Tüp Bebek Merkezleri Doç Dr yasemin çekmez mona kliniği tüp bebek

Kızlar bi bakın . Doğru mu görüyorum Ya. Şoklardayım.dün pembe leke geldi çamaşırıma. Doktoruma sordum tutunma kanaması insallah dedi . Yerleşirken oluyor bazen ilacına devam et dedi. Ben vajinaya koyduğum ilacı keseyim mi dedim yok dedi. Eşimin gebe kalan arkadaşına sordum doktor ne diyosa yap kullan dedi.Eşim test yap dedi .Alttakini dün sabah yapmıştım . Doktorum erken yapmıssın ilaçtan olabilir dedi. Üsttekini şimdi yaptım. Daha belirgin olmus. Allahım heycandan kalbim patlayacak

Eklentiler

• 04A79A40-5E51-4FE2-B163-B33BF45F8F6C.jpeg
    04A79A40-5E51-4FE2-B163-B33BF45F8F6C.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 98
11 tane çıktı yumurtam . 8 tane döllenmiş. 5 tanesi geldi 5 e. Dondurdum kalanları 1 tane verdi doktorum. 5 gün oldu. Saatler geçmiyor ya. Yatıyorum kalkıyorum 5 dakika olmuş. Annem geldi yardım ediyor ev işlerine . Biraz pembe lekelenmem oldu bugun doktorum tutunma kanaması insallah dedi. Ya insallah insallah tutun bana bebeğim insallah 🥰
İnşallah tutunur bebeğin sana Allah'a emanetsiniz

Kızlar hamileyim . Allahıma bin şükür. Eşimin sorunuydu söylemiştim spermleri azdı. İnanın ben onun üzüntüsüne dayanamadımda tedaviye başladım.çok çok şükür .yüzü gülsün bebişimiz doğsun. Allah razı olsun arkadaşım sendende.insallah sende tez zamanda hamile olursun.

Kızlar bi bakın . Doğru mu görüyorum Ya. Şoklardayım.dün pembe leke geldi çamaşırıma. Doktoruma sordum tutunma kanaması insallah dedi . Yerleşirken oluyor bazen ilacına devam et dedi. Ben vajinaya koyduğum ilacı keseyim mi dedim yok dedi. Eşimin gebe kalan arkadaşına sordum doktor ne diyosa yap kullan dedi.Eşim test yap dedi .Alttakini dün sabah yapmıştım . Doktorum erken yapmıssın ilaçtan olabilir dedi. Üsttekini şimdi yaptım. Daha belirgin olmus. Allahım heycandan kalbim patlayacak
Siz Yasemin çekmez e mi gittiniz hayrlı olsun insallah bana da nasip olur tedavi doktor nasıl bir de ne kadar ücret tuttu sorması ayıp benim de eşimin sperm sorun var bende hiç bir şey yok çok şükür insallah bana da nasıp olur

Kızlar hamileyim . Allahıma bin şükür. Eşimin sorunuydu söylemiştim spermleri azdı. İnanın ben onun üzüntüsüne dayanamadımda tedaviye başladım.çok çok şükür .yüzü gülsün bebişimiz doğsun. Allah razı olsun arkadaşım sendende.insallah sende tez zamanda hamile olursun.
Tedavi sürecinden doktordan bahsedermisiniz size zahmet ücret ne kadsr tuttu

Hayırlı olsun arkadaşım rabbim hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin sağ sağlık kucağına da alirasin inşallah🙏

Siz Yasemin çekmez e mi gittiniz hayrlı olsun insallah bana da nasip olur tedavi doktor nasıl bir de ne kadar ücret tuttu sorması ayıp benim de eşimin sperm sorun var bende hiç bir şey yok çok şükür insallah bana da nasıp olur
Canım evet Yasemin hocaya gittim.ben çok memnun kaldım.ilk gittik konuştuk eşim dedi bu doktorla devam. Kendi kliniği var.Ümraniye tarafında. Bi git görüş derim.bana dediği fiyattan biraz az tuttu.ilaçlar çok gitmedi.

