Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

öncelikle herkese selam kızlar
çok faydalı bir topic
bende birşey sormak istiyorum jimer de özel muayene ve sgk muayene ne kadar acaba bir de sgk'lı olarak gelirsek kontrollerimizde aynı doktoru tercih etme şansımız olabiliyoru mu acaba

öncelikle herkese selam kızlar
çok faydalı bir topic
bende birşey sormak istiyorum jimer de özel muayene ve sgk muayene ne kadar acaba bir de sgk'lı olarak gelirsek kontrollerimizde aynı doktoru tercih etme şansımız olabiliyoru mu acaba

selam canım hoşgeldinŞeniz
valla ben hem özel hemde sgk lı olarak gidiyorum özel olursa 100 tl sgk lı olursa 42 tl veriyorum muayane ücreti. ayrıca hangi doktora gidiyosan sgk lı veya özel değişmiyo aynı dr u seçebiliyosun :1hug:

ben 44gn önce ,istanbul güngören özel kolon hastanes,inde sezeryan yaptım çok memenun kaldıom çok ilgilendiler 2.5 gün yattım 250tl ödedim çok ucuz feldi normal dogumda 100tl ve bidaha kalsam gebe yine orda dogurcam hemşireler ebelerle arkadaş oldum heppp doktorumda çok sıcak muayenesinde 2tl herm

ben 44gn önce ,istanbul güngören özel kolon hastanes,inde sezeryan yaptım çok memenun kaldıom çok ilgilendiler 2.5 gün yattım 250tl ödedim çok ucuz feldi normal dogumda 100tl ve bidaha kalsam gebe yine orda dogurcam hemşireler ebelerle arkadaş oldum heppp doktorumda çok sıcak muayenesinde 2tl herm

güle güle büyüt canım bebişini pahalı demek kaliteli demek deyildir bizim halkımızın anlayışı öylede olsa bende medical park bursada yaptım 15 gün yatttım bebeyim 25 gün kuvözde yattı 750tl ödedik sezeryanla normal dahada ucuz vede biçok özel hastaneden daha donanımlı bence doğum yapılacak bi hastanede her türlü donanım olması şart kuvözinden tutunda 24 saat çocuk doktorunun olduğu

bursa bahar hastanesinde
normal doğum:360
zorunlu sezeryan:400
isteğe bağlı sezeryan :1500
epidürel :+250

bilginize...

merhabalar Ben aranıza yeni katıldım 26 haftalık hamileyim .... Allah nasip ederse bir kızım olacak:KK70: Ben özel yıldıztabya bilge hastanesine gidiorumm ... orda doğum yapan arkadaşlar war mı Varsa nasıl doğum fiyatları paylaşırsanız sewinirim... :KK70:

bursalı arkadaşlar ben yanlış duymadıysam şevket yılmazda doğum yaptırılmıyomuş galiba deyilmi yangından sonra farklı hastanelere gönderiliyolar diye duydum

bursalı arkadaşlar ben yanlış duymadıysam şevket yılmazda doğum yaptırılmıyomuş galiba deyilmi yangından sonra farklı hastanelere gönderiliyolar diye duydum

evet yaptırılmıyor zübeydeye veya medikale sevk oluyormuş sansına hangisi gelirse yüksek ihtimalle zübeydeye tabi
fisfisfis

Merhaba,
7 eyül de Kızım Üsküdar Anadolu hastanesinde dünyaya geldi, Hastane beklentilerimin de üstündeydi, Anadolu yakasında Dr ve hastane arayanlara öneririm. Konuştugumuz doğum ücreti dışında da ücret almadılar :))

doğum drun kimdi, epidural uygulanıyormu orda acaba? ve fiyatı nedir sölersen sewinirima.s.

herkese slm! bir arkadaş demiş pahalı kaliteli demek değildir diye. katılıyorum ama biraz iyi bir hastahane hemen fiyatlarını iki katına çıkarıyor adı duyulunca ben 29 mayıs hastahanesine gidiyordum şimdi ssklı muayene 45tl'ye çıkmış 3tl fark ödüyordum. doğuma kadar neler ne olur onu da bilemiyorum. avrupa akasında tam donanımlı bir hastane tavsiyesi olan var mı?

