Dogumuma 3 hafta kala basima gelenler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zor ama şu dönemde kocayı pek düsünmeyin bence. Aldattıysa da daha çok kendi sorunu. Buraya konu açmak da sizi daha çok gaza getirecek. Sakin olun. Acelesi yok, çözersiniz sonra.
Evet şuanda önceliğim bebegim. Aslinda haklısınız, K Kazen den rica etsem konum kapanabilir mi acaba?

Herkese çok teşekkür ederim, ayrı ayrı cevap veremedim özür dilerim.

Eşim eve geldi konuştuk, benim isteğim ile ayrı evlerde kalmaya karar verdik doğuma kadar.
Çok üzgünüm ama kızım için şuanda sakin kalmalıyım.
Doğumdan sonra işlemlere başlarız dedim ,peki dedi .

Ona inanmadığım için bana kırgınmıs. Bu ve benzeri bir sürü laf söyledi. Haklı olduğumu biliyorum, affedersem kendime olan saygımı kaybederim. Herseyin hayırlısı.
Bu durumda eşinizin durumu düzeltmek için çabalamaması aldatılma ihtimaliniz kadar kötü bence. Kendisi gece vakti sizin telefonunuzda başka bir erkeğe ait sosyal medya hesabı bulsaydı ne yapacaktı? Sizi düpedüz manipüle etmeye çalışıyor. Hamile halinizle evde yalnız bırakması vs hiç doğru değil. Tamamen suçluluk çirkefliği bu.

İş dışında hep evdedir, teli ortadadır. Cebinde 10 lira olsa onunla günlerce ise gider gelir .içki ,sigara, kahvehane gibi bi alışkanlığı yoktur.
11 yıllık eşin.Yani bilemiyorum halinden davranışdan anlardın.Bak canım benim eşimin iş yerinde bi kaşar vardı.Kızı görür görmez anladım.Aynı birimdelerdi mecbur numaraları birbirlerinde oluyordu ama eşim bu kızdan hoşlanmamış numarasını vermemişti.Erkeklerle çok cıvık demişti.Neyse birgün otrurken mesaj geldi o kızdan.Ben şok kan beynime sıçradı.Önce sakin sakin mesa geldi dedim.Eşim aldı teli bu niye mesaj atmış dedi.Mesajğ dışından okudu.Kız sırf muhabbet açmak için işte sizin servisten filan kişi korona olmuş diye mesaj atmış.Mesajğ duyunca artık kendimi tutamadım.Küçük çaplı cinnet geçirdim.Ne alaka ya dedim hani numaran yokt vs vs.Sonra eşim teli aldı eline hemen bana iş dışında mesaj atmanızı doğru bulmuyorum numaramı silin yazdı.Ama öfkem geçmedi çarptım kapıyı çıktım.Baya bi sakinleştikten sonra aradı beni çağırdığı yere gittim.Sakince anlattı herkesin içinde filanca bey genel müdürden bilgi geliyor numaranızı verin atayım demiş.Eşim mecbur kaldım insanların içinde tersleyemezdim aynı birimdeyiz diye dedi.Sonra düşününce eşim hep bizimledir, içki yok sigara yok son kuruşa kadar evine harcar çocuklarına bana düşkündür.O konuyu kapattım.Belki eşin doğru söylüyor belkide birilerini stalk için açtı kapattı sana anlatamayacağını düşünüp öyle düşündü.Sakinleş ve eşini çağır ona içindekileri dök oda doğruları anlatsın.Söyle eğer başkası varsa ben aradan çekilirim de zarf at bakalım ne diyecek.Böyle işler sakinlikle çözülür.

Bu durumda eşinizin durumu düzeltmek için çabalamaması aldatılma ihtimaliniz kadar kötü bence. Kendisi gece vakti sizin telefonunuzda başka bir erkeğe ait sosyal medya hesabı bulsaydı ne yapacaktı? Sizi düpedüz manipüle etmeye çalışıyor. Hamile halinizle evde yalnız bırakması vs hiç doğru değil. Tamamen suçluluk çirkefliği bu.
Sanırım tüm bunlar en az diğeri kadar kırıcı benim için haklısınız.

