Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

arkadaşlar dragos şifada tahir tosyalıya gitmek istiyorum..ssk lı muane ücreti nedir acaba

arkadaşlar gelen zammı hastaneler koymadı. muayene ücretlerinde devlet özel hastanelerden belli bir ücret katkı payı alıyorlardı. önceden bu ücret 2 liraydı. ekimden itibaren 15 lira yaptılar sanırım. ondan muayene ücretleri tükseldi. mesela benim gittiğim hastanede 12 lira ödüodum. 10lira hastaneye 2 lira devlete gidiodu. şimdi 25 lira ödüorum. tabii 3 liradan 45 liraya çıkmasının sebebi biraz da hastane eklemiş zam yapmıştır.

3 ken 45 olmadı cnm
30 ken 42 oldu jimerin
medikalınde öyleymiş sanırım arkadaşım randevu almış yeni

3 ken 45 olmadı cnm
30 ken 42 oldu jimerin
medikalınde öyleymiş sanırım arkadaşım randevu almış yeni

aysesinemk arkadaşın

Giriş tarihi: Oct 2009

Mesaj Linki
herkese slm! bir arkadaş demiş pahalı kaliteli demek değildir diye. katılıyorum ama biraz iyi bir hastahane hemen fiyatlarını iki katına çıkarıyor adı duyulunca ben 29 mayıs hastahanesine gidiyordum şimdi ssklı muayene 45tl'ye çıkmış 3tl fark ödüyordum. doğuma kadar neler ne olur onu da bilemiyorum. avrupa akasında tam donanımlı bir hastane tavsiyesi olan var mı?

şeklindeki msjı için yazmıştım 3tl yi...

normal doğumun 1000 tl olduğunu biliyorum,sezeyan da 1500'dü sanırım.bunlar sosyal güvencesi olanların ödeyeceği fiyatlar.

Arkadaşlar,

1 Aylık hamileyim. Beylikdüzü Kolan Hastenesinde Diler Hanım'a giden ya da hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

selam arkadaşlar bende Çamlıca Hospitalium Dr. Mehmet Güçlü'ye gidiyorum, çok memnunum. SSK ile normal 500i Sezeryan 750 tl imiş.Allah izin verirse doğumumu da orada yapmak istiyorum.

Merhaba,
Cerrahpaşa'da doğum yapan var mı? Doğumhaneleri, odaları, hemşirelerin ve ebelerin ilgi alakaları nasıl? ssk lı ve ssk sız ücretleri nasıl? Tşk

özel hizmet hastanesinde doktorum Meltem Eğilmez di çok memnunum.doğumun ssk lı fiyatı 1700 tl idi. 04 09 2009 da doğum yaptım ekstradan birkaç krem ve ilaç almıştık onlarla birlikte çıkarken 1800 tl ödedik.

slm arkadaşlar, ben aslında birsüredir takip ediyordum bebek bekleyen arkadaşlara özenerek, iki gün öncesine kadar.hamile olduğumu öğrendim_henüz 3 haftalık_ çok mutluyumkaydirigubbakcemile2ama şimdi yeni sorular baş gösterdi.hangi hastaneye gideceğimi bilmiyorum.devlet hastanesinde çalışıp özel muayenehanesi olan bir doktor arıyorum.tabi birde anadolu yakasında.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Allah herkesi ve bebeğini korusun inşaallah..

üsküdar devlet hastanesi doktoru sevinç sanisoğlu aynı zamanda özel muayenehanesi de var...

arkadaşlar merhabalar,

rabia babalıoğluna gidenler var mı? hangi hastanelerde doğum yaptırıyor ve doğum ücretleri nedir?paylaşırsanız sevinirim.

kontrol için esenlerde özel avicenna hastanesine ve fatihte özel huzur hastanesine gittim. ikisininde doktorları iyi, fiyatlarda iyi. yalnız huzur hastanesi içimi bunalttı. dar koridorları var. avicenna öyle değil. daha önce avicenna da doğum yapanlar varmı? tavsiye edermisiniz?

kızlar peki kadıköy şifaya giden varmı?? doğum ücretleri muayene ücretleri nasıl?
ssk anlaşması da yyokmuş
bi doktor arkadaşım ısrarla tanju beyi tavsiye etti kafam karıştı doğrusu..

Geçen sene eltim Ankara z.t.b. araştrma hastanesinin doktoruna hamileliği boyunca özel olarak gtti.doğumunada girdi ayrıca v i p oda istendi.Ssk lıydı 500 ytl ödendi normal doğuma

o hastane anlaranın neresınde bırtek orda suda dogum varmıs adresını tarıf edebılırmısınız yazıyo ama ben ıstanbuldan gıtmeyı dusunuyırum eger gıdebılırsem

arkadaşlar antalya yaşam hastanesinde doğum yapan ve fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ben alp beye gidiyorum ve epidural sezeryan olmayı düşünyorum kısmetse bilgisi olna varsa yardım lütfen?

X