Dogru olabilir mi????

-SWEET MOM-

All is well...
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
2.995
2.687
32
Merhaba arkadaslar dkh kullaniyordum ama atladigim zamanlar oldu test once negatifti ama sonradan boyle oldu son tabletten sonra2-4. Gunler de kanama baslamali yaziyordu kullanma talimatinda bugun 7. Gun bilgisi olanlar paylasirsa sevinirim
20190909_101415.jpg

Çizgi silik te çıksa hamile çıkıyor genelde bu sonuç. Bir kan testi yaptırın bence

Çizgi silik te çıksa hamile çıkıyor genelde bu sonuç. Bir kan testi yaptırın bence
Epey bi sonradan cikti aslinda test iyi bi marka degildi ama ne gelen var ne de giden sanirim dogru. Sabah tekrardan bi idrar yapayim ilcede kan testi yapilmiyor merkeze gitmem lazim

Merhaba arkadaslar dkh kullaniyordum ama atladigim zamanlar oldu test once negatifti ama sonradan boyle oldu son tabletten sonra2-4. Gunler de kanama baslamali yaziyordu kullanma talimatinda bugun 7. Gun bilgisi olanlar paylasirsa sevinirim Eki Görüntüle 2305698
Ya boşuna umutlandırmak istemem ama genelde sonradan bile olsa doğru çıkıyor

Umutlanmiyorum tam tersi biraz uzuluyorum 2 cocugum var cok sukur 3. Bi tane daha dusunmuyordum acikcasi olsada bi sure sonra olabilirdi

Neden üzülüyorsunuz ki, kendiniz dediniz atladığım oluyordu diye. Hamileyseniz bile bu bir sürpriz olmamali sizin için. Tedbir kuldan taktir Allah'tandır.

Neden üzülüyorsunuz ki, kendiniz dediniz atladığım oluyordu diye. Hamileyseniz bile bu bir sürpriz olmamali sizin için. Tedbir kuldan taktir Allah'tandır.
Ailede biraz saglik sorunlari vardi kafam dalgin unutmusum. Bebegin olmasina uzulmuyorum 1 yasinda oglum var nasil bakarim diye uzuluyorum

Ailede biraz saglik sorunlari vardi kafam dalgin unutmusum. Bebegin olmasina uzulmuyorum 1 yasinda oglum var nasil bakarim diye uzuluyorum

Anladım geçmiş olsun, kaygılarınız normal bazen yaş aralığı daha fazla olan bile kaygılanabiliyor. Üzülmeyin eğer hamileyseniz herkes gibi sizde gelirsiniz üstesinden ❤️

testi tekrarlamanı öneririm 10 dk içerisinde çıktıysa bu sefer kan testi ver. bazen hormonlardan dolayı dkh bu şekilde var olarak gösterebiliyor mevsim geçişlerinde de adet dönemi geçebiliyor uzun süreli kullanımlarda ay atlaması yapabiliyor.

Anladım geçmiş olsun, kaygılarınız normal bazen yaş aralığı daha fazla olan bile kaygılanabiliyor. Üzülmeyin eğer hamileyseniz herkes gibi sizde gelirsiniz üstesinden ❤
Insallah gelirim. Ilk bebegimde 2. De cok uykusuz biraktilar halende oyle sık uyaniyor kendime gelemedim henuz endisem ya yetemezsem. Arti dislerimi yaptiriyorum ilac kullanildi o kadar rontgen cekildi bu yonde de endiselerim var acikcasi

testi tekrarlamanı öneririm 10 dk içerisinde çıktıysa bu sefer kan testi ver. bazen hormonlardan dolayı dkh bu şekilde var olarak gösterebiliyor mevsim geçişlerinde de adet dönemi geçebiliyor uzun süreli kullanımlarda ay atlaması yapabiliyor.
Ya test cok dandikti cok kizardi vs. Netlesmedi cok sonradan cikti biliyorum sonradan olan gecersiz ama halen de adet olmadim umarim dediginiz gibi etkenler soz konusudur

X