Doğumdan sonra kaldı. Resimli

Yuz hatlariniz cok guzel ( kiskanmadim degil :KK22:)
Ben alttan yukari resim cekip paylaşsam millet kalp krizi gecirir:-)
Hahahahahah ayyy gece gece beni güldürdünüz valla allahta sızı guldursun:KK9:tesekkurler :KK68:

O degilde kadinin burnunu nasil gordunuz? 😁 Sadece delik gorunuyor. 😁

Ben dudaklarimi boş diş fircasiyla fircaliyorum arada istersen sen peeling urunu koyarakta yapabilirsin daha sonra nemlendirici 👍

O degilde kadinin burnunu nasil gordunuz? 😁 Sadece delik gorunuyor. 😁

Ben dudaklarimi boş diş fircasiyla fircaliyorum arada istersen sen peeling urunu koyarakta yapabilirsin daha sonra nemlendirici 👍
Sürekli yara ve kabuk halinde oldugu ıcın ben dıs fırcasıyla olu derıyı fırcalayamıyorum

hamilelikte kullandiginiz demir vitaminlerinize devam ediyormusunuz
Hayır demir eksikliğim şuan yok demir depolarım dolu demir bağlama kapasitesi yerinde. İlaçlık durumda değilim yani. Kullanmıyorum o yüzden

Sen doğurmaya devam et bacım ağzın burnun gayet hoş, sür piyasaya böyle nesiller:KK53:
Ben zaten toptan üretime geçeceğim kuluçka makinesi gibi bir batında dört yumurta:emir_bebek::KK48:valla şuanlık 5aylık bebenin hakkından gelemedik daha doğrusu o bizim hakkımızdan geldi türevlerini yemiyor şimdilik:KK53:

Burunda estetik dudakta dolgu var mı ?

Zira sizin resminize çok benzeyen bir resim denk geldi az evvel Instagram'da da ondan dedim

Eğer öyleyse yapan çok güzel yapmış :)

Hayır demir eksikliğim şuan yok demir depolarım dolu demir bağlama kapasitesi yerinde. İlaçlık durumda değilim yani. Kullanmıyorum o yüzden
anladim
aloevera denediniz mi?
hucre yenileyici ozelligi oldugu icin belki yardimci olabilir
yada hakiki sari kantaron yağı

Burunda estetik dudakta dolgu var mı ?

Zira sizin resminize çok benzeyen bir resim denk geldi az evvel Instagram'da da ondan dedim

Eğer öyleyse yapan çok güzel yapmış :)
Hayır ikisi de yok. Ss alır mısınız acaba? Resmım mı calındı ki

Valla bilemedim ki ben çok benzettim ama dudak ve burun kısmını resmi nasıl.Ozelden yazayım size Instagram sayfasında takip edin bakalım bir doktorun paylaştığı bir şey
Allah allah cok merak ettım atarmısınız rıca etsem

Vaselin önerenler olmuş. Arkadaşlar vaselin bir petrol yan ürünüdür. Dudağa değil, ayağıma bile sürmem onu.

Zararsız diyen de satıcısından başkası değil. Uzak durun derim şahsen.

dudak dolgu burunda estetık mi:KK53::KK53::KK53: saka bıyana cıdden guzrk duruyor. Acaba kullandıgınz kozmetik yuzunden oyle olmus olabılırmı. Belkı guzel dıye uygun fıyata aldıgunz bır ruj falan alerjı yapmıs olabıkr

dudak dolgu burunda estetık mi:KK53::KK53::KK53: saka bıyana cıdden guzrk duruyor. Acaba kullandıgınz kozmetik yuzunden oyle olmus olabılırmı. Belkı guzel dıye uygun fıyata aldıgunz bır ruj falan alerjı yapmıs olabıkr
Yok canım uygun fiyatlı hiçbir kozmetik ürünü kullanmıyorum. Zaten fondoten pudra rımel kalem ruj allık ve kapatıcımdan (ruj 3tane)baska hıcbır makyaj malzemem olmadıgı ıcın onlarıda hep bır tık ust kalıte kullanıyorum. Bır tane var hepsınden belkı ama hem kullanmayacagım urunu almam hemde 10yılı askından aynı markaları kullanıyorum olsaydı bu zamana kadar olurdu. Ha tarıhı gecmeden de bıtırırım bıtmezse 12ay sonra cope atıyorum o konuda cok hassasım. 6aylık hamıleyken oldu ve hala ara ara sısıyor ve kabuk baglayıp kanıyor

Arkadaşlar doğuma üç ay kala dudagım şişti ve çatladı bazen kanıyordu çok şişince. Herkes hormonlardan vs dogurunca gecer dedıler. Bende ıcınde kımyasal olmayan yaglarla sureklı nemlendırıyordum. Dogum yapalı bes ay olacak fakat gecmedı. Cıldıyeye gıttım sureklı nemlı tutun dıyor. Ee zaten nemlendırmeden duramıyorum kı sureklı sısık ve catlak gorunumlu. Koyu renk bır ruj surmeden sokaga cıkamıyorum sınırlerım bozuluyor. Bugun bebek mevludune gıttım herkes dıyor kı dudagına dolgu mu enjekte ettırdın sankı iğne izi gibi duruyor diyorlar. İyice taktım kafaya. Ruj sürmeden sokaga cıkmıyorum yoksa herkes aynı fıkırde aa çok şişik ve iğne izi gibi duruyo dıyorlar. Bunu yasayan varmı? Varsa eger nasıl bır cozum buldunuz yardımcı olur musunuz. Sevgiler efem:dua:
resim göremedim
merak ettim doğrusu

X