Tüp Bebek Merkezleri Doç Dr yasemin çekmez mona kliniği tüp bebek

Kesinlikle doktor yasemin çekmez i önermiyorum, tamamen para odaklı, eğer yeterli parayı kazanmayacagini goruyorsa ona göre davraniyor

Bilmiyorum bana bebeğiniz olmuş the end dedi bende o anın uzuntusuyle pek bir şey soramadım bana sadece hastahane o kadar kotu ki embriyo kalitesi de dedikleri kalitede değilmiş zaten diye birşey söyledi yaşadığım stres kullandığım ilaçlar harcadigim para uumruma gelmedi ama dr.un umursamaz ve dalgacı tavrı beni mahfetti Allah'a havale ediyorum başka birşey deil.
Üzülmeyin, inanın medicana Kadıköy çok iyi bir hastane bende orada doğum yaptım. Doktor Yasemin le çok kötü bir tecrübem oldu ama sayesinde doktor Timucin Timuroğluyla tanıştım, sonuna kadarda tavsiye ediyorum. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah dualarim sizinle

Merhaba kızlar.. Benim başka merkezde 3 tane embriyom var.. Yarın yasemin hanımla görüşmem var.. Nasip olursa onunla denemek istiyorum.. Nasıl biri acaba maddi manevi çok yıprandık artık
Yasemin çekmez herseye para gözüyle bakıyor maalesef, ben çok kötü bir tavır yaşadım bu nedenle asla tavsiye etmiyor. Mesela ultrasonla bebeğin Ultrason goruntusunu merak ettim, yuvardan bastirmam gerekiyor elim yoruluyor öyle bakınca dedi, şok olduk bu en masumu :) son derece anlayışsız biri ne yazık ki, sorduğum sorulara alayci şekilde cevap veriyor

Yasemin çekmez herseye para gözüyle bakıyor maalesef, ben çok kötü bir tavır yaşadım bu nedenle asla tavsiye etmiyor. Mesela ultrasonla bebeğin Ultrason goruntusunu merak ettim, yuvardan bastirmam gerekiyor elim yoruluyor öyle bakınca dedi, şok olduk bu en masumu :) son derece anlayışsız biri ne yazık ki, sorduğum sorulara alayci şekilde cevap veriyor
Olumsuz bşey yaşamanıza çok üzüldüm bebeğiniz oldu mu sonra

Aynı Yasemin Çekmez den mi bahsediyoruz anlamadım . Embiryonuz ölü ise bunda doktorun suçu neki. Dürüstçe söylemiş bence . Benim eşimin iş arkadaşı onda tedavi gördü ilaçlara parası yetmemiş 2 gün uzun sürmüş eczaneyi arayıp anında hediye etmiş. 4 aylık hamile şimdi . Ben onda karar kıldım. Hissediyorum gebelik haberim onun elinden gelecek . Rüyalarıma giriyor . Ben bir kere görüştüm ama çok sevdim. Parayla pulla derdi yok kadın çok zengin zaten. Teknesi bile var . Eşim Bizim markette çalışıyo marinada görmüş konuşmuşlar. Aileden zengin bence . Ben 7500 ödüycem ilaçlarla 13.000 gibi olacak . Annemden para aldım tamamladım. Adet olunca başlıycam.

Üzülmeyin, inanın medicana Kadıköy çok iyi bir hastane bende orada doğum yaptım. Doktor Yasemin le çok kötü bir tecrübem oldu ama sayesinde doktor Timucin Timuroğluyla tanıştım, sonuna kadarda tavsiye ediyorum. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah dualarim sizinle
Allah razı olsun teşekkür ederim sizin ne gibi bı kötü anınız oldu acaba

Çok maddi odaklı, tup bebek hastasi değilseniz yüzünüze bakmıyor ayni zamanda normal doğuma girmek istemiyor, muayene de söylediğine göre devlet Hastanesi'nde çalışırken günde 20-30 doğuma giriyormuş ve bıkmış,sadece sezaryenle doğuma giriyor.
Ayrıca sosyal medyada çeşitli çekilişlere katılarak takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor, bir hekim başarılarıyla konuşulmalı takipçi sayısını arttırmaya odaklanmamali bence
Bencede sanırım benim burda yorumlarımı görmüş beni Instagram'da kısıtlanmış prof bı doktorun ugrasacagi işler bunlar olmamalı bence

