ve mat olduğunu hissediyorum yada bana öyle geliyor bilmiyorum. Bir araştırma yapayım dedim:) karşıma o sayfa çıktı, instagramdan yorumları okudum falan. Hatta 2 iş arkadaşımda saçlarında değişikliği görünce “ne kullanıyorsunuz “ diye sorduğumda, cevap olarak “keratin sütü “ olmuştu. Aman dedim iyi veya kötü bir deneyeyim ne kaybederim dedim. Ürün kargodan gelmeden, Brezilya fönü yaptırdım, kabarık gözükmesin ve duştan sonra çok vakit harcamayayım saçıma diye. Yaklaşık 3 hafta olmuştur bu sütü kullanalı. Ayrıca son dönem şampuan olarak “yves Rocher dökülme karşıtı şampuan, duş sonrası saç bakım kremi “ dönem dönem HC hair care saç bakım yağı + lavanta ve biberiye yağı (hem peeling hem bakım olsun diye doğal elma sirkesi ve karbonatlı karışım yaptırıyorum anneme 🤩) hepsinin toplamında 2gün öncesi saçımı boyatmış olmama rağmen İPEKSİ GÖRÜNÜM +PARLAKLIK+CANLILIK (annemin deyişiyle “saçların uzamış” ☺️👍🏻 Ee daha ne olsun biz kızlar İçin 😘

Saçı bu tarz dışardan uygulayan ürünlerden izyade çinko, biotin, demir, selenyum, c vitamini gibi takviyeler uzatır. Eğer saç kökü beslenemezse dışarıdan kullandığının etkisi de yeterli olmaz. Naçizane tavsiyem takviye kullan...
Slm ben de selini takip ediyorum ama ürunleri asiri pahali bence o kadar para vermeye gerek yok saclarim boyadan permadan cok kotu olmustu kapali oldum icin hava da almiyodu ben hafta da 2 kez sacima zeytinyagi surup beklettim sonra yikadim bi gun de hindistan cevizi yagi surup beklettim yikadim hem dogal hem ucuz 😊 tercih sizin tabi hindistan cevizi yagi sacimin rengini acti biraz ama hic bi zarari olmadi su an gayet saglikli saclarim denemeni öneririm

Doal Keratin Sütü kullandım asla memnun değilim... Doal Keratin Sütü şikayetleri ile dolu internet.

1 Doal Keratin Sütü Nedir?
2 Doal Keratin Sütü Ne İşe Yarar?
3 Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır?
4 Doal Keratin Sütü Eczane Fiyatı 2020
5 Doal Keratin Sütü Kullanan & Kullanıcı Yorumları
6 Doal Keratin Sutu Kullananlar

Doal Keratin Sütü genel anlamda Saçlara yoğun bakım yapılması için geliştirilmiş bir bakım sütüdür.Doal Keratin sütü kullananlarin genelde memnun kaldığı bir üründür.Doal Keratin Sütü saça canlılık katar,saç köklerini besler,saçlarin daha hızlı uzamasını sağlar,saç dökülmesini önleyici özelligi vardir,saça yumuşaklık kazandırır,Doal Keratin Sütü Hem Erkek için Hemde Kadin kullanıma uygundur.

Sitemizde Paylaştigimiz ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan ilkin doktorunuza yada eczaneye danışın.

Doal Keratin Sütü Nedir?
Doal Keratin Sütü Nedir? Hem Erkek hemde Bayanların kullanımına uygundur. Doal Keratin İlk kullanımdan itibaren 1 ay süre ile düzenli kullanım sonrasinda gözle görülebilir etki sagladigi belirtilmiştir.Doal Keratin Sütünün içerisinde keratin özünün %100 doğal oldugu belirtilmiştir.

