Doğumdan sonra kaldı. Resimli

Ben bir sorun göremedim bence sizi kıskanıyorlar😂😂
Ya kıskanmak gibi değilde sanki bana acıyıp üzülüyorlarmış gibi. Ayyy ne kadar kötü olmuş dudakların falan tarzı konuşmalar geçiyor.

Amin tabi allah baska dert vermesın evlatlarımızla canımızla sınamasın bızı

Yok ya çok ciddi ciddi dudak peelingi falan yaptırtmayı dusunuyorum artık.çok moralim bozuluyo burda bıraz daha azalmıs hali. Kabukları dökülüp az kalmıs hali. Hele ılk sısmeye basladıgında görmeniz lazım:bicak:
Dudağınız güzel duruyor bence, hatta seksi.

İltifat almak için açmadınız konuyu di mi? :KK53:

Yok ya çok ciddi ciddi dudak peelingi falan yaptırtmayı dusunuyorum artık.çok moralim bozuluyo burda bıraz daha azalmıs hali. Kabukları dökülüp az kalmıs hali. Hele ılk sısmeye basladıgında görmeniz lazım:bicak:
Dudağınız güzel duruyor bence, hatta seksi.

İltifat almak için açmadınız konuyu di mi? :KK53:

Saliha konusunda aydinlanma yasadim su an 😂😂
Bence senin agzini burnunu kiskandi da kahvaltiya agiz burun egdi manyamiş kadin 😁
Yok ya saçım başım kaşım gözüm olayına girmeden direkt soframla vurmaya kalktı beni

Yok ya saçım başım kaşım gözüm olayına girmeden direkt soframla vurmaya kalktı beni
Saka yaptim kiz. Guzel ama burnun masallah 😁 Ben pek sislik goremedim fotoda ama nemli tut bolca. Bir de iki tane krem vardi. Onlari karistirip suruyorlardi. Ucuga, yaraya iyi geliyordu. Ama adlarini hatirlayamadim su an ya tuh 🤦‍♀️

Saka yaptim kiz. Guzel ama burnun masallah 😁 Ben pek sislik goremedim fotoda ama nemli tut bolca. Bir de iki tane krem vardi. Onlari karistirip suruyorlardi. Ucuga, yaraya iyi geliyordu. Ama adlarini hatirlayamadim su an ya tuh 🤦‍♀️
Ya lansinoh dogal dıye kullandım ama vazelınle esdeger etkı yaptı bende extra bır etkısı olmadı. Dogurmadan da hep dogal yaglarla gezdım zeytınyagı papatya yagı

Hindistan cevizi yağı denediniz mi?Benim dudaklarımda çok kuruyup çatlar hindistan cevizi yağı denerim iyi gelir.Ama yinede doktorunuza danışın
Denedim fakat o da çok yağlı geldi bana normalde de hindistsn ceviziyle pek aram olmadığı için tadı çok midemi bulandırdı

Teşejkü
Ben bir sorun göremedim gayet güzel ve düzgün

Ayrıca profil fotonuz da çok tatlı gördükçe için gidiyor sevmek istiyorum
Teşekkür ederim siz birde sabahları görün karnı acıkınca o agız burun aynı yerde durmuyor morarıp ağlamaktan:KK53:

Yuz hatlariniz cok guzel ( kiskanmadim degil :KK22:)
Ben alttan yukari resim cekip paylaşsam millet kalp krizi gecirir:-)

X