Dolgu eritme yardımınız lazım

Bunu
Arkadaşlar bu foruma girip dolgu eritme hakkında yazılanları görünce gerçekten ciddi depresyona girdim . Sevmediğim alışamadıgım bir dolgum vardı 3 ay sırf burda yazılanlar yüzünden yaptırmaya korktum. Ama doktoruma güvendim ve erittim kendi Halime döndüm cok şükür . Bunca ay yaşadığım sıkıntıya değmezmiş

Arkadaşlar bu foruma girip dolgu eritme hakkında yazılanları görünce gerçekten ciddi depresyona girdim . Sevmediğim alışamadıgım bir dolgum vardı 3 ay sırf burda yazılanlar yüzünden yaptırmaya korktum. Ama doktoruma güvendim ve erittim kendi Halime döndüm cok şükür . Bunca ay yaşadığım sıkıntıya değmezmis
Ben de bunu yaşıyorum şu an cuma günü göz Altı Işık dolgusunu eritmek için doktora gideceğim. Senin gibi demek istiyorum. Bana dua edin.

Burada ve birkaç konuda yazılanlar içimi rahatlattı. Yine burada bir konu vardı. Bir kullanıcı eritme işlemi sonrası dokularının eridiğini söylemiş hatta başka arkadaşlar bu arkadaşın intihar ettiğini söylemişti :KK43: Ben de gözaltı dolgumdan memnun değilim uzun zamandır araştırıyorum ve yabancı doktorların da videolarını izledim. Dolgu eritme sonrası doku erimesi çok çok nadir görünüyormuş (yanlış hatırlamıyorsam yaptıranların %0,01'indeydi) bunun nedeni içindeki maddeye karşı alerjiymiş.
Başka bir dermatoloğa da göründüm bir süre önce çünkü dolgu fazla geldiği için göz altımda morluklar oluştu. Yani o doktora dolgu eritme için değil de, lazer tarzı koyuluğu hafifletecek bir işlem için gitmiştim ama doktor bana dolgumun çok fazla olduğu için kan dolaşımını bozduğunu, o yüzden morluklar oluştuğunu ve eritmem gerektiğini söyledi. Hatta eritme işlemini kendisinden istedim, o da yapan kişinin bu işlemi yapması gerektiğini ve ayrıca yapan kişi haricinde yapanların çok maliyet çıkaracağını söyledi. Ona da burada hikayesini okuduğum arkadaştan bahsettim ve endişelerimi ilettim. Doktor da bu işlem öncesi zaten kol içinde alerjen testi yapılmasının şart olduğunu söyledi. Bu yüzden siz de ne olur ne olmaz, eritecekseniz test yapılmasını isteyin

Ben de bunu yaşıyorum şu an cuma günü göz Altı Işık dolgusunu eritmek için doktora gideceğim. Senin gibi demek istiyorum. Bana dua edin.
Konu üzerinden çok geçmiş ama inşallah okursunuz.Ben de Revok gençlik aşısı oldum fakat göz altlarım çok şişti.Eritme işlemi yaptırmak istiyorum.Siz eritme işleminden sonra düzeldi mi ve sorun yaşadınız mı

Arkadaşlar bu foruma girip dolgu eritme hakkında yazılanları görünce gerçekten ciddi depresyona girdim . Sevmediğim alışamadıgım bir dolgum vardı 3 ay sırf burda yazılanlar yüzünden yaptırmaya korktum. Ama doktoruma güvendim ve erittim kendi Halime döndüm cok şükür . Bunca ay yaşadığım sıkıntıya değmezmis
Merhaba nerde erittiniz lütfen bende eritmek istiyorum 😕 cok mutsuzum

X