Doktor takibine başlayıp, Hamileliğin yolunu gözleyenler

günaydın kızlar topiginiz hayırlı olsun bende 2aydır yumurta takibi yaptırıorum serephone kullandım ve bol bol yumusum oldu ve catladılar rabbim hepimizin hakkında hayırlısı neyse onu versin yapmamız gereken tek sey dua etmek ve beklemek rabbim insallah bos cevirmicek bizide aminnn

eftelya inşaAllah topik birbirimiz için çok faydalı ve hayırlı olacak diye ümit ediyorum bende :)
sende bu aşamaları yeni atlatan biri olarak, yaşadığın yumurtlama sürecini anlatırmısın
ilacı sen mi istedin, doktor kendi mi verdi, yumurtlama düzenin nasıldı acaba, öncesinde takip yaptırmışmıydın
çatlama iğnesiyle mi çatladılar yerimseniben

günaydın kızlarrrrr bugün test yapmadım sabırlıyım. tek çizgi görceğime biraz daha bekler sabreder hamileysem çift çizgi görürüm işallah dedim. ama çok şükür adet yok hala. belirti de yok artık adete ilişkin. göğüslerim çatlıcak taş konmuş gibi içine :KK43: karnımın altında ara ara bir sızı girip çıkıyo çok hafif. sabah açken biraz midem bulandı gene ama dünkü kadar değildi. şimdilik böyleyim ben gıymatlım senin bir sonraki dr randevun ne zaman

eftelya inşaAllah topik birbirimiz için çok faydalı ve hayırlı olacak diye ümit ediyorum bende :)
sende bu aşamaları yeni atlatan biri olarak, yaşadığın yumurtlama sürecini anlatırmısın
ilacı sen mi istedin, doktor kendi mi verdi, yumurtlama düzenin nasıldı acaba, öncesinde takip yaptırmışmıydın
çatlama iğnesiyle mi çatladılar yerimseniben

cnm benim bi düşügüm var düşük yaptım 6ayönce 3ay sonra gittim doktora bebek düşündügümüzü söledimm ilacı ben istemedim doktor verdi ilk ay işe yaramadı ilac tepki vermemiş yani daha sonraki ay yine kullandım bu sefer yumurtlamam cok iyiydi ama rahim duvarım inceymiş benim doktor döllenmemin belki oldugunu ve bebegn tutunamadıgını söledii ve ilac verdi estrofem onu kullanıorumsuan ve rahim duvarım kalınlastı doktor cok ii dedi suan beklemedeyimm cok agrım var ayrıca ilaç kullanırken catlama ignesi vurunmadımm kendi catladı yumurtam öle işte

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrrr bugün test yapmadım sabırlıyım. tek çizgi görceğime biraz daha bekler sabreder hamileysem çift çizgi görürüm işallah dedim. ama çok şükür adet yok hala. belirti de yok artık adete ilişkin. göğüslerim çatlıcak taş konmuş gibi içine :KK43: karnımın altında ara ara bir sızı girip çıkıyo çok hafif. sabah açken biraz midem bulandı gene ama dünkü kadar değildi. şimdilik böyleyim ben gıymatlım senin bir sonraki dr randevun ne zaman

ay inanmıyorum, kendin için yapmıyorsan bari bizim için yap testi, çatlayalım mı meraktan arkadaşım....... Tabi sen hamileliği garantiledin ondan yapmıyorsun değil mi ... ah seni gidi..... :lepi:

canım ben az önce doktordan geldim, evelsi gün büyümüş olan yumurtamı bugün göremedi, yani o çatlamış.....
ama bugün yeni bi yumurta daha keşfettik sağda... şimdi de o büyüyor, 19 mm olmuş bile..
gün aşırı devam
bide elevit, coraspin ve progestan verdi bana

eşimede e vitamini evicap kapsül verdi

kızlar aklınızda bulunsun erkeğin e vitamini kullanması çok faydalıymış sağlıklı hücre üretmek için :)

cnm benim bi düşügüm var düşük yaptım 6ayönce 3ay sonra gittim doktora bebek düşündügümüzü söledimm ilacı ben istemedim doktor verdi ilk ay işe yaramadı ilac tepki vermemiş yani daha sonraki ay yine kullandım bu sefer yumurtlamam cok iyiydi ama rahim duvarım inceymiş benim doktor döllenmemin belki oldugunu ve bebegn tutunamadıgını söledii ve ilac verdi estrofem onu kullanıorumsuan ve rahim duvarım kalınlastı doktor cok ii dedi suan beklemedeyimm cok agrım var ayrıca ilaç kullanırken catlama ignesi vurunmadımm kendi catladı yumurtam öle işte

eftalya aralık ayında mmı düşük yaptın. bende o zaman düşük yapmıştım arkadaşım........
2 ay korun demişti doktor, ama o zamandan beri tık yok
rahim duvarının inceldiği nasıl anlaşılıyor
alttan ultrasonla mı eyvahedigeldismile

eftalya aralık ayında mmı düşük yaptın. bende o zaman düşük yapmıştım arkadaşım........
2 ay korun demişti doktor, ama o zamandan beri tık yok
rahim duvarının inceldiği nasıl anlaşılıyor
alttan ultrasonla mı eyvahedigeldismile

cnm ben kasım25tidüşük yaptımdaa rahim duvarının inceligide yumurta takibine gittigimde doktor alttan bakioo rahim duvarının inceligi ve kalınlıgı cokönemlcnm kalınlasacakki bebektutunsun rahme gömülsün iice ince olunca gebelikolusmuyomus olusursa bile düşüomus onun için destekleyiciilac kullanıorumbende olursa tutunsundie

hayat inşaAllah çok güzel sonuçlar alırsın hayırlısıyla..

