Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

arkadaşlar ben türkiye hastanesi şişlide doğumumu düşünüyorum fiyatları araştırdım 2 hastane var aklımda biri çok uçuk memorial .türkiyede normal 840tl zorunlu sezeryan 1160tl isteğe bağlı 2150 tl imiş muayene ücretleri biraz tuzlu 60tl memorial hastanesinde normal doğum 6800tl sezeryan 8000tl muayene ücretleri 120 tl maşallah demek lazım ben daha 8 haftalığım acele etmiyorum yanlız doktor bulup muayene olmadan doğum yapamıyormuşssun sanırım 15 haftadan sonra özele başlamakta fayda var artık bebişler için herşeye katlancaz

ben de bugün medicine bağcılarla görüştüm normal 450 sezeryan 650 dediler. epidural isteniyorsa ayrıca 300 tl ekleniyormuş. tabi bunlar sgk kapsamındaki fiyatlar..
benim merak ettiğim, doğum esnasında erkek hemşire ya da doktor falan girebiliyo mu ki? ya da böyle konularda ne kadar dikkatliler:44:

arkadaşlar bende nisa hastanesine gidiyorum ama çooookkk kalabalık doktor devamlı doğuma gidiyor, randevulu bile gitseniz 2,5 saat bekliyorsunuz...
beklemekten bıktım
avrupa yakasında pek kalabalık olmayan, bayan doktor önerebilirmisiniz..

merhaba, ben 1,5 ay önce kent hastanesinde epidural sezeryan ile doğum yaptım. doktorum dışardandı. hastaneye 2.000 tl, doktoruma da 1.500 tl verdik. hastane harika kendimi çok rahat hissettim, anestezi ekibi harika. allah yardımcınız olsun

Slmm kızlar..Ümraniye Atlas hastanesinde Normal doğum sgk anlaşmalı olursa 335.. Ümraniye Erdem Hastanesi'nde ise yine sgk anlaşmalı 400 tl herşey dahil dediler. Sezeryanlada 150-200 tl farkediyor araları.Fiyatları çok uygun anlıyacağınız.İki hastanedende gayet memnun olanlar var... Sizden giden,memnun kalan var mı?

selam kızlar kavcıktaki medistate hastanesi ve dr sutan kavrut hakkında bilgisi olan var mı? ben 29 haftalık hamileyim ve medistate ye gidiyorum normal doğum 1000 sezeryan 1500 tl.ama çevremdekiler erdem hastanesine gitmemi istiyorlar hem fiyatları daha uygun hem de doğum konusunda başarılı olduğu için.ne yapacağıma kara veremedim bir türlü kavacıktaki yakın olduğu için orayı istiyorum ben ama bana yardımcı olursanız sevinirim.ümraniye erdem hastanesinde tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı?

selam kızlar kavcıktaki medistate hastanesi ve dr sutan kavrut hakkında bilgisi olan var mı? ben 29 haftalık hamileyim ve medistate ye gidiyorum normal doğum 1000 sezeryan 1500 tl.ama çevremdekiler erdem hastanesine gitmemi istiyorlar hem fiyatları daha uygun hem de doğum konusunda başarılı olduğu için.ne yapacağıma kara veremedim bir türlü kavacıktaki yakın olduğu için orayı istiyorum ben ama bana yardımcı olursanız sevinirim.ümraniye erdem hastanesinde tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı?

Ben Medistate'e bir defa Sultan Hanım'a muayeneye gittim.
Hamile değilim, başka bir sıkıntım vardı.
Sultan Hanım'ı çok sevdim. Hastane de yeni ve güzel.
Ananem başka bir bölümde ameliyat oldu, birkaç gün kaldı orada.
Herkes çok ilgili, çok memnun kaldık.
Bizim Acıbadem sigortamız olduğu için şu an Acıbadem'e gidiyorum ama aklımın bir tarafında duruyor orası da.
Ama doktorun hamilelik takibi nasıldır bilemiyorum.

Beylikdüzü medicanaya gidiyorum şuan muayene ücreti SGK lı 80 lira...sezeryan Sgk doğum fiyatı = 3.800 tl dediler .
fiyat uçukmu normalmi bikaç hastaneyi daha araştıracağız.işin kötü tarafı muayene ücreti 80 lira alınıyor 15 gün sonraya randevu veriyor dr. ikinci gidişinizde tekrar 80 isteniyor.SGK da 10 günmüş ilk muayene sonrası kontrol süresi nasıl
iş anlamadım.
ayrıca genel bir tahlil yazdı 700 tl istediler.
ikili test içinde 350 tl uçmuşlar resmen

sana tavsiyem avcılar medicana yavuz aydın sezeryan 800 tl müthiş iyi bi doktor bende tavsiye üstüne gitmiştim kendisine gidenler çok memnun kalıyo bi git bak bence çok menun kalırsın..

