Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

merhaba arkadaslar, medicana bahcelievlerin dogum ucretleri hakkinda bilgisi olan varmi acaba paylasirsaniz cok sevinirim

hastaneden az önce aldığım güncel fiyatlar:

ACIBADEM UZMAN DOKTOR DOĞUM FİYATLARI

Normal 5100 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural normal 6400 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural Sezeryan 7500 (Sağlıklı Anne paketi)

:KK49:

hastaneden az önce aldığım güncel fiyatlar:

ACIBADEM UZMAN DOKTOR DOĞUM FİYATLARI

Normal 5100 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural normal 6400 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural Sezeryan 7500 (Sağlıklı Anne paketi)

:KK49:

Acıbademin şubeleri arasında da fiyat farklılıkları oluyor sanırım? Ayrıca sağlıklı anne paketi nasıl oluyor bilgi verdiler mi?

Kavacikta Medistate hastanesinde dogum yapan var mi ozellikle epidural sezaryen, hastane temizligi odalar doktor ilgisi nasil acaba bayan doktor sultan hanim diye biriymis ben yurt disindayim su an donuste dogum yapicam bu hastaneyi netten buldum bigisi olanlar fikir verebilir mi

selam kızlar kavcıktaki medistate hastanesi ve dr sutan kavrut hakkında bilgisi olan var mı? ben 29 haftalık hamileyim ve medistate ye gidiyorum normal doğum 1000 sezeryan 1500 tl.ama çevremdekiler erdem hastanesine gitmemi istiyorlar hem fiyatları daha uygun hem de doğum konusunda başarılı olduğu için.ne yapacağıma kara veremedim bir türlü kavacıktaki yakın olduğu için orayı istiyorum ben ama bana yardımcı olursanız sevinirim.ümraniye erdem hastanesinde tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı?

Ben de bu hastaneyi cok merak ediyorum doktorunuz ve hastane nasil memnunmusunuz ben su an yurt disindayim mayis basi gibi dogumum var mail attim dogum fiyatlari muayene uygun gorunuyo hastane temizligini odalari merak ediyorum sitesinde resim yok bir de ben epidural istiyorum normal de olsa sezeryan da olsa dogum fiyatlarini gonderirken epidural yazmamislar beni bilgilendirirseniz sevinirim simdiden cok tesekkurler

sante plus hastanesinde daha önce doğum yapan var mı??? ortamı doktorları hakkında bilgisi olan varsa bizi aydınlatabilir mi acaba???

(Dr.Mehmet Bey en son HOSPITALIUM ÇAMLICA HASTANESİnde çalışıyordu.Anadolu yakasında eski ÇAMLICA ÖMÜR) .SGK ile uygun fiyat hastane-DOKTOR arayanlar için tavsiyem Dr.Mehmet Bey ile tanışmaları,Normal doğumu tavsiye ediyor ve 500-750 tl fark alınıyor.isteğe bağlı sezeryan 1400-1500tl.Tetkiklerde UYGUN bence.İKİLi TEST 90TL.NST 10-20 TL.İLK TETKİKLER100 TL.ŞEKER YÜKLEME 15-25TL.Doğum için doktor çok önemli bence,çoğu hastanede bayan doktorlara 2-3 saat sıra bekleniyor,birde doğuma girmiyorlar.ERDEM de Gece ekstra para isteniyor dediler.AFİYET hastanesi , BÖLGE gibi HST. DOKTORLAR gece doğuma girmiyor,internetten araştırdığım kadarıyla.Ama fiyatları aynı.Doktor normal doğum yaptırmıyor ve doğuma gece girmiyorsa ne anlamı var?O yüzden fiyatın yanında Doktor önemli bence!!!!!Başka yerde doğum yaptırıyor mu bilmiyorum?:KK49:

Son düzenleme:
slm kızlar ben aranıza yeni katıldım. 19+3 haftalık hamileyim. 4 doktor değiştirdim. en son batı bahat hospital e gidiyorum. ali beyden memnun kaldım çok ilgili bi doktor. ama doğum fiyatlarını sormayı unuttum. bilenler warsa cewap werirseniz çok sewinirim. bide hastane hakkında bilgisi olanlar yardım edin lütfennn.. bu fiyatları görünce gözüm korktu. 3 bin 5 bin diyolar napıyolar bu paralara anlamıyorumm

acil cewap bekliyorumm kızlarr.........:KK59:

arkadaslar kazlıçeşmedeki ermeni hastanesini bilen varmı acaba? doğum için nasıl dersiniz?:nazar:

arkadaşlar ankaradaki fiyatlar hakında bilgilendiriseniz sewinirim eşim ssklı ama ben özelde doğum yapmak istiyorum fiyatlar hakkında hiç bilgim yok

merhaba arkadaslar, medicana bahcelievlerin dogum ucretleri hakkinda bilgisi olan varmi acaba paylasirsaniz cok sevinirim

5 ay önce yakın arkadaşım orda doğum yaptı,epidural sezaryen oldu.2 gece herşey dahil 2500 civarında para ödedik dedi...

