Doğru olanı mı yaptım sizce?

Çok sağol.. acı da olsa gerçekleri duymak iyi.
Sonradan üzüleceğine şimdi üzül daha iyi.
İnan istenmeyen insan olmak çok zor ve bunu ilerleyen zamanlarda daha da acı çektirerek sana gösterecekler.
Anne babanın üzmeye kıyamadığını el oglu ve ailesi hiç çekinmeden bu da insan evladı demeden üzecekler
Şimdi sen düşün.
Evlenip boşanıp, çocukla aile evine dönmek mi ?
Baştan üzülüp sonradan unutmak mı ?

Bu konuyu ikinci açışınız sanırım. Adam sizi yeterince sevmiyor olacak ki ailesini karşısına alamamış . Bu çok açık

Bir once ki konunuzda boyle dusunmuyordum ama bu konunuz bana bu hissi verdi.

İnsanin kendisini istemeyen bir aileye rağmen devam etmesi için sevgilisinden güç almasi lazim iki tarafin ona gore davranmasi lazim.
Siz tek basiniza ilişkiye tutunmaya calisiyor gibisiniz inatla. Garip yani 1 sene iş yerinde gorusup yazişmak iliski bile degil. İstese sizi yemege vs cikarabilirdi babasi peşine adam mi takmiş cocugun.
Onu bn de kaç kez dedim kendisine . Ailesine bahsetmiştim benim hissettiğim onu yemeğe çıkarırsan işine son veririm demiş olabilme ihtimalleri belki bu yüzden..

Çünkü annesi de beni görünce yüzünü ekşitip yokmuşum gibi davranıyordu. Bunun bana yansıttığı şu onların da onayı olsun onları onayı olmadan yemeğe çıkmanın da anlamı yok demesi.

Ne bilim arkadaşım . Bir an haline üzüldüm ama yazılanlar iyş geliyor güç alıyorum kendimi geri çekiyorum :KK43:

Sonradan üzüleceğine şimdi üzül daha iyi.
İnan istenmeyen insan olmak çok zor ve bunu ilerleyen zamanlarda daha da acı çektirerek sana gösterecekler.
Anne babanın üzmeye kıyamadığını el oglu ve ailesi hiç çekinmeden bu da insan evladı demeden üzecekler
Şimdi sen düşün.
Evlenip boşanıp, çocukla aile evine dönmek mi ?
Baştan üzülüp sonradan unutmak mı ?
Çok haklısın ve iyş ki varsınız ..

Varlıklı bir ailenin kızı olsaydım böyle olmayacaktı. Çok haklısınız.Çok sağol canm
Onların kafasında bir aday var emin ol.
O adayı da en kısa zamanda açıklarlar ogulcuklarına belki de biliyor sana söylemiyor.
Bu ailelerin çocuklarının hayatları genelde planlıdır.
İşin başına oglunu koyacaklar ve oglu da babasının bu durumu karşısında asla onlara karşı çıkmayacak

Bu konuyu ikinci açışınız sanırım. Adam sizi yeterince sevmiyor olacak ki ailesini karşısına alamamış . Bu çok açık
Çok mantıklı.. Değer görmedi sadece durumu açtı kabullenmelerini bekledi ters tepince de vazgeçti.

Yazmadı daha aramadı ailesine diretmedi daha fazla sanırım o da kabullenfi

Onların kafasında bir aday var emin ol.
O adayı da en kısa zamanda açıklarlar ogulcuklarına belki de biliyor sana söylemiyor.
Bu ailelerin çocuklarının hayatları genelde planlıdır.
İşin başına oglunu koyacaklar ve oglu da babasının bu durumu karşısında asla onlara karşı çıkmayacak
Bn sordum onu kendisine yok öyke biri dedi olsa da ben istemem dedi ..

Öyle bir durum arkadaşım .. belki de demiyor bilemeyiz ki..

Onu bn de kaç kez dedim kendisine . Ailesine bahsetmiştim benim hissettiğim onu yemeğe çıkarırsan işine son veririm demiş olabilme ihtimalleri belki bu yüzden..

Çünkü annesi de beni görünce yüzünü ekşitip yokmuşum gibi davranıyordu. Bunun bana yansıttığı şu onların da onayı olsun onları onayı olmadan yemeğe çıkmanın da anlamı yok demesi.

Ne bilim arkadaşım . Bir an haline üzüldüm ama yazılanlar iyş geliyor güç alıyorum kendimi geri çekiyorum :KK43:

Bence kendinize üzülün, cocugun uzulunecek bir tarafi yok zira siz kendi kafanizda duygusal tahminler kuruyorsunuz devamli ama gercekler farkli gorunuyor. 🙄 Kendi hayatiniza bakin olmaz o iş.

Çok mantıklı.. Değer görmedi sadece durumu açtı kabullenmelerini bekledi ters tepince de vazgeçti.

Yazmadı daha aramadı ailesine diretmedi daha fazla sanırım o da kabullenfi
Yani . Büyük bir ihtimalle ailesi başkasını istiyor siz seçenek bile değilsiniz üzülerek söylüyorum

Kendi acı tecrübeme dayanarak şunu söyleyeyim
Hayat birilerinin ikna olmasını beklemek için çok kısa. Bende eski sevgilimin annesini ikna etmesini (!) bekleyerek 1,5 sene kaybettim,kendime değer vermediğim için çok kızıyorum kendime. Muhtemelen sizi “patronun oğlunu kapaklayan uyanık kız” olarak görüyorlar yoksa neden hiçbir sebep yokken sizi istemesinler ki?

Annesinin küçük bebesi o. Siz de ailesinin ona almadığı ama onun çok istediği bir oyuncak. Ailesi gözyaşlarına dayanamayıp alırsa iki oynayacak, hevesi körelecek atacak bi kenara. Annesi sizi alacak, tıkıştıracak oyuncak sepetine. Kirlendiğinizde makineye atacak, sepete kaldıracak. Aklına gelirseniz tekrar alacak eline küçük bebe sizi. Sert oldu biliyorum. Ama öyle. Yapacak bir şey yok.
Başka yoruma gerek yok 👏👏👏

Olaydan sonra hala ayrılmamis olmaniz şaşırtıcı. Sevgiliniz de ailesi de size değer vermiyor. Evlenseniz de mutsuz olacaksınız. Yol yakinken ayrılıp yeni adaylara şans verin bence.

X