Ben Medistate'e bir defa Sultan Hanım'a muayeneye gittim.
Hamile değilim, başka bir sıkıntım vardı.
Sultan Hanım'ı çok sevdim. Hastane de yeni ve güzel.
Ananem başka bir bölümde ameliyat oldu, birkaç gün kaldı orada.
Herkes çok ilgili, çok memnun kaldık.
Bizim Acıbadem sigortamız olduğu için şu an Acıbadem'e gidiyorum ama aklımın bir tarafında duruyor orası da.
Ama doktorun hamilelik takibi nasıldır bilemiyorum.

teşekkür ederim cevabın için.evet hastane gerçekten çok güzel hemde sakin olduğu için işlerin çabuk hallediyosun hayırlısı bakalım hakkımızda.

kızlar beni duyan varmı büyükçekmece kolon fiyatlarını hiçbiryerden öğrenemiyorum isteğe bağlı sezeryan fiyatı :KK52:

isteğe bağlıyı bilmiyorum ama sezeryan 1000tl arkadaşım yeni doğum yaptı gidip bir doktor ile konuşun bence.yalnızca memnun kalmadı arkadaşım bilginize.

Merhaba arkadaşlar,

Ben Medical Park Fatih Leyla Hanım'a gidiyorum. Leyla Hanm'dan memnunum gayet güler yüzlü ve sorduğun her soruya sabırla cevap veriyor. Hastanenin doğum fiyatları Normal doğum :1.500 TL Sezeryan :2.200 TL SGK katılımıyla verilen fiyatlar. Fatih civarında başka doğum için iyi olduğunu düşündüğünüz daha uygun fiyatlı hastane var mı? Varsa ve paylaşırsanız sevinirim. Sevgilerr... :KK16:

Merhaba arkadaşlar,

Ben Medical Park Fatih Leyla Hanım'a gidiyorum. Leyla Hanm'dan memnunum gayet güler yüzlü ve sorduğun her soruya sabırla cevap veriyor. Hastanenin doğum fiyatları Normal doğum :1.500 TL Sezeryan :2.200 TL SGK katılımıyla verilen fiyatlar. Fatih civarında başka doğum için iyi olduğunu düşündüğünüz daha uygun fiyatlı hastane var mı? Varsa ve paylaşırsanız sevinirim. Sevgilerr... :KK16:

özel balat hastanesinde meltem hanımı tavsiye ederim.hem hastane hem doktor çok iyi.doğum fiyatları normal ve sezaryen 1500 tl sgk'lıya.

Merhaba, ben de henüz 5 haftalık hamileyim. Ankaradaki HRS hastanesi ve TOBB Etu hastanesi doğum ve muayene fiyatlarını bilen var mı?

Benim doktorum Memorial'da. Ama doğum ücreti (epidural sezaryen) 8.000 TL civarinda. SSK anlaşması yok, özel sağlık sigortam da limitli olduğu için hepsini değil belki yarısını karşılayacak...:KK43:
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Medipol'le fiyat görüşmesi yaptım. SSK dahilinde bize 1.750 TL civarında ödeme kalıyor (epidural sezaryen için). Onu da fatura karşılığı özel sağlık sigortasından tahsil edebiliyorsunuz. Sanırım ilerleyen aylarda Medipol'e geçeceğim... Kötü bir hastane değilmiş ama insan alıştığı doktoru ile devam etmek istiyor... Ama bu noktada da mantık devreye giriyor.

Sevgilerimle...

benim ilk doğumum biraz cahilim sorum saçma gelebilir ama eğer sancılar uzun sürerse hastanede yattığımız gün içinde ayrıca yatak parası alınıyor mu acaba yoksa bu fiyatlara onlarda dahil mi?? bazen 1-2 gün yatabiliyor hastalar :KK43:

HOSPITALIUM da Dr.Mehmet Beye arkadaşım doğum yaptı geçen ay .Çok memnun kaldı doktorundan .Hastane orta kalite ama doktor tek kelimeyle süppeer.Normal doğum taraftarı ama sezeryan istersen hayır demiyor.Doğum fiyatları 500-750tl herşey dahil.Küvez ücretsiz.Nöbetçi doktorlarda doğum ücretleri dahada uygun oluyormuş.Ama bizim doktorumuz gerçekten çok ilgili ve bilgili.444 50 60 tan randevu alınabiliyor.

merhaba arkadasım bu hospıtalıum neredeki acaba onu da belirtirsen sevinirim şimdiden cok sagolll.....

X