11 yıllık eşin.Yani bilemiyorum halinden davranışdan anlardın.Bak canım benim eşimin iş yerinde bi kaşar vardı.Kızı görür görmez anladım.Aynı birimdelerdi mecbur numaraları birbirlerinde oluyordu ama eşim bu kızdan hoşlanmamış numarasını vermemişti.Erkeklerle çok cıvık demişti.Neyse birgün otrurken mesaj geldi o kızdan.Ben şok kan beynime sıçradı.Önce sakin sakin mesa geldi dedim.Eşim aldı teli bu niye mesaj atmış dedi.Mesajğ dışından okudu.Kız sırf muhabbet açmak için işte sizin servisten filan kişi korona olmuş diye mesaj atmış.Mesajğ duyunca artık kendimi tutamadım.Küçük çaplı cinnet geçirdim.Ne alaka ya dedim hani numaran yokt vs vs.Sonra eşim teli aldı eline hemen bana iş dışında mesaj atmanızı doğru bulmuyorum numaramı silin yazdı.Ama öfkem geçmedi çarptım kapıyı çıktım.Baya bi sakinleştikten sonra aradı beni çağırdığı yere gittim.Sakince anlattı herkesin içinde filanca bey genel müdürden bilgi geliyor numaranızı verin atayım demiş.Eşim mecbur kaldım insanların içinde tersleyemezdim aynı birimdeyiz diye dedi.Sonra düşününce eşim hep bizimledir, içki yok sigara yok son kuruşa kadar evine harcar çocuklarına bana düşkündür.O konuyu kapattım.Belki eşin doğru söylüyor belkide birilerini stalk için açtı kapattı sana anlatamayacağını düşünüp öyle düşündü.Sakinleş ve eşini çağır ona içindekileri dök oda doğruları anlatsın.Söyle eğer başkası varsa ben aradan çekilirim de zarf at bakalım ne diyecek.Böyle işler sakinlikle çözülür.
Konuştuk, ayrı yaşamaya karar verdik. Ben içimdeki şüpheyle ona guleryuzlu olamam. Oda kendince ona güvenmeyen biriyle evliliği sürdürmenin gereksiz olduğunu düşünüyor.

Kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama, acaba dondurulmuş hesap, şifresini bildiği eski sevgiliye ait olabilir mi? Merakından girmiştir, dondurmuştur falan.

Konuştuk, ayrı yaşamaya karar verdik. Ben içimdeki şüpheyle ona guleryuzlu olamam. Oda kendince ona güvenmeyen biriyle evliliği sürdürmenin gereksiz olduğunu düşünüyor.
Yani iyimser olmaya gerek yok adam bunuda kendine bahane etmiş.Herşeyden uzaklaş inan karnındaki can hepsinden önemli.Eğer nasip olsaydı mart ayında bebeğimi kucağıma alacaktım ama olmadı .Ne kadar şanslı olduğunu bebeğinin sağlığını düşün.Buralardan da çık diğer evladınla uğraş doğuma odaklan.Gerisine doğum yapınca bakarsın.Stresle bebeğine zarar verirsen daha çok üzülürsün.

Herkese merhaba, dün geceden sonra hayatım tepetaklak oldu.

11 senelik evliyim, ikinci çocuğuma hamileyim. Bugüne kadar eşim;evinden işine,işinden evine gidip gelen,oldukça saygılı, anlayışlı, dürüst bir kocaydi. Öyle abartılacak düzeyde bir tartışmamız hiç olmadı.

Dün gece 1 de işten geldi,bugün gece 01.00 de ise gideceği için sabah 5 e kadar uyanikti, 5 te yattı. Bende tuvalete kalktım telefonu sarjdaydi, aldım. Biraz kurcaladim tam bırakacakken facebookta diğer hesaba geçiş yap butonu gördüm ve tıkladım. Bir kadına ait hesap çıkti, açmayı denedim şifre istedi. Facebookta arattım, sanırım hesap dondurulmuş bulamadım.
Eşimin yanina gidip bu ismin kime ait olduğunu sordum,facebookta görmüştüm galiba o ismi ne oldu ki dedi. Bu telefondan bu hesaba giriş yapılmış, kim diye yeniden sordum.
Tabi ki bana en bilindik olan o yalanı söyledi... arkadaşının(erkek) sahte hesaplar kullandığını, bu hesapla da eşimin telefonundan girdiğini söyledi. Teli benden istedi, hayır diyemedim verdim dedi. Kadın profiliyle o arkadaşının Rus bir bayanla mesajlastigini iddia etti.
İnanmadım, gel doğruyu söyle konuşalım dedim . Yemin billah etti,suçum yok olay anlattigm gibi dedi. Ben inanmayıp üstüne gidince evden gitti annesine . Annesi evinde kalmıyor.

