Dolandırıcı alışveriş sitesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim bir siteden alışveriş yaptı.
7 parça 150 TL demişler.
3 Kot pantolon 4 tişört
Valla eşinizin canı dolandırılmak istemiş.
Adamlar bildiğiniz ben dolandırıcıyım diye bağırmış. Ben (marka olmayan) bir pantolonu 120 liraya aldım geçen, tişört desen en ucuzu 40 50,eşiniz nasıl 3 pantolon 4 tişörte 150 lira olacağına inanmış.. Ekonomiyi hiç mi takip etmiyorsunuz vallahi :)

Bir tanecik kot pantalonu 150 tl ye alamıyorum, siz nasıl 7 parca geleceğine inandınız gerçekten.

Instagramda ifşa sayfaları var isterseniz oradan yazabilirsiniz

Eşim bir siteden alışveriş yaptı.
7 parça 150 TL demişler.
3 Kot pantolon 4 tişört

Gelenler
2 tane kot pantolon
1 kapri
1 tişört

En kötü tarafı da hepsi sanki çöp kutusuna atılmış eski kiyafetler.
Size fotoğraf da aticam.

Eşim whatsap dan sipariş vermişti aradığında aciyorlardi da.
Sipariş elimize ulaşınca Eşim tekrar aradı ama engellediler.

Şimdi sizlere sorum değerli ve mantıklı yorum yapan arkadaşlar şimdi biz bu siteyi nasıl anasından doğduğuna pişman edebiliriz aklıma çok pislikler geliyor da kendime yakıştıramıyorum.
Güzel bir dava açsak diyorum eşime ama adalet de sağolsun dolandırıciya hiç ceza vermiyor içimizi rahatlatan.
Sessiz kalarak bu işe devam etmelerini istemiyorum.
Giden 150 lira bulunur da
Bu tür insanların etrafta güle oynaya işlerine devam etmesi bize batar.
Yani 150 TL onları alamayacağınız ortada. Sizin uyanık olmanız lazımdı

Ay çok geçmiş olsun resme adam giydiklerini cikarip göndermiş 150 değil insanın enayi yerine konması insanı üzer hangi site acaba 🤔

Ah canım, geçmiş olsun.
Yazıklar olsun üçkâğıtçılıkla ticaret yap(may)anlara!!! Allah'a havale...

En azından bi şeyler gelmiş acemi dolandırıcı demek ki 😂Valla maalesef artık dolandırıcılara kızamıyorum şu devirde 7 parça şeyi 150 liraya alamayacağını 8 yaşındaki yeğenim bile biliyor. Kocanıza ders olmuştur umarım. Başka alınacak bi şey yok bu durumda.

7 parça 150 TL demişler.
3 Kot pantolon 4 tişört

Boyle bir paraya bu kadar parca urun alinacagina ve ustune ustluk dogru durust kalitede gelecegine inaniyorsunuz ve kiziyorsunuz. Oyle bisey yapsam kendime kizarim once. 😬

Gecmis olsun.

Birilerine de patlıcan salatalık falan gönderilmişti çok gülmüştüm 😂 dua edin pantolon gönderilmiş daha farklı materyaller de gönderilebilirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X