Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal meme büyütme

sophiex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
33
24
27
Arkadaşlar merhaba, memelerim çok küçük ergenliğe girdiğimden beri büyümedi. Genetik diyorlar fakat ailemde hiç küçük göğüslü biri yok. Şerbetci otu içtim Hayıt otu içtim buzla masaj yaptım fakat büyümedi maalesef
Memelerim 75a bile değil, kilom 42 boyum 160 civarı
Doğal yollarla başka şekilde nasıl büyütebilirim yardımınıza ihtiyacım var 😔
Rezene işe yarıyor diye duydum deneyen var mı

Arkadaşlar merhaba, memelerim çok küçük ergenliğe girdiğimden beri büyümedi. Genetik diyorlar fakat ailemde hiç küçük göğüslü biri yok. Şerbetci otu içtim Hayıt otu içtim buzla masaj yaptım fakat büyümedi maalesef
Valla canim bizim oralarda surekli oynayin derler bide surekli sutyen takma geceleri cikar onlar buyumesine de engel

Valla yapmadığım bişey kalmadı şimdi nar çekirdeği toxuna başlıcam belki.işe yarar :)

Bende seninle aynı durumdayım.. Benimde memelerim küçük.. Aslında bir çok şey denedim fakat hiçbiri düzenli değil.. Bi başlıyorum illaki düzeni bozuluyor. (denediklerim =küç, şerbetçi otu, civan perçemi, rezene, adaçayı,ısırgan otu, ve birsürü yağlar) bunlar aslında bence işe yarayan şeyler kullanırken dolgunluk oluyordu yada ağrı falan ama dediğim gibi ben hiçbirini düzenli kullanamadım. Ki büyütmek için bence 6 ay düzenli kullanım kesün sonuç. Sönmemesi için. Ama ben 6 gün zor yapıyorum

Ben de aynı dertten müzdaripim küçük dik değil gibi neden böyle anlamış değilim ben hiç bi şey denemedim ama herkes ameliyatsız büyük olmayacağını söylüyor sizin kilonuz da biraz az isterseniz kiloya takıntınız yoksa 50 kiloya kadar çıkın baktınız bi fark yok bırakırsınız kilo verirsiniz tekrardan benim kilom çok gerçi ama yine de küçük napıcaz bilmiyorum üzülüyorum da ben başka kızların ne güzel göğüsleri var bizim niye böyle diye üzülüyorum

İsirgan otu ise yariyor kizlar ben 7 gundur kullaniyorum benim nornalde hic yok goguslerim dumduz yedi gundur hem cayini iciyorum biraz posasiyla masaj yapiyorum ayriyetten de her aksam gene yatmadan masaj yapiyorum gozle gorulur bi dolgunluk var bugunde gunduzleri serbetci otuna baalicam akaamlarida isirgan otu

X