Doç. Dr. Zühtü Demir için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.376
92.020
Doç.Dr.Zühtü DEMİR
Doktor - Ankara
Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah

Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları

• Estetik Cerrahi
  • Burun Estetiği
  • Karın Estetiği
  • Yüz Gençleştirme
  • Liposuction
  • Kaş Estetiği
  • Peeling
  • Meme büyütme,küçültme ve dikleştirme
  • Kepçe kulak düzeltilmesi
  • Göz kapağı estetiği

Doç.Dr.Zühtü DEMİR için yorum, tavsiye ve teşekkürlerinizi sunabilir. Doç.Dr.Zühtü DEMİR hastaları sohbetlerini bu başlık altında yapabilirler.

burda sanırımm bilgilendirme amaçlı sohbetlerde edbileceğizz...hadi hayırlı olsıunn..

zühtü beyden konuşmak yasaksa ben ajda pekkan ile ilgili konuşmak istiyorum müsade varmı acaba onuda bilmek istiyorum şimdi bide ban filan yerim aman allah korusun naparım ben sicilme kara leke ömür boyu sabıkalı filan dolaş memur filanda olamıyorum devlet dairelerinde çalışamam bütün siyasi ticari ve iktidari hayatım son bulurboshayallersmile

ha haa haa ya hic gülesim yoktu yaaa!! Ben ne diyeyim simdi???? Cok komik, futboll taraftarlari gibi ha haa

zühtü beyden konuşmak yasaksa ben ajda pekkan ile ilgili konuşmak istiyorum müsade varmı acaba onuda bilmek istiyorum şimdi bide ban filan yerim aman allah korusun naparım ben sicilme kara leke ömür boyu sabıkalı filan dolaş memur filanda olamıyorum devlet dairelerinde çalışamam bütün siyasi ticari ve iktidari hayatım son bulurboshayallersmile

alemsiniz ikinizde..naniknanik:1rolleyes:

teknologcum sanırım tasarımlar konusunda bana destek olabılırsın:) sana nasıl resım yollayabılrıım hala cok kararsızım tasarım konsuunda bi haftam kaldı oysa:KK43: özel mesajda atamıyorum

Canımcım almışız bile cezalarımızı, artıkın sabıkamız var kk'da :1ninca:
Ajda Pekkan iyi bi seçimzemuszemus

canımm mail adresini özdele gönderdim resimleri gönder yapalımm güzel tasarımlar..sevgiler.

frapan Zühtü beyden tarih aldımı kızlar biliyomusunuz

Kızlar çok düşündüm ve dr için pazartesi günü Zühtü Bey ile randevu aldım büyük ihtimalle aynı gün ameliyat gününü'de alıcam opuyorumnanaktan

nehiyy hadi hayırlı olsun canım...
benden selam olsun zühtü beyeezemuszemus
mutlaka selamımı söle mimleniyim iyce hahaha

nehiyy hadi hayırlı olsun canım...
benden selam olsun zühtü beyeezemuszemus
mutlaka selamımı söle mimleniyim iyce hahaha

Tamam cnm söylemez miyim hiç zemuszemus
Sayesinde iyi bir grup oluşturduğumuzu da söylicem ona kaydirigubbakcemile2
Onun yaptığı tasarımı da koyarım buraya, farklı olur mu bilemiyorum ama :icecream:

hadi bakalımm.tasarımda hep söylüyorum amaaa..ne istediğini çok iyi anlat canımm gerisini zühtü beye bırakk..o en iyi şekild eyapacaktır eminimm..

ben sadece morlukalrdna korkuyorumm
korkuyorum derken kendi adıma deil..
ben ameliyatın en kötüsünü yaşadım sezeryandaa üst dikişlerim atılırken uyanmıştımm..
acısı tarifsiz..

morluklardan korkum yokk..
ben küçük kuzumda oluşabilecek tranvadan korkuyorumm..
bakalım hayırlısı..

nehiyyy cokk sevindim cnm bizden bahset zühtü beye :) inşallah istediğin gibi olur burnun cok optumm

Tamam kızlar bahsedicem =)
teknolog ben morluklar için bişeyler duymuştum lazerle ışın tutup azaltıyolarmış -tatlicadiarzu-
Gitmişken onuda sorayım istersen varmıymış böyle bişey.
Cilekcim inş. olur diğer tasarımda içime sinmeyen bişeyler var yada ben abartıyorum bakalım bu nasıl olcak anlatırm pazrtsi size a.s.

ayy benimde bişeyler yaptırasım geldi şimdi,keşke ameliyat olmamış olsaydımda gidip olsaydım şimdi poff canım çekti :)

kızlar ben şunu anlamadım halende takıldım.topikleri inceledim herkes burun estetiği altında birsürü dr ismi vererek açılan topikk doluu neden benim açtığım topiğin sorun olduğunu çözemedim halen ve ben kendi açtığım topiğin altında yorumlarımı yapmaya devam edecem bu bize haksızlık o zaman tüm burun estetiği altına acılan dr isimleri verilerek açılan topiklerede uyarı verilsin ve doktorlar bölümüne onlarda gitsinn ben kendi açtığım topiğin altına yazacağım

Fıstığımızda geldi bayanssulusmile

evet geldim cnmmm kaydirigubbakcemile2 ayyy zühtü beyemi olcaksiiinnn zemuszemus hadi hayirlisi insallah cookkkk güzel bi buruna kavusursun

X