Canım evet Yasemin hocaya gittim.ben çok memnun kaldım.ilk gittik konuştuk eşim dedi bu doktorla devam. Kendi kliniği var.Ümraniye tarafında. Bi git görüş derim.bana dediği fiyattan biraz az tuttu.ilaçlar çok gitmedi.
Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun saglıklı bir sekilde kucagında da görürsün inşallah 🤲🤲 yasemin hanım nasıl tedavi seklinde acaba.. Gerekli testler vs istiyor mu yoksa diğerleri gibi gelisi güzel transfer mi yapıyor.. Bir de transfer sonrası size vücüt embriyoyu reddetmesin diye hap verdi mi acaba.. Prednol prograf gibi seyler

Eşinizin sperm sayısı ne kadardi acaba benim eşimde az çıktı. 15 milyon olması gerekirken 5 milyon çıktı. Bir de eşiniz ilaç kullandımı yada herhangi bir sey ? Cevaplarsanız çok sevinirim şu anda çok kötüyüz hem eşim hem ben

Eşinizin sperm sayısı ne kadardi acaba benim eşimde az çıktı. 15 milyon olması gerekirken 5 milyon çıktı. Bir de eşiniz ilaç kullandımı yada herhangi bir sey ? Cevaplarsanız çok sevinirim şu anda çok kötüyüz hem eşim hem ben
Seni çok iyi anlıyorum bizde şuan ay ı durumdayoz ve ne yapacağımızı bilmiyoruz sizin yine bize göre sperm sayıso iyi bizim nerdeyse hiç yok çok üzülüyoruz

Ben de Yasemin hanıma bugün gittim çok beğendim . Olumsuz bile sonuçlansa the And demesi çok ağır sonuçta herkes zengin değil kim bilir ne emeklerle para toplayıp gidiyorlar veya ne heveslerle bebek için nerelerden geliyorlar . Bu yüzden olumsuz sonuç oldu diye teselli edebilirdi. Aynısı başınıza gelse açık sözlü doğruyu söylemiş net demezdiniz o hayal kırıklığıyla the and nedir Allah aşkına sinir oldum

Yasemin hocanın bizdeki yeri ayrı. Her hasta da bir değil arkadaşım. Konuyu tek taraflı dinleyip yorum yapmak da akıl işi değil. Benim eşim insan sarafıdır. O kadın olmasaydı benim anne olmam eşimin bir doktoru seçip beni salması imkansızdı. Allah ondan razı olsun. İki cihanda yüzü gülsün.

Benim eşimin sperm sayısı 3 kere de farklı çıktı. Birinde 1.7 milyondu ilaç verdiler yaptı tekrar 3 milyon çıktı. Son testte 1 milyona düşmüştü. Benim de bi kistim vardı ama önemsizmiş. Anlattı uzunca hoca. Anlatırken o günleri hatırladım 😔eşimin ağlamasını . Çok zor çok. Allah kısa sürede cennet meyvelerimizi kucağımıza versin. Benim 4 ay oldu daha. Hareketlerini yeni yeni hissediyorum biraz . ❤️‍🔥

Benim eşimin sperm sayısı 3 kere de farklı çıktı. Birinde 1.7 milyondu ilaç verdiler yaptı tekrar 3 milyon çıktı. Son testte 1 milyona düşmüştü. Benim de bi kistim vardı ama önemsizmiş. Anlattı uzunca hoca. Anlatırken o günleri hatırladım 😔eşimin ağlamasını . Çok zor çok. Allah kısa sürede cennet meyvelerimizi kucağımıza versin. Benim 4 ay oldu daha. Hareketlerini yeni yeni hissediyorum biraz . ❤️‍🔥
Allah kucağına almayı nasip etsin inşAllah saglicakla. Çok sevindim hamile olmanıza. Bana dua edin 🥰 bende hissedebilsem bir gun hareketlerini o kadar çok istiyoruz ki

Sizin doğal yolla mi oldu acaba. Eşiniz proxeed mi kullaniyordu

Muayene ücreti yeni yıldan önce 300 lira idi, bir kez ödedim zaten sonraki tüm gidiş gelişler tüp bebek paketine dahil. Tüp bebek için de 6500 konuşmuştuk. Ama dondurulmuş transfer gerekti bana, Yumurta toplama günü 5500 verdik taze transfer olmayacağı için, embriyo dondurma için 1750 lira, çözdürüp transfer etmeye de 3500 lira verdik. Maliyet arttı böyle olunca ama taze transfer olsaydı 6500 üstüne birşey çıkmazdı yani.
Aşılamayı gerekli görürse sizin az tutacaktır zaten. Hepimiz kavuşalım dileğimize inşallah..
Merhabalar, bende Yasemin hocaya tedaviye başladım. Umarım tedaviniz olumlu sonuçlanmıştır. Benim emmriyolarda genetiğe gidecek. Pazartesi günü opu var. Tüp bebek ücretini en son gelmemizde getirmemizi istediler. Emriyolar dondurulacağı için onun ücretini de opu işlemi yapılırken mi alınıyor?

X