Tüp Bebek Merkezleri Doç Dr yasemin çekmez mona kliniği tüp bebek

Anladım canm tskler daha net bi karar vermiş deglm önce eşim için iyi bir ürologda ön tedavi istyrm ki iyi bir doktora denk gelirsek ve gerçekten tedavi edeblrse morfoloji düzelir ve normal yoldan gebe kalrm bizim hiç-bir sorunumz yok tek sıkıntı morfoloji önce bunu düzeltmemz lazm
Aslında doğru diyorsun tüp bebeğe gerek olmayabilir hakan özkul mu neydi onunla görüştünüz mü hiç

Aslında doğru diyorsun tüp bebeğe gerek olmayabilir hakan özkul mu neydi onunla görüştünüz mü hiç
Görüştüm de biz bitkisel tedavi gördük daha önce. Bizimki psikolojik canm bugün memorail ile on-line gorusme yaptı bi doktorla. Sizinki sebepsiz çünkü önceki tedavilern güzel ilerlems embryonun kalitesi de iyi( embryo fotosu gönderdik ) fotosu çok güzel tutmasi lazmdi dedi

Ben Yasemin hanımın hastasıyım. Tüp bebek için gittim kendisine önce ama rahimde problem vardı önce ameliyatımı yaptı. Sonra Toparlanmak için 2-3 adet dönemi bekledik. Sonra ilaçlara başladık yumurtalar toplandı, transferim yapıldı şimdi test günümü bekliyorum. Yasemin hanım işinin ciddiyetinde bilgili ve kesinlikle yardımsever biri. Çok yoğun ama yine de ne zaman yazsam birşey sorsam kısa da olsa cevaplar. Ben memnunum şimdiye kadar, öneririm.
Tedaviniz olumlu sonuçlandı mı?

Muayene ücreti yeni yıldan önce 300 lira idi, bir kez ödedim zaten sonraki tüm gidiş gelişler tüp bebek paketine dahil. Tüp bebek için de 6500 konuşmuştuk. Ama dondurulmuş transfer gerekti bana, Yumurta toplama günü 5500 verdik taze transfer olmayacağı için, embriyo dondurma için 1750 lira, çözdürüp transfer etmeye de 3500 lira verdik. Maliyet arttı böyle olunca ama taze transfer olsaydı 6500 üstüne birşey çıkmazdı yani.
Aşılamayı gerekli görürse sizin az tutacaktır zaten. Hepimiz kavuşalım dileğimize inşallah..
Fiyarlatrı neden bu kadar ucuz onu anlamadım. 6500 TL. Bir de transfer toplama işlemelrini nerede yapıyor hangi hastande? Hangi labratuarla çalışıyor?

Fiyarlatrı neden bu kadar ucuz onu anlamadım. 6500 TL. Bir de transfer toplama işlemelrini nerede yapıyor hangi hastande? Hangi labratuarla çalışıyor?
İki laboratuvar ile çalışıyor acıbadem ve Eurofertil. Maddiyata pek önem vermiyor elinden geldiği kadar uygun tutmaya çalışıyor

Oda aslında ii değil ki ne bilim. Hastane hastane dolaşcaz. Tedaviye klinikte başla opuya başka bri yere git, transfere başka yere git
Opu ve transfer aynı merkezde oluyor yani ben Eurofertil 2 kez gittim bir opude bir de transferde o kadar sıkıntıda yaşamadım. Eurofertil kendi çalışanları da çok ilgiliydi çok bir problem yaşamadım

Ben Yasemin hanımın hastasıyım. Tüp bebek için gittim kendisine önce ama rahimde problem vardı önce ameliyatımı yaptı. Sonra Toparlanmak için 2-3 adet dönemi bekledik. Sonra ilaçlara başladık yumurtalar toplandı, transferim yapıldı şimdi test günümü bekliyorum. Yasemin hanım işinin ciddiyetinde bilgili ve kesinlikle yardımsever biri. Çok yoğun ama yine de ne zaman yazsam birşey sorsam kısa da olsa cevaplar. Ben memnunum şimdiye kadar, öneririm.
Sonucunuz beli oldu u? Umarım olumlu sonuç almışsınızdır.