Doal Keratin Sütü Nasil kullanilir Kullananlar
Doal Keratin Sütü Nasil kullanilir Kullananlar
Doal Keratin Sütü Ne İşe Yarar?
Doal Keratin Sütü Ne İşe Yarar? sorusuna gelince

Saçlara Bakım yapar
Saça Canlılık katmak,
Saça Daha sağlıklı bir görünüm elde edilmesini saglar
Saçın kökünü besleyerek daha hızlı uzamasını sağlar
Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur
Saçlara parlaklık ve yumuşaklık katarak, taramayı kolaylaştırmaktadır.
Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır?
Doal Keratin Sütü adli ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Doal Keratin Sütü Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

Doal Keratin Sütü Kullanımı Duş alırken ıslak saça yeterli miktarda Doal Keratin Sütü dökerek saç tellerine ve kafa derisine ortalama 3 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız daha sonra ve bol su ile durulayınız.

Ayrica Saçiniza Keratin bakımı yaparken öncelikle parabensiz, sülfatsız ve tuzsuz bir şampuanla saçları dipten uca temizlemek gerekir.

Doal Keratin Sütü Eczane Fiyatı 2020
Doal Keratin Sütü Resmi satış fiyatı İndirimli olarak 86.50 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Doal Keratin Sütü Kullanan & Kullanıcı Yorumları
Doal Keratin Sütü Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Doal Keratin Sütü Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Doal Keratin Sutu Kullananlar
Saçlarıma açma boyama yaptığım için uçları keçe gibi olmuştu. Ben saç uzatması ya da çıkarması için değil yumuşatması için aldım ve ilk kullanımda bile yumuşacık yaptı. Çok memnun kaldım.

Bir arkadaşımdan duyup aldığım bir ürün yeni kullaniyor olmama rağmen saç dökülmem azaldı

İlk kullanımda saçımın boyalı yerleri keçe gibiydi tarak geçmiyordu kullanım sonrası saçın pamuk gibi oldu kirlendiğinde bile sertleşme çok olmuyo beğendim tavsiye ederim

Düzenli kullanımda gerçekten saçları uzatıyor denemek için aldım ama memnun kaldım

Saçı gayet yumuşacık yapan bir ürün. Biraz pahalı ama saçı ile başı dertte olanlar düşünmeden alabilir.

Çok faydasını gördüm saçları İpek gibi yapmanın yanı sıra minicik saçlarım çıktığını gördüm dökülmem azaldı eskiye oranla

17 günüm uzama yok Dökülme hala var ama diplerinden değil uçlarından. Garanti olsun diye saçımda 5 dakika bekletmeye başladım 13 gün sonra allahtan bir şey olmazsa tam sonucu ve fotoğraflarımı atacağım.. doal keratin bakımı kullanmak isteyenlerin dikkatine

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın almaaa 1. Şişede etki ediyor ama saç döküyor canımsın alma boş bir ürünmüş... ayy bunun yerine supergro al en masrafsızı bepanten, evigen hindistan cevizigi yağını maske yap sür kal 1 saat ya da pantenin renksiz sampuanını al bepantol evigen kır içine saçların fışkırır. Bak sana söylüyorum ve alacaklara söylüyorum sakın almayın saçlarım dipten koptu 2 dakka bekletmeme rağmen artık kafam istemedi ürünü..

Son düzenleyen: Moderatör:
Slm ben de selini takip ediyorum ama ürunleri asiri pahali bence o kadar para vermeye gerek yok saclarim boyadan permadan cok kotu olmustu kapali oldum icin hava da almiyodu ben hafta da 2 kez sacima zeytinyagi surup beklettim sonra yikadim bi gun de hindistan cevizi yagi surup beklettim yikadim hem dogal hem ucuz 😊 tercih sizin tabi hindistan cevizi yagi sacimin rengini acti biraz ama hic bi zarari olmadi su an gayet saglikli saclarim denemeni öneririm
Hindistan cevizine evigen ve bepantende kır canıım 1 saat bekle harika sonuçlar alacaksın saçı hızlı uzatıyor. Dediğin gibi hem pahalı hem kimyasal.. ah selin ahh en parasız anımda sırf övdün övdün die aldığım ürün saçlarımı döktü... ne diyim ki tatlı kadın o nerden bilsin çıt çıt saçlıydı en son

