DOLGU BOTOKS MEDİKAL ESTETİK

otantik123

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
3
3
İlk üye olduğumda yazdığım mesaj yanılgıydı insanlara çabuk güvenip sonuç görmeden hatalı hareket bundan etkilenip umarım yanlış karar verenler olmamış.kesinlikle tavsiye etmiyorum benim yaşadığım sonuç çok kötü.Bu tür işlemler için iyi düşünmeli çok iyi bir dermatolog araştırmalı...kesinlikle uzman hekimler tercih edilmeli.Hiç kimseye tavsiye etmiyorum param çöpe gittiği gibi suratımı eski haline getirmeye çalışıyorum.siteye ilk üye olduğumda yazdığım olumlu mesaj yanılgıydı buda insanlara çabuk güvenmemin hatası.bundan sonra asla inanmam fazlaca araştırırım bir uygulama yaptıracağımda hekimide uygulamayıda.

Son düzenleme:
Dolgu hiç masum bişy değil, konusunda uzman birine yaptırmak gerek o da küçük küçük. Vücut bazı durumlarda alerji de geliştirebiliyo ki benim kuzenim öyle olmuştu mesela.Allahtan çok az yapılmıştı da 10 güne toparladı o
Hele gözaltlarına yapay bir dolgu maddesi- cesaret etmeyin böyle şeylere
Onun yerine orta yüz ameliyatı yapan cerrahlar var, yaptırın bir seferde kurtulun
Siz dolguyu eritin demişsiniz ama o mümkün değil ki, maalesef 6 ay bekliyceksiniz:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemleri yapmadan önce bütün yapılanların memnun kalınmazsa geri dönüşü olduğunu eritilebileceğini ve olumsuz hiçbirşeyle karşılaşılmayacağını söylemişti.

İnanmamak gerek bu tip insanların para için yapmayacakları yok insanların sağlığıyla kolayca oynuyorlar.böyle kişilerin hekimlik diploması bile iptal edilmeli.

Benzer bir durumu bir arkadaşım televizyonlara çıkan deniz akkaya ile sürekli resim paylaşan bir medikal estetik doktorunda yaşadı hala kızın iki yarımı alakasız görünse de bir ümit ya bunu yapmamıştır diyordu 2 3 gidişinde dolguyu eritmeye karar verdi ve bu sefer allerjik reaksiyon oldu kızda sonuç zaman oara ve sinir harbi. Ben 1 gğn önce dolgu yaptırdum ama aylarca sordum bu kişi için ilk önce botox yaptı ve hiç ısrar etmedi sonra o kadar iyi bir iş yaptı ki kendim sordum hıcam dolgu önerir misiniz diye. Amerikan hastanesinde plastik cerrahi Selahattin Bey burada hiç ismi geçmiyor. Oysa ki ben de doktorum be buradaki isimleri de tanıyorum. Tek güvendiğim kişi Selahattin Bey bence gidin ve düzelttirin sizin için en iyisi neyse onu yapar ve kesinlikle çok etik biri. Neden burada hiçkimse ondan bahsetmemiş onu anlayamadım.

Eeee senin Mehmet akgün hakkında yazdığın mesaj silinmiş:))) bu kadınlar kulubünü anlamıyorum neden siliyoniyor Mesajlar o zaman biz buraya hiçbir şey yazmayalım:KK43:

İlk üye olduğumda yazdığım mesaj yanılgıydı insanlara çabuk güvenip sonuç görmeden hatalı hareket bundan etkilenip umarım yanlış karar verenler olmamış.kesinlikle tavsiye etmiyorum benim yaşadığım sonuç çok kötü.Bu tür işlemler için iyi düşünmeli çok iyi bir dermatolog araştırmalı...kesinlikle uzman hekimler tercih edilmeli.Hiç kimseye tavsiye etmiyorum param çöpe gittiği gibi suratımı eski haline getirmeye çalışıyorum.siteye ilk üye olduğumda yazdığım olumlu mesaj yanılgıydı buda insanlara çabuk güvenmemin hatası.bundan sonra asla inanmam fazlaca araştırırım bir uygulama yaptıracağımda hekimide uygulamayıda.

Ben Mehmet Akgunun hastasiyim ve islemlerinden gayet memnunum anlamadigim memnun kalmadiniz neden gidip sikayetinizi dile getirmediniz arkadaslarimdan biri islemi begenmedi olabilir bu goreceli bir kavram kisiden kisiye degisir gidip anlatti durumu fazlasiyla ilgilendiler ellerinden gelenin fazlasi yapildi.Sizde bi gorusun isterseniz

Bu işi sadece para için yapan doktorluk sıfatıyla hiçbir ilgisi olmayan bir insan cok pişman oldum kendisine uygulama yaptırdığım için birde küstah bir bayan var yanında handan die sanki bedava işlme yaptırıoomusuz gibi bir tavırlar hareketler daha sonrasında memnun diğilim die gittimde kendisine hiç bir şekilde ulaşamamam ulaştım zamanda aradan onca zaman gecmiş deyip para iadesi asla yapılmadını söylediler tamamne bir hayal kırıklığıydı kendisi kesinlikle tavsiye etmiorum arkadaşlar

X