Yasemin hanım nasıl bir acaba fiyatı nedir gidenler var mı
Merhaba, bende yasemin hanıma gidiyorum. Eurofertil veya Acıbadem’de işlem yapıyor. ( 7500 veya 8500 TL) bu kısım doktora nakit veriliyor. yakınında bir eczane %20 indirim yapıyor ilaçlar 5000TL civarı tutuyor. Eğer yumurta toplama gününden önce yapılan kan testinde transfere uygunluk çıkmazsa donduruluyor . Eurofertil 2000 TL , Acıbadem 1750 TL ye donduruyor. Hormonlar düzelince çözdürme + transfer 4000TL. Çok pozitif, ilgili ve bilgili bir hekim , herseyi adım adım çok güzel anlatıyor, ilgileniyor. Eşim bile çok sevdi tarzını. Ben çok memnunum, tavsiye ederim.

Anadolu Sağlık Merkezi-Joh Hopkins -İzmit 'e gitmeyi düşünenler dikkatli olsun. Bana ilk görüşme ücretsiz dediler ve görüşmede doktor muayene etmek istedi.Doktor ilk görüşmede muayene etti.Eğer o gün ilk görüşmede muayene olduğunda, ücretli olduğu iletilseydi. Kabul etmeyebilirdim. Ve uygulanacak paketin içeriğinden de bahsetmediler. Pakette muayene varmış. Ben bunu bilemem ve nitekim bilmiyordum. Şimdi paket iptal olunca benden muayene olmuşsunuz ödeme yapmalısınız diyorlar. Bu nedenle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Merhaba konu hakkında yorum yapmak istiyorum ben 2019 yılında tanıştım adı geçen doktorla bende polikist över olduğunu direk tüp bebek yapmam gerektiğini söyledi bende o çaresizlikle hiç düşünmeden girdim işin içine sırf direk tedaviye başlamak için bana ilaçları yazdı verdi bende evlat istediğim için hemen başladım sonra yumurta toplama işleminden sonra bana çok kilolusun o yüzden az yumurta topladık dedi madem sen doktorsun kilonun yumurtayı etkileyeceğini bana bildirmen gerekliydi diyabet rahatsizi olduğum için E2 yüksek çıktığı için embriyolari dondurdu 11 yumurtadan 2 embriyo elde edildi bana hep üzülme kaliteleri çok iyi 2 tane kalsa bile deyip durdu yumurta toplama işleminden 2 ay sonra transfer oldum ilgi sıfır verdiği iğneye reçete bile yazmadı bir şey soruyorum kızarak cevap veriyor ha bu arada Kadıköy Medicana da çalışıyordu malumunuz hepimiz maddi ve manevi yipranis yaşıyoruz bu süreçte transferimiz olumsuz sonuçlandı ben bunun üzerine kendimi çok kötü hissettim ve tam 1.5 sene bekledim bana yeni tedaviye başlayalım taze transfer yapalım diyor hali hazırda yaptığı tedeviyi düzgün yapmış gibi neyse ben kalan 1 embriyo mu da transfer ettirmek istediğimi söyledim transfer için hazırlıklar başlandı 3 hafta ilaç tedavisi gordum dün transferim vardı ve bunun için bana Özel ilaçlar aldırdı devletin karşılamadığı dün sabah hastahaneye gittim ve karşıma geçerek embriyon ölü the end diyor çok basit ve rahat bı tavırla sorduğumda hastahaneydi suçluyor ben sevmiyorum gitmiyorum diyor peki bunda benim suçum ne söyleyeceklerim bu kadar ben yaşadıklarımı anlattım umarım siz hakkınızda hayırlısını yasarsiniz

Canım seni etkilemek istemem ama bir daha düşün derim. Neden dersen atıyorum ben gittim olumsuz sonuç aldım değil mi hastane adı değil de diyecektim ki yasemin çekmeze gittin negatif sonuç aldım diyecektim yani doktor da bunun farkında olumsuz bir durum da direk benım kendi adım gider diyor. Sen derdinde ne kdar ısrarcı olursan doktor da bence laboratuvarı sıkıştırıyor tembihliyor zaten iki hastenenin laboratuvarını kullanıyor Eurofertil ve acıbadem. Hakkında hayrılısı olsun inşallah
Merhaba siz Yasemin çekmezse mi tedavi oldunuz

