Doğum gününü kutlar mıydınız ?

monoson

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
41
13
28
Selam kızlar
3,4 ay önce doğu günümdü aile içinden yakın olduğum biri sözle kutladı hediye vs almadı sıkışık olduğunu daha sonra alacağını söyledi,ama almadı. kız arkadaşım o gün geldi d.g kutladı falan aile içinden yakın olduğum kişi somurtup bir köşede oturdu baya suratı düşmüştü hatta alkış yapıp iyi ki doğdun dediklerin de bile katılmadı ve kız arkadaşımın bile dikkatini çekmiş aradan biraz zaman geçti aileden olan kişi bi arkadaşı için dg hediyesi alcağını falan söyledi. Şimdi aile içinden yakın olduğum kişinin doğum günü 4 gün sonra sizce ne yapmalıyım arayıp kutlarım ama hediye konusun da kararsızım.

Ben böyle özel günlere çok çok önem veririm bu arada herkes de bunu bilir sizce ne yapmalıyım ?

Selam kızlar
3,4 ay önce doğu günümdü aile içinden yakın olduğum biri sözle kutladı hediye vs almadı sıkışık olduğunu daha sonra alacağını söyledi,ama almadı. kız arkadaşım o gün geldi d.g kutladı falan aile içinden yakın olduğum kişi somurtup bir köşede oturdu baya suratı düşmüştü hatta alkış yapıp iyi ki doğdun dediklerin de bile katılmadı ve kız arkadaşımın bile dikkatini çekmiş aradan biraz zaman geçti aileden olan kişi bi arkadaşı için dg hediyesi alcağını falan söyledi. Şimdi aile içinden yakın olduğum kişinin doğum günü 4 gün sonra sizce ne yapmalıyım arayıp kutlarım ama hediye konusun da kararsızım.

Ben böyle özel günlere çok çok önem veririm bu arada herkes de bunu bilir sizce ne yapmalıyım ?
Daha zorlu bir anlatim olamazdi, tebrikler oncelikle 😂

Hediye alamadim firsatim olmadi diyip kuru kuru kutlayin siz de

Selam kızlar

Mesaj at

D. G. K. O canım yaz

Belki hediye alamadı diye kendini kötü hissetti o an. Sizde gönlünüzden geçeni yapın almazsanız da ayıp olmaz o da almamış sonuçta

Selam kızlar

Geçen sene yakın arkadaşımı doğumgününde yemeğe çıkarmış ve hediye almıştım. O ise bana bi kuru mesaj bile atmamıştı. Bu sene bende kutlamadım onunkini. Arkadaşımı hâla seviyorum ve görüşüyorum ama artık herkes bana nasılsa bende onlara öyle olmayı öğrendim.

Bence doğum günlerinde doğum yapan kişinin kutlanması gerekiyor. Çok önemli değil benim için o yüzden kimsenin de doğum gününü kutlamam ama laf arasında kutlayın bence, hediye almayın.

Anladığım kadarıyla ilk defa böyle bir şey olmuş.
Belki başka sıkıntıları vardı kafası doluydu belki parası yoktu yeterince.
İlişkinizde soğuma olsa yazardınız öyle bir şey de olmamış anladığım
Yani ben olsam her sene kutladığım gibi kutlardım seneye de aynısı olursa emin olurdum bilerek yaptığından.
Giden paranız biraz da zamanınız olur tabii ama hemen aa bu sene hediye almadı vs diye aynısını yapmak doğru gelmedi bana
İkili ilişkilerde karşılıklı olması önemlidir ama bazen de biri bir eksil hediye alır veya bir eksik kutlar yakın dediğimiz kişilerse hemen gemileri yakmayız.
Ya da yakın değilsiniz burda öyle yazmışsınız

Ay havuz problemi gibi anlatmışsınız. Allah başka dert vermesin. Siz de doğum günün kutlu olsun diyin geçin.

X