Beklerdim ki saat kaç olursa olsun arkadaşını arayıp; oğlum bak başıma ne işler açtın, açıkla durumu eşime hemen.
Ama o arkadaşına rezil olmak istemediğini, ona güvenmem gerektiğini, cok kırıldığını söylüyor. Bugün eve geldi,az önce tartıştık yeniden gitti.

Dogumuma 3 hafta kaldı,annem vefat etti,babamla görüşmüyorum. Fakat bu demek değil ki susup oturacağım,bunu kabul edip evliliğimi sürdüreceğim. Yalan söylediğinden emin olamıyorum,onunda bunu kanıtlama gibi bir çabası yok şuanda,ister inan ister inanma ben kendimi biliyorum diyor. Hamilelik hormonları sebebiyle ben mi abartıyorum? Dışarıdan nasıl görünüyor? İnanın kafam durdu,içim bomboş.
Şimdiden teşekkür ederim.
Allahım sabır ve kolaylık versin. Doğumunuzda yaklaşmış çok üzüldüm gerçekten psikolojinizi düşünemiyorum bile. Acı ama eşiniz Bi işler karıştırıyor ve kendinide hiç savunmasın yalan dolanlarla buna fırsat vermeyin. Rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲🏻

Kaşar diye tanımadığınız bir kadını yaftalamanız ne kadar doğru? Kadın bence gerçekten bilgilendirme amacı ile mesaj atmış. Konu sizin konunuz değil ama yorum yapmadan geçemedim. yaptığınız kocanızı bulunmaz hint kuması sanmak ve kadın olarak başka kadınları kaşar,orospu, basit diye erkeklerle cıvık olması gibi altı doldurulamaz bir sebepten yaftalamak. Ayıp.

Kaşar diye tanımadığınız bir kadını yaftalamanız ne kadar doğru? Kadın bence gerçekten bilgilendirme amacı ile mesaj atmış. Konu sizin konunuz değil ama yorum yapmadan geçemedim. yaptığınız kocanızı bulunmaz hint kuması sanmak ve kadın olarak başka kadınları kaşar,orospu, basit diye erkeklerle cıvık olması gibi altı doldurulamaz bir sebepten yaftalamak. Ayıp.
Kaşar diye diğer personellerle olan ilişkilerini bildiğim için diyorum boş yere birine gıcık oldum diye demem emin ol.Şimdi mantıklı ol eşimden ısrarla telefonnu istiyor cuma günü ve pazar günü hemen bomboş bir sebeple ki eşim serviste kim var kim yoksa ne olduysa zaten biliyor uslübuna bakın aynen şöyle "- iyi pazarlarr ahmet (ki ahmet bey bile yok) sizin serviteki ayşe hanım korona olmuş valla. bu nasıl bir samimiyet?? Yani bunu siz doğalmı karşılardınız? Eşimin insanlarla olan resmiyetini çok iyi bildiğim için bu ne labalilik demek hakkını kendimde buldum.Bu yazmak için bahane uydurmaktır.Birde eşim ilk numaranızı verin dediğinde sessiz kalmış yanındaki çalışan kız söyledi sonradan.İkinciyi kalabalıkta ısrarcı şekilde istemiş.Bunu sen normal algılamam.Eşim işimin düştüğü biri olsa ilk günden zaten numarası olurdu dedi.

Keske buraya konu acmasaydiniz cok acimasiz yorumlar yapiliyor. Ama tavsiyem madem arkadasinin hesabi yaninizda arkadasini arasin sifresini istesin tekrar acin hesabi konusmalara vs bakin anlasilir zaten ne oldugu

Eşiniz size hesapta ne olduğunu söylemiş zaten;
"Kadın profiliyle o arkadaşının Rus bir bayanla mesajlastigini iddia etti."
Sizin ne dereceye kadar hakim olduğunuzu kestiremedi ve gerçeğin bir kısmını feda etti. Kadınların gebelik dönemlerinde erkekler biraz sapıtıyor. Sizin esiniz bunu flortlesme tadında bırakmış duruyor, ilerlemeden. Bence yüz göz olmayın, konuyu kapatın. Muhtemelen önemsiz bir kaç yazışmadır.

