Doktorlar genelde aldatır mı

Eski erkek arkadasımda tıp okuyordu gözü dışardaydı.Bende tıp okuyorum yüksek ihtimal öyle biriyle evlenicem ama herkes aldatır diyor ve cok var aldatan,sizce bu dogru mu hastane ortamı öyle entrikalı mı ?yaşayanlar vardır illa.Hemsirelerle ilişkileri cok mu samimi oluyor
Doktorlukla hiç ilgisi yok adamlık meselesi...

Keske kim aldattıysa karşısına onun gibi aldatan biri çıksa,sonra bir güzel aldatılsa mesela yaşatııkları yaşayıp böyle tövbe etsler.. bu vesileyle aldatan insanların soyu sopu kurusa .. çok mu şey istiyorum😂

Iyi olurdu. Benim bir doktor arkadasim var (erkek). Esi tarafindan aylarca aldatildigini tesadüfen ögrendi. Intihara kalkisti.Allahtan arabadan fazla yara almadan cikti..Insanlar kendi keyifleri ugruna baskalarini böyle yikiyorlar iste..

Sanki doğrular nitelikte bizim kiracı var yukarıda adam doktor aşağıda arabası var bu zamansız arabanın içine oturup saatlerce telefon konuşması yapıyor ve bu adam evli

eşim doktor değil ama arabada oturup saatlerce telefon görüşmesi yapıyor

beni mi aldatıyor

yoksa telefonunda erkek adı ile kayıtlı olanlar da kadın mı

kadın adı ile kayıtlı olanlar da müşteri değil mi

arabada telefon ile konuştu diye adamın eşini aldattığı fikrine nasıl kapıldınız

biraz önce bir adam aradı beni

evini bulamadım konum atar mısın dedi

bu telefondan atamam öbürüne kaydedip oradan atarım dedim olur dedi

kaydettim konumu attım

akşam eşim gelince bakarsa telefonuma yandım ben

adamın birine konum attım :)))

eşim doktor değil ama arabada oturup saatlerce telefon görüşmesi yapıyor

beni mi aldatıyor

yoksa telefonunda erkek adı ile kayıtlı olanlar da kadın mı

kadın adı ile kayıtlı olanlar da müşteri değil mi

arabada telefon ile konuştu diye adamın eşini aldattığı fikrine nasıl kapıldınız

biraz önce bir adam aradı beni

evini bulamadım konum atar mısın dedi

bu telefondan atamam öbürüne kaydedip oradan atarım dedim olur dedi

kaydettim konumu attım

akşam eşim gelince bakarsa telefonuma yandım ben

adamın birine konum attım :)))
Alemsin, adamdan şüphelendin hemen, güven iyidir ama kontrol dahi iyidir diye laf var siz onu uygulamışsınız biz de gördüklerimizi yazdık , içinde mutlaka öyle olmayan vardır ama yüz kaç, acaba?

Evet,hepsi aldatıyor.Hepsiyle konuştuk,görüştük,sonuçlara göre hepsi aldatıyoruz demiş.

Yani okuduğum en saçma konulardan biri,bir de tezinizi ''ex erkek arkadaşım da öyleydi'' falan diye desteklemeye çalışıyorsunuz,karşınızdaki insanlar karakter yoksunuysa işinde gücünde olan insanları ne diye karalamak için konu açıyorsunuz burada,ne büyük terbiyesizlik bu haberiniz var mı ?

Hastane ortamı şöyleymiş falan filan,sanırım siz yeni kazandınız bölümü,bir sürü insan çalışıyor orada,her türden insan olur.Böyle genellemelere bakacağınıza tusu ne yapacağım diye oturun düşünün.Bir dersaneden indirim almaya falan bakın,çekilişlere katılın.Stajlarımı bir an önce nasıl veririm diye derdine düşün.İyi bir İngilizce öğrenip makalelere boğulun.Evlilik hayatını sonra düşünürsünüz.Hey Allah'ım ya.Bazı insanlara eğitim nasıl hiç gibi geliyor.Varsa yoksa evlilik,aşk,entrika.

İki ay görüştüm bir doktorla zaten güvenmiyordum. Henüz birbirimizi tanıma aşamasındaydık. Başkasıyla birlikte olmuş. Dedim neden yapıyorsun ki. Yıllardır görüşmüyoruz ki diyeyim sıkıldın. Hiiiç gerek yok. Bastım tekmeyi. Sonra üç beş kişiyle aynı anda görüşüyorken hiç alakasız bir kızla pat diye evlendi. Henüz bir yıl olmadı. Boşanıyorlarmış 😆

Eski erkek arkadasımda tıp okuyordu gözü dışardaydı.Bende tıp okuyorum yüksek ihtimal öyle biriyle evlenicem ama herkes aldatır diyor ve cok var aldatan,sizce bu dogru mu hastane ortamı öyle entrikalı mı ?yaşayanlar vardır illa.Hemsirelerle ilişkileri cok mu samimi oluyor
Ne alaka ya😀

X