Aynı Yasemin Çekmez den mi bahsediyoruz anlamadım . Embiryonuz ölü ise bunda doktorun suçu neki. Dürüstçe söylemiş bence . Benim eşimin iş arkadaşı onda tedavi gördü ilaçlara parası yetmemiş 2 gün uzun sürmüş eczaneyi arayıp anında hediye etmiş. 4 aylık hamile şimdi . Ben onda karar kıldım. Hissediyorum gebelik haberim onun elinden gelecek . Rüyalarıma giriyor . Ben bir kere görüştüm ama çok sevdim. Parayla pulla derdi yok kadın çok zengin zaten. Teknesi bile var . Eşim Bizim markette çalışıyo marinada görmüş konuşmuşlar. Aileden zengin bence . Ben 7500 ödüycem ilaçlarla 13.000 gibi olacak . Annemden para aldım tamamladım. Adet olunca başlıycam.
Herkesin kısmeti farklı neyi nasıl dusuneceginiz sizin elinizde ben yaşadıklarımı anlattittim bebeğin olmuş olmasında onun bı suçu olmayabilir eyvallah ama bunu bir tüp bebek doktoru olarak söyleme biçimi vardır deil mi biz zaten bu dertten yanmisiz bı dalgaya alarak daha da çok yakmaya hakkı yok umarım başınıza benim yaşadıklarım gelmez tek ümidimiz olan bir emriyo kalıp onun için 15 gün boyunca hergun 11 tane hormon ilacı yiyip ve bunun için size özel ilaçları ilk günden aldırıp hiç kullanmadan tedaviyi bitirtmez ha bu arada bu paralar havadan gelmiyor borç harç topluyoruz bu doktoru ilgilendirmez tabi dediğiniz gibi onun tuzu kuru verir sizde alırsanız alırsınız inşallah yuzunuze bir the end demez...

Yani siz olumsuz olunca tedaviniz kızmışsınız ama doktorla alakalı değil . Dürüst davranmış bence . Diğer kötü konuşan kişi de tedavi görmüş gebe kalmış doktor normal doğum yaptırmam demiş ona kızmıs. Bu da dürüst Birsey bence . Zaten yasemin hoca dürüst olduğu için seviliyor istagramdada. Ben ikinizin fikrini de eşime okuttum doktor iyi doktor dedi. Gidecez dedi. İnsallah sen de gebe kalırsın bende. Haberlerimizi veririz birbirimize. Baktım yine teknesinden resim paylaşmış istagramda. Kadın aileden zengin parayla da pulla da işi yok. Biz böyle düşünüyoruz . Herkes bebeğini kucağına alsın inşallah.

Yani siz olumsuz olunca tedaviniz kızmışsınız ama doktorla alakalı değil . Dürüst davranmış bence . Diğer kötü konuşan kişi de tedavi görmüş gebe kalmış doktor normal doğum yaptırmam demiş ona kızmıs. Bu da dürüst Birsey bence . Zaten yasemin hoca dürüst olduğu için seviliyor istagramdada. Ben ikinizin fikrini de eşime okuttum doktor iyi doktor dedi. Gidecez dedi. İnsallah sen de gebe kalırsın bende. Haberlerimizi veririz birbirimize. Baktım yine teknesinden resim paylaşmış istagramda. Kadın aileden zengin parayla da pulla da işi yok. Biz böyle düşünüyoruz . Herkes bebeğini kucağına alsın inşallah.
Amin inşallah hayır ben ismi geçen şahısa the end dedisgi için kızdım the end denir mi umudumuz kirilmis emeklerimiz çöp olmuş bana oyun bitti diyor bir de oyun mu oynuyorduk biz inşallah olumlu sonuç alırsınız bana hiç tahlil yaptırmadan tedaviye başladı ve ben bir diyabet hastasıyım...

İlk yazdığınızda diyabet olduğum için bir de tahlil yüksek çıktığı için dondurdu hepsini demişsiniz şimdi de tahlil istemedi diyorsunuz. Sizin yorumlarınızla bir kez daha anlıyorum ki yasemin hoca doğru tercih. İstediği uzun bir tahlil listesi var. Eşimin hamile kalan arkadaşından da istemişti. Benden de istedi. Sizin durumunuzu bilmiyorum biz ama bu şekilde konuşacak bir doktor olduğunu düşünmüyoruz ben ve eşim. Dürüstlük sizi üzmüş . Bizim anladığımız bu. Hepimizin amacı hamile olmak bebeklerimizle mutlu olmak. Doktorların da istediği bu. Sizin sözleriniz birbiriyle uyumsuz. Paracı diyorsunuz kadın teknesinde geziyo istagramda. Yanına adet olunca gidicem tedavi için ve bu yazılarınızı söylicem . Abla gibi bir doktor o. Eşim çok üzülüyordu spermi düşük . Bize herseyi çok güzel anlattı. Eşimin yüzü güldü tekrar . Biz daha başlamadan mutlu olduk. Sizin sözlerinizle alakası yok bu doktorun. Zaten her dediğiniz başka. Size iyi akşamlar .

