Dolgu eritme yardımınız lazım

flora987

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2021
4
0
33
Kızlar selam. Sırf bu konu için hesap açtım öncelikle merhaba. Burun dolgusu yaptırmıştım. Aslında çok da yüksek fiyata yaptırdım iyi malzemeyle ama nedense olmadı sonuçtan hiç memnun kalmadım ve erittirdim yaptırdığım doktora. Ama tam da erimedi hala eski burnuma kavuşamadım. Tekrar erittirme yaptırmak için başka bir doktor arayışındayım kendi doktoruma güvenim zedelendi. Öneriniz var mı dolgu erittirip memnun kaldığınız bir yer.

Eritme için kullanılan enzim çok tehlikeli bir maddeymiş hyaluronidaz enzimi fda onayı da yokmuş ben de erittirecektim burda mağdur olanları görünce vazgeçtim hatta bir kullanıcı intihar etmiş yaşadıkları yüzünden şükür ki bir sıkıntı yaşamamışsınız ama bence bir daha riske girmeyin

Kızlar bence burun dolgusu yaptırmayın hem burnun boyutu büyüyor ve sizde nasıl oldu bilmiyorum ama yapılırken benim canım çok yanmıştı,sürekli yenilemek gerekiyor vs. Bu sorunlardan sonra ameliyat oldum sıkıntıyı bir kere çekiyorsunuz ve bitiyor kalıcı çözüm daha iyi

Kızlar bence burun dolgusu yaptırmayın hem burnun boyutu büyüyor ve sizde nasıl oldu bilmiyorum ama yapılırken benim canım çok yanmıştı,sürekli yenilemek gerekiyor vs. Bu sorunlardan sonra ameliyat oldum sıkıntıyı bir kere çekiyorsunuz ve bitiyor kalıcı çözüm daha iyi
Aynen ben de pişman oldum ama çok geç hem de iki kere yaptırmıştım:KK43: dolgudan sonra ameliyat sıkıntı olmadı değil mi

Kızlar selam. Sırf bu konu için hesap açtım öncelikle merhaba. Burun dolgusu yaptırmıştım. Aslında çok da yüksek fiyata yaptırdım iyi malzemeyle ama nedense olmadı sonuçtan hiç memnun kalmadım ve erittirdim yaptırdığım doktora. Ama tam da erimedi hala eski burnuma kavuşamadım. Tekrar erittirme yaptırmak için başka bir doktor arayışındayım kendi doktoruma güvenim zedelendi. Öneriniz var mı dolgu erittirip memnun kaldığınız bir yer.
Bir daha eritme yapmayın. Biraz bekleyin zaten kendisi eriyecektir. Burun dolgusunun zaten kendisi çok tehlikeli. Eritmek daha da tehlikeli. Kendi dokunuz da erir sonra büyük sıkıntı yaşarsınız. Juvaderm, fillmed gibi güzel bir marka kullanmışsa zaten size sorun çıkarmadan kendiliğinden erir.

Eritme için kullanılan enzim çok tehlikeli bir maddeymiş hyaluronidaz enzimi fda onayı da yokmuş ben de erittirecektim burda mağdur olanları görünce vazgeçtim hatta bir kullanıcı intihar etmiş yaşadıkları yüzünden şükür ki bir sıkıntı yaşamamışsınız ama bence bir daha riske girmeyin
3 kere erittirdim anca eridi şu an çok şükür eski burnuma kavuştum. Evet bunları duydum valla doktorum dolgu dışında bir şeyi eritmez deyince güvendim

Çok araştırdım kendi dokunun erimesi diye bir şey yokmuş.eritme maddesi dolguya uyarlı bir şeymiş.4. Eritme seansıma gideceğim,çene kemiğine yakın bir yere dolgu yapıldığı icin erimesi uzun sürüyormuş fakat dokuma herhangi bi sıkıntı yapmadı.

