Doğum günü hediyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son doğum günümde eşim gümüş bir kolye yaptırmış. Ama anlamlı bize özel.
Birkaç gün sonra da evlilik yıldönümümüzdü. Asıl bombayı o zaman patlattı o ayrı ama ben gümüş kolyeme de çok mutlu oldum.
Birkaç gün arayla beni hediyelendirecek diye birinden kısmış adamcığım😆

Sizi bak ben gümüş severim sen de sev dercesine ikna etmeye çalışmış gibi oldum. Herkesin kendi zevki tabii, dert etmeyin demek istedim sadece.
Umarım yakın zamanda da bebeğinizin müjdesini alırsınız, Allah dert keder vermesin bunlar tatlı şeyler😉

Ay derde bak; şunu şuraya dert diye yazmaya çekinir insan biraz bari "İnsanlar neler yaşıyor da ben neyi dert ediyorum kendime" diye. Şaka gibi.
henüz 2 yıllık evli 11 aydır çocuğum olmuyor diye de dertleniyor.böyle ömür zor geçerrr.

Saygı çerçevesinde yorum yapan herkese teşekkür ederim.🌸 Sanırım dediğiniz gibi hayat küçük şeyleri dert edecek kadar uzun değil. Bazen biraz da oluruna bırakmak gerekiyor. Ben küçük detayları bile biraz fazla kafaya takan biriyim, belki 11 aydır bebeğimizin olmama sebebi de benim herşeyi dert eden stresli yaşantım... Adamın aldığı hediyeyi bile görmeden stres yarattım kendime

Herkese hayırlı geceler diliyorum ❤️ Mune Mune cim kapatabilir miyiz konuyu? Yeterince görüş aldım arkadaşlardan
Bende 2bucuk senedir bunun stresindeyim bu çok çok ayrı ve çok hassas bı konu burada daha uzun senelerdir bekleyenler var ..

Altın fiyatlarından haberiniz var mı sizin? :KK53: Bence gümüşü yeniden sevmeye başlasanız iyi edersiniz.
Şu bol bol tatlı alıp yediren adam değil mi sizin kocanız? :kk77: Valla bunuyorsunuz Arya hanım. Takıverin ne olacak gümüşse de, yazık adamı kırmayın. Ne kocalar var millette, kıymet bilin.
Ben diyetteyken, içine sinmediği için yediği herşeyden bana tattırmaya çalışan kocam evet 😃nasıl hatırladın ya

Hatta bugün iş toplantısında cağ kebabı yemiş diye gelirken bana da paket yaptırmıştı.Değişmedi hala aynı 🥰😃

Tabi ki yapacak birşey yok, kişiye özel birşey yaptırmış belli ki çünkü işçilik ücreti de ödemiş. Değiştiremeyeceğime göre hatıra olarak saklarım.
Ki ben eşimle lise yıllarımızdan kalan hediye parfüm şişelerini bile saklayan biriyim. Onun aldığı herşeye değer veriyorum, sadece umarım gereksiz birşey almamıştır diye düşündüm. Bu dert değil elbette ki, bizim derdimiz 11 aydır bebeğimizin olmaması. Maddi olarak bizi yıprattı biraz, belki de o yüzden istediğimi alamadı. Rabbim hayırlı, sağlıklı ömürler nasip eylesin. Gerisi önemli değil
yazdım ama bu yorumu görmemiştim. umarım yakın zamanda hayırlı gebelik haberi alırsınız. biz 2 buçuk senedir tedavi görüyoruz. şu an aşılama oldum 3 gündür, vakit geçsin diye buradayım.. tüm gün evde yatıştayım değil gümüş eşim gelirken bir sakız alsa dışarıdan bana bir şey geldi diye dünyalar benim oluyor bu süreçte hjdhfhf:-) kendinizi strese sokmayın..

Kızlar merhaba,

Yarın benim doğum günüm, eşimin kıyafetlerini makineye atmak için ceplerini kontrol ederken bir fiş çıktı. Fiş saat&gümüş satan bir mağazaya ait,

350 TL gümüş + 50 TL işçilik olmak üzere 400 TL lik alışveriş yapılmış 2 gün önce.

Ben bekarken gümüş kolyeler, bileklikler çok takardım ama evlendiğimizden beridir artık altına geçtim 😃 altın bileklik, altın kolye falan takıyorum. Eşim bana gümüş birşey mi aldı acaba, çok üzülürüm ya şu son 2 senede hiç takmadığımı biliyor. Hatta altın künyem koptu ve bir parçası kayboldu diye ne kadar üzüldüğümü de biliyor. Bu yüzden gümüş birşey almışsa üzülürüm... 🤦🏻‍♀️

İkinci seçenek saat almış olabilir ama dediğim gibi evlendiğimden beridir saat tarzımı da değiştirdim. Şimdi daha çok Gold saatler ve taşlı saatler kullanıyorum. Saat koleksiyonum var 30 liralık saatte var 1.000 liralık saatte, bu kadar çok saatim varken onu da almış olursa üzülürüm 😃

Benim çok istediğim beştaş bir yüzük vardı, altın çıkmadan önce 1.000 lira civarındaydı. Şimdi daha da yükselmiştir, onu ne kadar istediğimi de biliyordu. Acaba parası mı yetmedi?

Ay keşke fişi görmeseydim of 🤦🏻‍♀️ gereksiz birşeye 400 TL vermemiştir inşallah

Şimdi buldun da bunuyorsun demeyin lütfen. Yani düşünülmek bile çok güzel bir duygu ama gereksiz yere de 400 TL harcamış olmasına üzülürüm. Kıyafet yada eşarp tarzı birşey alsaydı daha mutlu olurdum. Çok merak ediyorum ordan ne aldı acaba diye 😃 gümüş takı veya saatse istemsizce yüzümün düşmesinden de korkuyorum, öyle bi huyum da var. Eşimin incinmesini de hiç istemem, onu çok seviyorum. Birşeyden memnun olmayınca yüzüm düşer of.
Aa dogum gunun kutlu olsun benimde bugun dogum gunum
Ayni sekilde esim biseler karistirdi ama anlamadim
Bi ara baktim esim disari cikinca yuzugum kayboldu o gelince baktim geri yerine gelmis
Aklimdan yuzukmu diyorum bende

henüz 2 yıllık evli 11 aydır çocuğum olmuyor diye de dertleniyor.böyle ömür zor geçerrr.

Şu gümüş hediye işini dert edebilen, her şeyi dert eder, baştan aşağı yürüyen derttir zaten. Şaşırmam.
O ayrı bir konu zaten, boşver.
Ama bu gümüş takı işi, şımarıklıktan başka bi şey değil.

Aa dogum gunun kutlu olsun benimde bugun dogum gunum
Ayni sekilde esim biseler karistirdi ama anlamadim
Bi ara baktim esim disari cikinca yuzugum kayboldu o gelince baktim geri yerine gelmis
Aklimdan yuzukmu diyorum bende
Büyük ihtimalle 🥰

Senin de doğum günün kutlu olsun, dilerim mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yaş olur. İyi ki doğdun ♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X