Doğum kontrol hapı kullananlar lütfen yardım

Nefasett

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
344
200
Merhaba kadınlar kulübü üyeleri 9 aylık evliyim 2 kimyasal gebelik geçirdim bunlar neticesinde yumurtalık kistim oluştu doktorun demesine göre bu kist olduğu için de kimyasal gebelik olmuş olabilirmiş yasmin doğum kontrol hapıyla 2 aylık kullanımda erittik kisti şuan hiç bişem yok doktor hamile kalmak istediğinde çocuk düşündüğün zaman ilacı bırak ki yeniden kist oluşma riskin olmasın demişti bende diş tedavi sürecinde olduğum için 2 ay daha kullandım ama Allah içimi biliyor içim içimi yemişti hep çok şükür diş tedavim de bitti şimdi yeniden çocuk denemeleri için ilacı bırakıcam bir sonraki ay kullanmayacam fakat bu ilaç yumurlama da tembellik yapıyormuş bu durumu yaşayan gebelikte sıkıntı çeken oldu mu daha öncesinde tekrar muayene mi olsam diyorum ama olduğum bölgede devlet hastanesinde kadın doğum da olmadığı için özele gitmek zorunda kalıyorum özel paralarını da bilmeyeniniz yoktur malum bilgisi olanlar yardım edin ne yapmam gerekiyor ilacı bıraktıktan hemen sonra ara vermem gerekiyor mu bla bla bla yardım edin tecrübeli kişiler lütfen 🤷🏼‍♀️

X