Doğumdan sonra kaldı. Resimli

Osirius

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
10.362
24.784
Arkadaşlar doğuma üç ay kala dudagım şişti ve çatladı bazen kanıyordu çok şişince. Herkes hormonlardan vs dogurunca gecer dedıler. Bende ıcınde kımyasal olmayan yaglarla sureklı nemlendırıyordum. Dogum yapalı bes ay olacak fakat gecmedı. Cıldıyeye gıttım sureklı nemlı tutun dıyor. Ee zaten nemlendırmeden duramıyorum kı sureklı sısık ve catlak gorunumlu. Koyu renk bır ruj surmeden sokaga cıkamıyorum sınırlerım bozuluyor. Bugun bebek mevludune gıttım herkes dıyor kı dudagına dolgu mu enjekte ettırdın sankı iğne izi gibi duruyor diyorlar. İyice taktım kafaya. Ruj sürmeden sokaga cıkmıyorum yoksa herkes aynı fıkırde aa çok şişik ve iğne izi gibi duruyo dıyorlar. Bunu yasayan varmı? Varsa eger nasıl bır cozum buldunuz yardımcı olur musunuz. Sevgiler efem:dua:

Son düzenleme:
Hindistan cevizi yağı denediniz mi?Benim dudaklarımda çok kuruyup çatlar hindistan cevizi yağı denerim iyi gelir.Ama yinede doktorunuza danışın

Bende zeytin yağının iyi geldiğini duymuştum. Parmağınıza damlatıp tüm dudağınıza hafif dokunuşlarla değdirince hem oradaki kan dolaşımını hızlandırıyor hem de çatlakları önlüyo diye. Bi deneyin isterseniz.

Eczaneden saf vazelin alın, benim dudaklarım hep böyleydi ve her yeri çatlar kanar pul pul olurdu. Ben senelerdir vazelin ile aştım bu sıkıntıyı, onun kadar iyi nemlendirip koruyan bi şey yok. Özellikle geceleri uyumadan evvel sürüyorum. Gün içinde de organik nemlendiricilere devam.

Vitamin eksikliği bağışıklık düşünce Olur bemiks c alabilirsiniz bebeğe geçerse sorun olur mu bi sorarsınız genede geçmiş olsun

Lansinoh var, meme ucu çatlakları için doğumdan sonra kullandığımız krem varya , aşırı iyi geliyor,doğumdan sonra meme ucunu aşırı hızlı iyileştirdiişe yaradığı belliydi, tam bi kutu da duruyordu nasıl değerlendirebilirim diye baktım netten, herkes çok güzel bi dudak kremi olduğundan bahsetmiş, bunu gördüğüm günden beri Allah üretenden razı olsun diyorum, dudaktaki çatlakları çok hızlı iyileştiriyor, çok güzel nemlendiriyor, ben yüzümde eğer sivilceden falan iz olursa ona bile sürüyorum çok hızlı iyleşiyorlar

Ben bir sorun göremedim gayet güzel ve düzgün

Ayrıca profil fotonuz da çok tatlı gördükçe için gidiyor sevmek istiyorum

dudaklarınızla özgürce dolaşabilirsiniz kötü bir görüntü yok :KK76: malum sivilce ilacı Roac sayesinde benim dudaklar da böyle böyle patlıyo ama daha kötü bir haldeyim tabi.vazelin pure (saf vazelin) alın eczaneden gece yatarken sıva yapın dudaklarınıza sabaha kadar emsin, Bli---x dudak balmını kozmetik marketlerden alın o çok iyi geliyor. Yeşilli beyazlı paketi olan A--o krem varya onu da aynı şekilde geceden sıvayın dudaklarınıza. ama vitaminlerinize ve kan değerlerinize muhakkak baktırın.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaslar. Sürekli insanların öyle demesi çok sinirlerime dokunuyor. Ve sürekli yara içinde. Yara kabuk tutmadan önce tüm dudağım önce şişiyor sonra yara olup kabuk bağlıyor. Lansinohu göğüs ucu ıcın kullanmıstım baya faydasını gördüm dudagımda da vazelinle aynı etkiyi yaptı yani extra bir fark göremedim. Tüm değerlerime de baktırdım arkadaşlar üç ayda bir rutin kan testi yaptırıyorum anemim olduğu için. Vitamin eksıklıgı vs yok. Ama doguma uc ay kaladan beri var bu. Dogurduk hala gecmedı:bicak:milleti bırakın artık benim gözüm görmek istemiyor yaraları:110:

:KK49:Bence tadını çıkar millet böyle olsun diye para ödüyor. Saglik acisindan bir sorun yoksa tabi. Zamanla geçeceğini düşünüyorum
İşte zamanla geçmedi 8aydır yaklaşık aynı dertten muzdaribim:KK14:

X