İlk yazdığınızda diyabet olduğum için bir de tahlil yüksek çıktığı için dondurdu hepsini demişsiniz şimdi de tahlil istemedi diyorsunuz. Sizin yorumlarınızla bir kez daha anlıyorum ki yasemin hoca doğru tercih. İstediği uzun bir tahlil listesi var. Eşimin hamile kalan arkadaşından da istemişti. Benden de istedi. Sizin durumunuzu bilmiyorum biz ama bu şekilde konuşacak bir doktor olduğunu düşünmüyoruz ben ve eşim. Dürüstlük sizi üzmüş . Bizim anladığımız bu. Hepimizin amacı hamile olmak bebeklerimizle mutlu olmak. Doktorların da istediği bu. Sizin sözleriniz birbiriyle uyumsuz. Paracı diyorsunuz kadın teknesinde geziyo istagramda. Yanına adet olunca gidicem tedavi için ve bu yazılarınızı söylicem . Abla gibi bir doktor o. Eşim çok üzülüyordu spermi düşük . Bize herseyi çok güzel anlattı. Eşimin yüzü güldü tekrar . Biz daha başlamadan mutlu olduk. Sizin sözlerinizle alakası yok bu doktorun. Zaten her dediğiniz başka. Size iyi akşamlar .
Pardon da ben hiç bir şekilde parçacı demedim adı geçen doktor hakkında yorumları birbirine karıştırmayın lütfen tercih sizin gidip istediğiniz doktora teslim edebilirsiniz kendinizi ben başımdan geçeni anlattım durust olabilir kendisi ben onun hakkında da yorum yapmadım ben sadece kullandığı kelime beni çok yıprattı dedim ha bu arada ben diyabet hastasıyım ve benden sadece 3 aylık şeker değerimi istedi hormon tahlilleri vesaire hicbirsey istemedi belki benden sonra değişmiştir bilemem ben onda tedaviye başlayalı 2 sene bitmek üzere belki presedurunu değiştirmiştir bilemem yanlız siz istediğiniz köşeye istediğinizi söyleyebilirsiniz ben size o doktora gitmeyin demiyorum neden gocunuyorsunuz kimsenin avukatlığını yapmam yapanlada işim olmaz size iyi günler.

Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Söylediklerin doktorla alakasız onu diyorum. Kadın gebe kal diye uğraşmış . Ölmüş embiryon senin. Kadın ne yapsın gelmiş söylemiş. Sana taze yapalım demiş yok demişsin. İlaçlara para verdim diyorsun doktoru suçluyorsun . İlaçlar zaten parayla alınıyor. Bize de anlattı . Sen can sıkıntını burda doktora saydırıp durmakla attırmaya çalışıyorsun . Diline vurmuş senin. Hak diye bisey var . Avukatlık değil . Ama haklı değilsin yazdıklarını oku öyle konuş. Kadın yapmıs herseyi. Senle son konuşmam bu olsun.

Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Söylediklerin doktorla alakasız onu diyorum. Kadın gebe kal diye uğraşmış . Ölmüş embiryon senin. Kadın ne yapsın gelmiş söylemiş. Sana taze yapalım demiş yok demişsin. İlaçlara para verdim diyorsun doktoru suçluyorsun . İlaçlar zaten parayla alınıyor. Bize de anlattı . Sen can sıkıntını burda doktora saydırıp durmakla attırmaya çalışıyorsun . Diline vurmuş senin. Hak diye bisey var . Avukatlık değil . Ama haklı değilsin yazdıklarını oku öyle konuş. Kadın yapmıs herseyi. Senle son konuşmam bu olsun.
Keyfin bilir arkadaşım ben doktora saydirmiyorum doktordan memnun kalmadım sen kalırsın inşallah seninle konuşmaya da bayılıyor deilim canin ne istiyorsa yapmakta ozgursun

Adet oldum. Aradım. Asaletine hayran kaldım ya. Tatile çıkacağı için bu ay beni kabul edemeyeceğini söyledi. İstersen agustosta başlaman şartsa başka merkezle görüşebilirsin dedi. Yok dedim beklerim dedim. Telefonda konuştuk . Çok asil geliyor bana Yasemin hoca. Yarın bakacak bana ultrasonla. Pazar olsa da gel bakayım o zaman dedi kist olmasın dedi. Paracı diyenlere bak ya . Kadın pazar günü kontrol dedi. Para ödeyecekmiyim dedim hayır tabiki bu kontrol dedi. Tüp bebeğe hazırlık gibi düşün kist varsa doğum kontrol ilacı verelim eylüle hazır olursun dedi. Pazar pazar gelecek para da almıyor. Ben zaten onda başlayacağımı söylemiştim bekleyeceğimi söyledim. Diğer adetle gel diyebilirdi. Ama demedi bakayım kist falan olmasın dedi. İçim rahatladı.

Yasemin hanım bana olumlu gelmeye başlamıştı şu yorumlardan sonra kesinlikle vazgeçtim.
yeni üyesiniz kimin fake siniz acaba ve olumsuz sonuç alan ve berbat bir tavırla karşılaşan biriyle böyle konuşulmaz. Senin bebek öldü ne demek ? Her şeyin bir uslubu kalitesi var.

X