Doç.Dr. Erkan Soylu

Merhaba; bende 2018 Şubat ayında Erkan hocaya ameliyat oldum. Ve bu ameliyatı olmadan önce 7 kez bu işe kalkışıp korkudan her defasinda vazgeçmiş birisiyim. Sonra bir gun kiz kardesim Erkan hocanin instagram hesabindaki operasyon gecirmis hastalarin fotograflarini bana gonderdi. Yapmis oldugu burunlari o kadar begendim ki inanin kendisinin randevu almadan ameliyat tarihi alan ilk hastasi bile olabilirim. :))) Bu arada benim sorunum oncelikli olarak kemik egriliginden kaynaklanan nefes problemiydi, onun disinda da dogalligimi bozmadan genel goruntunun de degismesini istiyordum. Fakat cok korkuyordum.. Erkan hoca bu surecte bana cesaretimi kazanmam icin epeyce yardimci oldu ve hayalimden cok daha guzel bir buruna sahip olmami sagladi. Ameliyat surecimden bahsetmem gerekirse; benim ameliyatim cok basarili gecti.Morluk ve odemim de cok az oldu. Bunda hocamin dediklerini eksiksiz yapmanin da cok faydasini gordum. Hatta tamponun ciktigi gun bandajla tatile gittim. :KK66: Cevremdeki tepkiler de muhtesem oldu. Bu arada Erkan hocayi bana ilk tavsiye eden, beni kobay olarak kullanan ve burnuma bayilan kiz kardesim de 27 Eylul'de Erkan hocaya ameliyatini oldu. Bugun alcisi cikti, benimle ayni sureci yasadi. Azcik toparlasin onun da fikirlerini okursunuz buralarda :)) Erkan hocam olur da denk gelip buralari okursaniz size minnettar oldugumu bilmenizi isterim. Tesekkur ederim tekrardan sihirli ellerinize, emeklerinize saglik..
Merhaba üzerinden epey vakit geçmiş acaba fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz?

şimdi bu ceylan96kl erkan soylu'ya mı ameliyat olmuş? 8. günde burnum kötü yazmış, sonra bir daha girmemiş foruma. yani anlamadım. şimdi doktor da zan altında kaldı, ona ameliyat olmak isteyenlerin de kafası karışır. bari sonucu söyleseydi. olmaz ki böyle.
Hayir o baskasina oldu zannedersem.topu atti gitti.bence de arkasi gelmeyecekse boyle yorumlar yazilmamali.

Merhaba. Yorumunuzu okudum,instagram adresinizi yazabilir misiniz burnunuzu merak ettim. Ben de Erken Bey e ameliyat olmak istiyorum.

Merhabalar, resimlerimizi görmek mümkün mü?
Bende doktor arayışı içindeyim maalesef :KK43:(

Bende doktor arayışı içindeyim maalesef
xenforo-smilies-kk43.gif

@
Merhaba kızlar... Yorumları hiiiç üşenmeden satır satır okudum... Bunun için iyi bir sebebim vardı.
Erkan Soylu beyle karşılaşana kadar 3 kez revizyon ameliyatı olmak zorunda kalmıştım .. Arkadaşlar ,Erkan bey tam tamına 4. ameliyatımı yaptı... Çok şükür.. Neyse yorumlama kısmına dönersek Türkiyede 4. operasyonu yapacak çok az kişi var.(septumda koca bi delik var, burun ucunda kıkırdak neredeyse yoktu , burun delikleri eşit değildi) Neredeyse 8-10 tane şehir dolaştım. Her iyi denilen doktorla görüştüm.. Ameliyatı her doktor yapıyor ki arkadaşlar; her doktorun mesaisi bitiyo ve vizite çıkıyor, sonra kendinizle kalıyorsunuz önemli olan sizin çektiğiniz o sıkıntı .. ne kadar az acı yaşarsanız o kadar kaliteli geçiyor istİrahat... kaburgadan greft yapıldığı için 5:30 saat sürdü ameliyat.. ne morluk ne şişlik ne ağrı hiç bişi olmadı. ve o gece taburcu edildimm... Yani uzun lafın kısası iyi bir hekime denk gelmiş tanımışsınızdır kaçırmayın ve operasyonun sonucunun çok güzel olacağına inanın derim. Kaburgamdan bana harika bi burun yaptı . ayrıca ücret konusunda hastanenin çalışma şekli öyle. Erkan bey o hastanede parasına göre ameliyat yapmıyor. İşlem ne olursa olsun elinden gelenin en iyisini yapıyor. Beklentinizde çok önemli arkadaşlar cildinizin kalınlığına, kemik yapınına, yüz yapısına göre olmalı herşey.. Saç kestirir gibi ben şu resimdeki burnu istiyorum derseniz de bilemiyorum ne kadar sağlıklı... Yürekten teşekkür ediyorum ve minnettarım.. Endişesi olan arkadaşlar yazın . 3 kere başarısız yamuk nefes almayan bi burun için ameliyat olmuş biri olarak cevap veririm. bu arada bende istanbul dışında çalışan bi hemşireyim... 4. burun ameliyatımı 05.03.2020 de oldum ve iyiki de oldum harika oldu... KALBİNİZDEN GEÇEN GÜZELLİKLER KADERİNİZ OLSUN ARKADAŞLAR .. umarım yardımcı olmuşumdur..
Bende 3. ameliyat için doktor arayışı içindeyim maalesef :KK43:((