doktorunun verdiği ilaç ne içinmiş arkadaşım, yumurtlama için filan mı acaba :uhm:

İnşallah umut eden, çocuk yolu gözleyen herkes hayırlısıyla güzel sonuçlara ulaşır. İlaç yumurtaların büyümesine yardımcı oluyomuş. doktor bu ay kullan olmazsa başka yollar deneriz dedi. inşallah başka şeylere gerek kalmaz:KK43:(

ben de folik asit içmeyi unutuyom
ümidim yok yaa :))
kaç aydır içiyom artık sallmıyom
ilk ay nasıl içiyordumm

İnşallah umut eden, çocuk yolu gözleyen herkes hayırlısıyla güzel sonuçlara ulaşır. İlaç yumurtaların büyümesine yardımcı oluyomuş. doktor bu ay kullan olmazsa başka yollar deneriz dedi. inşallah başka şeylere gerek kalmaz:KK43:(

benim de yumurtlamam çok iii olduğu halde
klomen verdi o ilaç daha da büyütürmüş
ilk kez kullandım bu ay bakalım sıonucu ne olurr
haziranda beklemedeyimm:))))

benim de yumurtlamam çok iii olduğu halde
klomen verdi o ilaç daha da büyütürmüş
ilk kez kullandım bu ay bakalım sıonucu ne olurr
haziranda beklemedeyimm:))))

inşallah beklediğin güzel haberleri alırsın :)) valla ben de önceki ay geçen ay ı, geçen ay bu ay ı bekledim. şimdi haziranı bekliyorum bir yıldır beklemedeyim zaten. inşallah daha fazla beklemeyiz de haziran ayında k.k. de hamile patlaması olur :))

kıızlar inşaAllah hepimiz olumlu sonuçları alıp burda önce birbirimize veririz müjdeleri... :lepi:

şimdi yumurtlama döneminde olan kimler var ?

ben tam yumurtlama dönemimdeyim ve çok heyecanlıyım..

ayrıca kasıklarım çok ağrıyor arkadaşlar ya... sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum :1ninca:

kızlar bu klomen mide bulantısı yaptımı sizde..bnm bugun klomenin 4. günü ve akşam üzeri çok midem bulandı acaba ilacın böyle bi yan etkisi varmı

buarada bnmde doktor randevum bu cuma bakalım yumurtalar ne alemde..

kıızlar inşaAllah hepimiz olumlu sonuçları alıp burda önce birbirimize veririz müjdeleri... :lepi:

şimdi yumurtlama döneminde olan kimler var ?

ben tam yumurtlama dönemimdeyim ve çok heyecanlıyım..

ayrıca kasıklarım çok ağrıyor arkadaşlar ya... sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum :1ninca:

allah allah bende içtim bu klomeni yumurladımda ama ağrılarım hiç sizlerin yazdığı gibi olmadıi kişiden k,işiye değişiyo herhalde

allah allah bende içtim bu klomeni yumurladımda ama ağrılarım hiç sizlerin yazdığı gibi olmadıi kişiden k,işiye değişiyo herhalde

arkadaşım ben klomenle yumurtlamadım, kendiliğinden oluştu...
ama bu ağrılar son aylarda çok arttı nedense... bugün doktorada söyledim çalamaya çalışıyor olabilir yumurtan dedi.. artık bilemiyorum görücez cuma günü inşaAllah
bide ben düşük yaşadım ya, o zamandan sonra yumurta ağrılarını daha bi şiddetli hisseder oldum..
önceden hiç ama hiç belli olmuyordu
senin rahimin daha kuvvetliyse belki bu ağrıları ondan duymuyor olabilirsin
hiç doktora sordun mu peki ?

opuyorumnanaktanGünaydın Arkadaşlar.. dilerim gününüz sağlık neşe ve bereket içinde geçer..opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar benide aranıza alırmısınız

bende mayıs ayında yumurta takibine başladım yumurtalarım gelişmiyor ve haliyle çatlamıyor eşimin sperm testi iyi çıkmadı ama doktorum 1 sperm bile hamile kalmaya yeterli hiç canını sıkma dedi ilaçsız yumurta takibi yapıyoruz rahim filmi çekildim temiz çıktı tüplerim bu arada pcoluyum bende adetlerim acayip düzensiz ve uzun sürüyor 2 yıldır evliyiz geçen yıl ekim ayından beri de uğraşıyoruz benim hikayem bu arkadaşlar

Hepinize hayırlı sabahlar, mutlu huzurlu günler arkadaşlar.....

bugün nasılsınız, moraller yerinde mi :lepi:

X