Dolap satıcıyı korumuyor

Letgoyu artık kullanabiliyor musunuz doğru dürüst kullanıcı kalmadı güzel kâr marjım vardı orada şuan girmiyorum uygulamaya beni Dolapa sevketmek zorunda bıraktı ilanları ne gören var ne yazan var

Ben ihtiyacım olunca bakıyorum açıkçası. Yakın zamanda da alışveriş ihtiyacım olmadı ama annemin süpürgesini koyacağım yakın zamanda.

Böyle durumlarda her zaman videoya alırım ben. Dolapta kıyafette sattım. Ama ürünü alsanda satsanda her türlü o aşamayı videoya çekmende fayda var. O zaman ne firma ne de kargo işin içinden çıkamıyor açıkçası. En azından tüketici hakları hakkını arıyor. Ama kanıtın olmazsa maalesef onlarda destek olmuyor. Bende daha dün trendyoldan sipariş ettiğim lale soğanlarını görünce şok geçirmiştim. Hepsini çürük göndermiş çakal. Aklınca iade sürecinden yırtacağını sanıyor. Bende dediğim gibi ne alırsam alayım her zaman paketi açmadan videoya çekmeye başlarım. Bu video ve resimleri müşteri hizmetlerine gönderdim. Onlarda aradı beni haklı olduğumu satıcı iadeyi reddetse dahi sorun olmayacağını zaten bariz bir şekilde çürüklerin resimde göründüğünü ve para iadesini gerçekleştireceğini söylediler. Yoksa gerçekten zorlu süreçler alan içinde satan içinde. İnanılmaz sinirlendim paketlerken kör biri paketlemiyor sonuçta bunu elinde ne kadar çürük varsa utanmamış çekinmemiş hepsini koymuş. O yüzden siz yinede tüketici haklarına gidin. Ama bundan sonra bence her aşamayı sağlam paketlemenizden tutun kargoya veresiye kadar çekin derim.

İade kabul etmiyorum yazmasinin bir hükmü olmaz. Dolapta zaten sadece sorun olan ürünler iade edilebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…