Bende doktor arayışı içindeyim maalesef
xenforo-smilies-kk43.gif

@

Bende 3. ameliyat için doktor arayışı içindeyim maali
Beni de bi doktor reddetti , ameliyat olsan bile güzel sonuç elde edemeyiz dedi ama Erkan Hocam eline sağlık çok uğraştı ben memnun kaldım
Hangi doktordu
O ? Bana da bir suru kisi pek fark olmaz dedi 🥹

Arkadaşlar 2 yıldır doktor araştırıyorum . beynim yandı artık. her doktor hakkında iyi / kötü facia yorumlar var. hangisine inanacağımı şaşırdım. instagram fotograflarına inanmıyorum çunku ameliyat masasında belli açılardan profesyonel çekilmiş fotoğraflar .. tabi ki güzel duruyor burunlar. Neyse şimdi Son 3 doktor arasında kaldım. biri de Erkan Soylu. ama ne hikmetse memnun olan üyeler hiç fotoğraf paylaşmamış . Yıllar geçmiş ameliyatların üzerinden eğer söylendiği kadar başarılı ise suan o burunlar hala güzel olmalı. Ameliyatından memnun olan arkadaşlar rica ediyorum fotoğfrafnızı paylasır mısınız ?

Merhabalar, bir arkadaşımı Erkan Bey ameliyat etti ve tüm iyileşme süreçlerine şahit olduğum için ben de kendisine ameliyat olmayı istiyorum. Kendisiyle görüşmeye de gittim, ilgili ve kendinden emin konuştuğu için ve arkadaşımın burnunu beğendiğim için emin oldum. Yaptığı burun Instagramda nasılsa gerçekte de öyle. Yuvarlak hatlı ve asimetri vs. yok arkadaşımın burnunda. Benim için tek problem bütçe. Bana 40bin tl fiyat vermişlerdi, aileme kabul ettiremedim maalesef.

Merhabalar, bir arkadaşımı Erkan Bey ameliyat etti ve tüm iyileşme süreçlerine şahit olduğum için ben de kendisine ameliyat olmayı istiyorum. Kendisiyle görüşmeye de gittim, ilgili ve kendinden emin konuştuğu için ve arkadaşımın burnunu beğendiğim için emin oldum. Yaptığı burun Instagramda nasılsa gerçekte de öyle. Yuvarlak hatlı ve asimetri vs. yok arkadaşımın burnunda. Benim için tek problem bütçe. Bana 40bin tl fiyat vermişlerdi, aileme kabul ettiremedim maalesef.
40 bin tl? Benden 5000 euros istedi.

Arkadaşlar 2 yıldır doktor araştırıyorum . beynim yandı artık. her doktor hakkında iyi / kötü facia yorumlar var. hangisine inanacağımı şaşırdım. instagram fotograflarına inanmıyorum çunku ameliyat masasında belli açılardan profesyonel çekilmiş fotoğraflar .. tabi ki güzel duruyor burunlar. Neyse şimdi Son 3 doktor arasında kaldım. biri de Erkan Soylu. ama ne hikmetse memnun olan üyeler hiç fotoğraf paylaşmamış . Yıllar geçmiş ameliyatların üzerinden eğer söylendiği kadar başarılı ise suan o burunlar hala güzel olmalı. Ameliyatından memnun olan arkadaşlar rica ediyorum fotoğfrafnızı paylasır mısınız ?
Erkan bey benimde görüşmek istediğim isimler arasında.Bunun dışında Tural Fatullayev ve Ahmet İslam aklımda ama en çok Erkan beyin burunlarını beğendim.Sizin diğer iki isminiz kim? Paylaşırsanız sevinirim.

merhabaaa
bende 25 kasımda revizyon oldum kendisine 2. ameliyatımdı kulaktan kıkırdak alındı nefes problemim vardı ciddi derecede,
şuan için memnunum ve uzun vadede de inşallah devam eder memnuniyetim. Doktoruma güveniyorum bence bu çok önemli, ben revizyon için ilk kendisi ile görüştüm ve direkt tarih aldım, ilgisi alakası bence gayet iyi şahsi telefonunu veriyor hastasına ki oradan sorun olursa 7/24 kendisine ulaşabilin diye, asistanı vs sokmuyor araya yani kendisi muhatap oluyor ve gayet samimi kendinden emin sempatik bir hekim olumsuz yorumlara anlam veremedim :) alçım ve tamponum çıktı ve aynaya ilk baktığım da ağlayacaktım mutluluktan kendisine sarılacaktım nerdeyse çünkü önden mandalla sıkıştırılmış gibi bir burnum vardı benim hayalimden bile daha güzel olmuştu sonuç o yüzden gerçekten elleri dert görmesin diyorum.. Ama tabii ki herkes gibi bende uzun dönem önemli diyorum bakalım zaman

X