Dogum gunu ve arkadaslar

Hayat akisinda unutulabilir normaldir, hosgormek lazim diye dusunurum genel olarak.

ama bilmelerine ragmen kutlamadilar, veya unuttuklarini farkedip gec de olsa bir mesaj bile yazmadilarsa ben de kendimi geri cekerim bundan sonra.

Yaklaşık 2 senedir arkadas olduğum 4 lu bir grubum var. Arkadaş olduğumuzdan beri birbirimizin doğum gününü çok güzel şekilde kutlar sürprizler yapar hediyeler alırız hatta ben her 00.00 oldugunda uzun uzun mesajlar yazarim. Gecen sene ayni evde kaliyorduk bu seneyse ben evlendim ama bu rutine devam ediyorduk hatta ocakta birinin dogum gunu oldu ve ben evime cagirip pasta yaparak kutladım. Arkadas oldugumuzdan beri bu sene ikinci kez benim doğum günüm oldu ve sadece biri kutladı ve diğerleri kutlamadı bile. Nasil bir tepki vereceğimi bilemedim sizce ne yapmalıyım?
Beklenti olabilir ama insan unutuyor ki ben asla aklımda tutamam maalesef 😁
Ama arkadaşımı önemsemediğim manasına gelmiyor bu🤔

Kendi doğumgününü unutan biriyim. Ama biri böyle kutlama yapsa öncesinden alarm kurar, elime, dolaba filan yazarım. Kutlamayın artık. Herkesin zamanı, parası, emeği değerli.

Yaklaşık 2 senedir arkadas olduğum 4 lu bir grubum var. Arkadaş olduğumuzdan beri birbirimizin doğum gününü çok güzel şekilde kutlar sürprizler yapar hediyeler alırız hatta ben her 00.00 oldugunda uzun uzun mesajlar yazarim. Gecen sene ayni evde kaliyorduk bu seneyse ben evlendim ama bu rutine devam ediyorduk hatta ocakta birinin dogum gunu oldu ve ben evime cagirip pasta yaparak kutladım. Arkadas oldugumuzdan beri bu sene ikinci kez benim doğum günüm oldu ve sadece biri kutladı ve diğerleri kutlamadı bile. Nasil bir tepki vereceğimi bilemedim sizce ne yapmalıyım?
Tepki de verme, bir daha da kutlama olsun bitsin..Boşver kafana da takma, değer veren ver sadece

Ocakta kuzenime çok güzel bi doğum günü yaptım özel pasta yaptırdım ve evine çiçek gönderdim. Ama sıra benim doğum günüme geldiğinde baktım ki kuru kuru bi kutladı geçti. İyi öyle olsun bir daha bende aynısını yaparım dedim geçtim ki doğum gününü bi ben kutladım öyle yani unutma imkanı yok yani yapmak istemedi demek ki diyip geçtim. Böyle şeyler üzerine çok düşünmeye gerek yok bi kere yaptığınızda aynı tepkiti göremezseniz bir daha yapmazsınız.
Ben de kuzenimi doğumgününde arar kutlarım ama o mesaj yazmayı tercih eder artık ben de mesaj atıyorum, ararsa ararım, mesaj atarsa mesaj atarım. Kısasa kısas

X