Bende henüz hamile değilim fakat piyasayı araştırıyorum:KK53:
bu 2'li ve 3'lü testleri sgk karşılamıyor değil mi?
Buların fiyatları nedir?
Hamile kaldığın andan doğum yaptığın ana kadar toplam ne kadar harcanıyor kızlar?

5 ay önce yakın arkadaşım orda doğum yaptı,epidural sezaryen oldu.2 gece herşey dahil 2500 civarında para ödedik dedi...

Bende henüz hamile değilim fakat piyasayı araştırıyorum:KK53:
bu 2'li ve 3'lü testleri sgk karşılamıyor değil mi?
Buların fiyatları nedir?
Hamile kaldığın andan doğum yaptığın ana kadar toplam ne kadar harcanıyor kızlar?

offf 2500ne ya dogumu ben yapıorum zaten onca parayı neye verıorum cok sacma
ben gecen sene normal dogum yaptım 100lıra verdık bıttı
sezeryan ıcınde 200 demıslerdı

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım. 19+3 haftalık hamileyim. 4 doktor değiştirdim. en son batı bahat hospital e gidiyorum. ali beyden memnun kaldım çok ilgili bi doktor. ama doğum fiyatlarını sormayı unuttum. bilenler warsa cewap werirseniz çok sewinirim. bide hastane hakkında bilgisi olanlar yardım edin lütfennn.. bu fiyatları görünce gözüm korktu. 3 bin 5 bin diyolar napıyolar bu paralara anlamıyorumm

acil cewap bekliyorumm kızlarr.........:KK59:

bende 22 haftalık hamileyim. medicana bahçelievler özlem dülger'e gidiyordum. memnun kalmadım. bende hastane arayışındayım. başakşehirde oturduğum için batı bahata 8 ekime reşat bahat beye randevu aldım. diğer hastaneler telefonda fiyat vermezken batı bahatın muhasebesi tek kişilik oda için normal 300 tl ve sezeryan 750 tl diye fiyat verdi. sancı odası yokmuş. sancıyı kendi odanda çekiyormuşsun. bebek yoğun bakım varmış. bende merakla bu cumartesi günkü ilk kontrolümü bekliyorum. umarım beğenirim. sende tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin, hayırlı kılsın.

kızlar bnde ankara özel lokman hekim sincana gidiorum. bgn fiyatları öğrendim. sağlık güvencesi olanlara uygulanan fiyatlar bunlar bu arada.
sincanda muayene ücreti 31 tl normal doğum 450 sezeryan 750
etlikte normal doğum 950 sezeryan 1450
allahtan sincanda oturuorum.. bnmde eşiminde ssk var ama bnde özelde doğum yapmak istiorum. sincanda fiyatda dierlerine göre uygun geldi.. bilginize kızlar..

bende 22 haftalık hamileyim. medicana bahçelievler özlem dülger'e gidiyordum. memnun kalmadım. bende hastane arayışındayım. başakşehirde oturduğum için batı bahata 8 ekime reşat bahat beye randevu aldım. diğer hastaneler telefonda fiyat vermezken batı bahatın muhasebesi tek kişilik oda için normal 300 tl ve sezeryan 750 tl diye fiyat verdi. sancı odası yokmuş. sancıyı kendi odanda çekiyormuşsun. bebek yoğun bakım varmış. bende merakla bu cumartesi günkü ilk kontrolümü bekliyorum. umarım beğenirim. sende tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin, hayırlı kılsın.

merhaba özlem
gittinmi hastaneye?? nasıl beğendinmi bari??

esım askerde bızım saglık guvencemız dogum zamanında olmucak ozelde doguracagım fıyat arastrıyorummmmm kızlarrrrrrrrrrr ???:emir_bebek:

kızlar 7 aylığım doktorum gitti.yeni bir hastane ve doktor arıyorum.kuzenin nurcan hanımı önerdi.avrasya hastanesindeymiş.bu hastanenin muayene ve doğum fiyatları ile ilgili bilgisi olan var mı?

X