merhaba kızlar yakın bı komsum suan hamıle 24 yasında ve esı yenı ıse gırdı
yenı işe girdiği için sigortası masrafları karsılamıyo gerıye donuslu bıle ödemıyo
ya devletin yaptığı bı yardım falan yok mu kız her an doğurabilir 15 günü falan var
yesil kart da cıkaramıyo su an sıgorta işlediği için
ne bıleyım yardım kurumları faaln yok mu yardımcı olabılecek ?tesekkurler

---
Merhaba Sabine ne kadar yardımı olur bilmiyorum ama Okmeydanı ssk da doğum ve muayene ücretsiz ssk olsa da olmasada doğdumu bebiş bilmiyorum ama yeni okudum inş. faydasını görürsünüz

sabine kullanıcısından alıntı
yenı işe girdiği için sigortası masrafları karsılamıyo gerıye donuslu bıle ödemıyo
ya devletin yaptığı bı yardım falan yok mu kız her an doğurabilir 15 günü falan var
ne bıleyım yardım kurumları faaln yok mu yardımcı olabılecek ?tes

eğer ki nette ssk sı gözüküyorsa sorun olmaz.ssk dan faydalanabilir..ne kadar oldu ki işe gireli..

Herkese Merhaba;
2 aylık hamileyim.Şuan özel gaziosmanpaşa hastanesinde Yasemin Aktuz Tontuş'a gidiyorum.Herhangi bir tavsiye almadan tesadüfen o doktoru seçtim.Şimdilik iyi gidiyor ancak doktorla ilgili bilgisi olan,daha önce Yasemin hn. hastası olan tanıdığı olan varmı.Normal doğum düşünüyorum ve doktorun normalemi sezeryana mı yatkın olduğunu bilmiyorum.Normal olmazsa epidural doğum istiyorum ancak bu riskli,her hastanede yapılacak bir doğum değil.Bu hastanenin doktorlarına ne derece güvenilir bilgisi olup yanıtlayan olursa çok sevinirim.

Ayrıca özel gop hastanesinin doğum ücretlerini yazayım.Sgk.lı fiyatlar: Normal:600 ytl. sezeryan 1500 epidural içinde ayrıca 300
özel vatan hastanesinin doğum ücretleri hakkında bilgisi olan varmı acaba?

bütün özel hastanelere zam geldi cnm muayeneler heryerde aşşağı yukarı aynı oldu

arkadaşlar gelen zammı hastaneler koymadı. muayene ücretlerinde devlet özel hastanelerden belli bir ücret katkı payı alıyorlardı. önceden bu ücret 2 liraydı. ekimden itibaren 15 lira yaptılar sanırım. ondan muayene ücretleri tükseldi. mesela benim gittiğim hastanede 12 lira ödüodum. 10lira hastaneye 2 lira devlete gidiodu. şimdi 25 lira ödüorum. tabii 3 liradan 45 liraya çıkmasının sebebi biraz da hastane eklemiş zam yapmıştır.

arkadaşlar şu an 18 yaşın altındakilere devlet baktığı için çocuklardan ücret almıyor çoğu hastane beni bildiğim kadarıyla avıcennada doğuran bir arkadaşımızın çocuğu yoğun bakımda kaldığı müddetçe ücret alınmadı anne ne kadar hastanede kaldıysa ondan para aldılar kadın eğer hamileyse bütün sağlık ocaklarının bakması lazım reçetede bile gebelik yazılınca ücret alınmıyor du öyle biliyorum

sabine kullanıcısından alıntı
ne bıleyım yardım kurumları faaln yok mu yardımcı olabılecek ?tes

eğer ki nette ssk sı gözüküyorsa sorun olmaz.ssk dan faydalanabilir..ne kadar oldu ki işe gireli..

devlet hastanesinde doğum yaparsa ssk olsun olmasın doğum ücretsiz.
benim kardşimin sigortası yoktu gelinimiz devlet hst.doğum yaptı
5 kuruş bile para ödemedi ve hiç bir sorun yaşamadan doğumunuda gerçekleştirid.
bilgi vereyim dedim

X