Aynen dolgu dışında kendi dokunu eritmiyor çok şükür.ben 4. Seansıma gideceğim çene kemiğine yakın yere yapıldığı icin eritme işlemi, maalesef birden fazla seansta oluyor.sizde tamamen eridi mi?burunda kemikli olduğu icin 3 seans sürdü demek ki

Aynen dolgu dışında kendi dokunu eritmiyor çok şükür.ben 4. Seansıma gideceğim çene kemiğine yakın yere yapıldığı icin eritme işlemi, maalesef birden fazla seansta oluyor.sizde tamamen eridi mi?burunda kemikli olduğu icin 3 seans sürdü demek ki
Komplikasyon yapmıştı. Göz altımdaki ışın dolgusunu erittirdim ben. Bilen birine yaptırdıktan sonra bir zararı olmuyor. Dolgunun panzehirini veriyorlar.

Arkadaşlar bu foruma girip dolgu eritme hakkında yazılanları görünce gerçekten ciddi depresyona girdim . Sevmediğim alışamadıgım bir dolgum vardı 3 ay sırf burda yazılanlar yüzünden yaptırmaya korktum. Ama doktoruma güvendim ve erittim kendi Halime döndüm cok şükür . Bunca ay yaşadığım sıkıntıya değmezmis

Arkadaşlar bu foruma girip dolgu eritme hakkında yazılanları görünce gerçekten ciddi depresyona girdim . Sevmediğim alışamadıgım bir dolgum vardı 3 ay sırf burda yazılanlar yüzünden yaptırmaya korktum. Ama doktoruma güvendim ve erittim kendi Halime döndüm cok şükür . Bunca ay yaşadığım sıkıntıya değmezmis
Ben de istiyorum dolgumu eritmek hiç aklımda yokken kadın beni oturttu önüne bak çok memnun kalacaksın dedi dudakların yok senin dedi.basiretim bağlandı resmen.genclik aşısı için gitmiştim aslinda..o kadar pişmanım ki asimetrikti zaten dudağımı duzeltemedi de.o kadar ağrı acı da cabası.. işlem nasıl oldu detay verebilir misiniz.sislik morluk oldu mu işlemden sonra..Ankara'da yim ben siz nerde yaptirdiniz cevap verirseniz çok sevinirim.psikolojim bozuldu insan içine çıkamıyorum 😕

İnanın bende oyle sadece zayıfladım yüzüm çöktü dedim elmacığa cok az dolgu biraz de gülme çizgisine hic belli olmayacak dedi ama resmen yüzüm sisti 3 ay bekledim erir ama azalmadı hic . Bende morarma şişme olmadı sadece bir tarafta biraz acı hassasiyet oldu 1 gun . Ama sizin ki dudaksa biraz daha hassas bir bölge şişme olabilir . Doktor hic bir yan etkisi yok dedi gerçekten de bir yan etki olmadı bugun 2. Gafta ben elmacık erittim nazo da eritmek istiyorum ama o bölgeden korktum biraz bende bekliyorum simdi napsam diye. Doktoru söylemeyeyim cunku islemi yapanda aynı kisi iyi niyetinden şüphem yok ama bana olmaması gereken bir işlem yaptı .

Komplikasyon yapmıştı. Göz altımdaki ışın dolgusunu erittirdim ben. Bilen birine yaptırdıktan sonra bir zararı olmuyor. Dolgunun panzehirini veriyorlar.
merhaba öncelikle işlemlerinizin sorunsuz bitebilmesine çok sevindim, rica etsem doktor isimlerini özelden benimle paylaşabilir misiniz ? Çok dua alacaksınız, şimdiden çok teşekkür ederim size

Bende göz altı dahil bir kaç dolgu erittirdim.olumsuz bir sonuçla karşılaşmadım ve de duymadım.nedir ki olumsuz sonuçlar bizim de aklımızda bulunsun?

Merhaba canim nasil bir komplikasyon yasamistin gozaltinla ilgili birde gercekten baska zarar vermedimi cokme filan iyimisin suanda memnunmusun

Gecmis olsun buana kadar bir sikinti oldumu eritmeden sonra bende gozalti isik dolgumu eritmek istiyorum ama korkuyorum

Merhaba canim nasil bir komplikasyon yasamistin gozaltinla ilgili birde gercekten baska zarar vermedimi cokme filan iyimisin suanda memnunmusun
Şişmişti göz altlarım. Gözlerim Zor kapanıyordu. Yapmadı çökme. 2 sene üst üste hamile kaldığım için hormonal olarak vücudum çok değişti. Doğumdan bir kaç ay sonra daha objektif yorum yazabilirim.

X