Merhaba kızlar.. Benim başka merkezde 3 tane embriyom var.. Yarın yasemin hanımla görüşmem var.. Nasip olursa onunla denemek istiyorum.. Nasıl biri acaba maddi manevi çok yıprandık artık

Merhaba konu hakkında yorum yapmak istiyorum ben 2019 yılında tanıştım adı geçen doktorla bende polikist över olduğunu direk tüp bebek yapmam gerektiğini söyledi bende o çaresizlikle hiç düşünmeden girdim işin içine sırf direk tedaviye başlamak için bana ilaçları yazdı verdi bende evlat istediğim için hemen başladım sonra yumurta toplama işleminden sonra bana çok kilolusun o yüzden az yumurta topladık dedi madem sen doktorsun kilonun yumurtayı etkileyeceğini bana bildirmen gerekliydi diyabet rahatsizi olduğum için E2 yüksek çıktığı için embriyolari dondurdu 11 yumurtadan 2 embriyo elde edildi bana hep üzülme kaliteleri çok iyi 2 tane kalsa bile deyip durdu yumurta toplama işleminden 2 ay sonra transfer oldum ilgi sıfır verdiği iğneye reçete bile yazmadı bir şey soruyorum kızarak cevap veriyor ha bu arada Kadıköy Medicana da çalışıyordu malumunuz hepimiz maddi ve manevi yipranis yaşıyoruz bu süreçte transferimiz olumsuz sonuçlandı ben bunun üzerine kendimi çok kötü hissettim ve tam 1.5 sene bekledim bana yeni tedaviye başlayalım taze transfer yapalım diyor hali hazırda yaptığı tedeviyi düzgün yapmış gibi neyse ben kalan 1 embriyo mu da transfer ettirmek istediğimi söyledim transfer için hazırlıklar başlandı 3 hafta ilaç tedavisi gordum dün transferim vardı ve bunun için bana Özel ilaçlar aldırdı devletin karşılamadığı dün sabah hastahaneye gittim ve karşıma geçerek embriyon ölü the end diyor çok basit ve rahat bı tavırla sorduğumda hastahaneydi suçluyor ben sevmiyorum gitmiyorum diyor peki bunda benim suçum ne söyleyeceklerim bu kadar ben yaşadıklarımı anlattım umarım siz hakkınızda hayırlısını yasarsiniz
Neden ölmüş madem, kaliteleri iyiydi. Donuk embriyo nasıl ölüyor ayrıca??

Neden ölmüş madem, kaliteleri iyiydi. Donuk embriyo nasıl ölüyor ayrıca??
Bilmiyorum bana bebeğiniz olmuş the end dedi bende o anın uzuntusuyle pek bir şey soramadım bana sadece hastahane o kadar kotu ki embriyo kalitesi de dedikleri kalitede değilmiş zaten diye birşey söyledi yaşadığım stres kullandığım ilaçlar harcadigim para uumruma gelmedi ama dr.un umursamaz ve dalgacı tavrı beni mahfetti Allah'a havale ediyorum başka birşey deil.

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun, ölmüş the end.. Bir doktora hiç yakışmıyor hele ki böyle hassas konularda. Artık hiç bir doktora inanmıyorum bende.

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun, ölmüş the end.. Bir doktora hiç yakışmıyor hele ki böyle hassas konularda. Artık hiç bir doktora inanmıyorum bende.
Bende evet ama yapacak bişey yok biz umudumuzu paramızı kendimizi sağlığımızı emanet ediyoruz onlar bizim hayallerimizi yıkıyor maalesef başka bir doktorla tekrar başlayacağım tedelaviye önereceğim tek şey iyice araştırılıp başlanmalı tedaviye adı geçen doktorla biz acemiyken karşılaştık maalesef keşke hiç tanimasaydim ..

Çok maddi odaklı, tup bebek hastasi değilseniz yüzünüze bakmıyor ayni zamanda normal doğuma girmek istemiyor, muayene de söylediğine göre devlet Hastanesi'nde çalışırken günde 20-30 doğuma giriyormuş ve bıkmış,sadece sezaryenle doğuma giriyor.
Ayrıca sosyal medyada çeşitli çekilişlere katılarak takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor, bir hekim başarılarıyla konuşulmalı takipçi sayısını arttırmaya odaklanmamali bence

X