Arkadaşının telefonu yok muymuş?
Hadi telefondan giremedi pc felan bişey illaki vardır. Hadi hiç yok eşiniz böyle bişeye neden ortak oluyor. Sizi manipüle etmek istiyor olabilir haklı çıkmak için. Bence konuyu doğuma kadar erteleyin bebeğinize odaklanın en önemlisi o çünkü

Herkese merhaba, dün geceden sonra hayatım tepetaklak oldu.

11 senelik evliyim, ikinci çocuğuma hamileyim. Bugüne kadar eşim;evinden işine,işinden evine gidip gelen,oldukça saygılı, anlayışlı, dürüst bir kocaydi. Öyle abartılacak düzeyde bir tartışmamız hiç olmadı.

Dün gece 1 de işten geldi,bugün gece 01.00 de ise gideceği için sabah 5 e kadar uyanikti, 5 te yattı. Bende tuvalete kalktım telefonu sarjdaydi, aldım. Biraz kurcaladim tam bırakacakken facebookta diğer hesaba geçiş yap butonu gördüm ve tıkladım. Bir kadına ait hesap çıkti, açmayı denedim şifre istedi. Facebookta arattım, sanırım hesap dondurulmuş bulamadım.
Eşimin yanina gidip bu ismin kime ait olduğunu sordum,facebookta görmüştüm galiba o ismi ne oldu ki dedi. Bu telefondan bu hesaba giriş yapılmış, kim diye yeniden sordum.
Tabi ki bana en bilindik olan o yalanı söyledi... arkadaşının(erkek) sahte hesaplar kullandığını, bu hesapla da eşimin telefonundan girdiğini söyledi. Teli benden istedi, hayır diyemedim verdim dedi. Kadın profiliyle o arkadaşının Rus bir bayanla mesajlastigini iddia etti.
İnanmadım, gel doğruyu söyle konuşalım dedim . Yemin billah etti,suçum yok olay anlattigm gibi dedi. Ben inanmayıp üstüne gidince evden gitti annesine . Annesi evinde kalmıyor.

Beklerdim ki saat kaç olursa olsun arkadaşını arayıp; oğlum bak başıma ne işler açtın, açıkla durumu eşime hemen.
Ama o arkadaşına rezil olmak istemediğini, ona güvenmem gerektiğini, cok kırıldığını söylüyor. Bugün eve geldi,az önce tartıştık yeniden gitti.

Dogumuma 3 hafta kaldı,annem vefat etti,babamla görüşmüyorum. Fakat bu demek değil ki susup oturacağım,bunu kabul edip evliliğimi sürdüreceğim. Yalan söylediğinden emin olamıyorum,onunda bunu kanıtlama gibi bir çabası yok şuanda,ister inan ister inanma ben kendimi biliyorum diyor. Hamilelik hormonları sebebiyle ben mi abartıyorum? Dışarıdan nasıl görünüyor? İnanın kafam durdu,içim bomboş.
Şimdiden teşekkür ederim.
aynı durumun farklı sini yaşadım 7 aylık hamileyken ama emin olamamak çok kötü güven sıfıra iniyor ama karşımdaki kendinden emin öyle böyle huzursuz yaşadık çocuğum 1 yaşında ama hala sıcak davranmak gelmiyor içimden emin olamıyorum seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun sağlık la al kucağına inşallah bebeğini.

@swtyheart bakın kadın kadının düşmanı olmamalıdır. Kaşar ne demek? Lütfen yapmayın böyle şeyler. Kız ne yazmış korona olmuş demiş ben bunda bir kötülük görmedim. Ha art niyet var diyorsanız eşiniz ak kaşık kadın kaşar şeklinde anlatmayın bunu. Art niyetli kadında erkek de olabilir. Eşiniz gardını alır art niyetli insan size zarar veremez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X