Merhabalar arkadaşlar umarım bu yorumum araştırma yapan birilerine katkıda bulunur 😊 Saç ve cilt bakımı konularında çok hassas olduğum İçin öyle her ürünü kullanmıyorum açıkçası:) doal kozmetikten keratin sütünü nasıl aldım? Dönem dönem saçlarım kuru ve mat olduğunu hissediyorum yada bana öyle geliyor bilmiyorum. Bir araştırma yapayım dedim:) karşıma o sayfa çıktı, instagramdan yorumları okudum falan. Hatta 2 iş arkadaşımda saçlarında değişikliği görünce “ne kullanıyorsunuz “ diye sorduğumda, cevap olarak “keratin sütü “ olmuştu. Aman dedim iyi veya kötü bir deneyeyim ne kaybederim dedim. Ürün kargodan gelmeden, Brezilya fönü yaptırdım, kabarık gözükmesin ve duştan sonra çok vakit harcamayayım saçıma diye. Yaklaşık 3 hafta olmuştur bu sütü kullanalı. Ayrıca son dönem şampuan olarak “yves Rocher dökülme karşıtı şampuan, duş sonrası saç bakım kremi “ dönem dönem HC hair care saç bakım yağı + lavanta ve biberiye yağı (hem peeling hem bakım olsun diye doğal elma sirkesi ve karbonatlı karışım yaptırıyorum anneme 🤩) hepsinin toplamında 2gün öncesi saçımı boyatmış olmama rağmen İPEKSİ GÖRÜNÜM +PARLAKLIK+CANLILIK (annemin deyişiyle “saçların uzamış” ☺👍🏻 Ee daha ne olsun biz kızlar İçin 😘

ben hc hair care aşığım. Tek o ürünü kullansan bile yeterdi.. bu arada 2.şişeye geçme doal keratin sütünde saçı döküyor. Eğer aldıysan sadece uçlarına süruçlarını pamuk gibi yapıyor ama dibe sürünce fenaaa döktü benikini((

Şikayetvar.com daki yorumları okuduktan sonra tamamen yalan olduğuna kanaat getirdiğim ürün.Özellikle sosyal medya fenomenleri neyin reklamını yapıyorsa uzak durmakta fayda var.
Keratin bu kadar ucuz olan birşey değil çünkü.
O kadar haklısın ki ben aldım 1.kutuda bir şey olmadı uzattı ama arkadaşım aldı daha ilk kutuda kızın saçları elinde kaldı ve boya yok saçında.. bende 2.kutuya geçince saçlarım avuç avuç dökülmüştü iyi ki almamışsın

Bende Eylül Öztürkte görmüştüm 1 seneye yakındır kullandım. Saçıma çok işlem yapmıştım keçe gibiydi resmen. 3 dakikadan fazla tutunca düzleştiriyor falan diyorlardı bende o yönde pek işe yaramadı ama saç uzatma konusunda tam puan aldı benden. 1 sene içerisinde belki 3 kere saçımı çok kısa kestirmek zorunda kaldım ona rağmen şimdi göğüs hizzamda saçlarım şuan. Saçlarım boyalı 1 ay saç sütünü kullanmadım diplerim gelmedi bile saç sütünü kullandığım süreçte 3 haftada dip boyası yapıyordum uzattığını bu yönde anladım yani. Demek ki kimisine yarıyor kimisine yaramıyor.

Galiba tüm yeni üyelere yaramış bu doal keratin sütü umarım bunu yazmak için üye olmadınız😂 reklamcılık kazanacak yoksa. Gerçekten yarayan herkese şifa olsun.

X