Göz Makyajı dolgun gösteren rimel markası seçmede yardımcı olurmusunuz ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

papatyaa88

Sukurler olsun...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
2.112
3
mrb arkadaşlar...rimelimin kirpiklerimi uzun ama en çok dolgun göstermesini istiyorum..
bildiğiniz yada kullandığınız markaları benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden tşkler...opuyorumnanaktan
a.s.

meybelline a lash wolume kullanıyorum canım ben kirpiklerim baya uzundur dolgunluğu da çok seyrek değil ama çok da dolgun değil . dolgunlaştırıo daha da bu rimel

Maybelline Volum’Express Kıvrık Fırçalı Rimel bunu kullananlar genelde memnun ama ben cesaret edip alamadım hala..kullananlar warsa kıvrık fırçalımı yoksa normal fırçalımı iyi bi fikir verin arkadaşlar???:1rolleyes:

maybelline colossal tavsiye ederim kessinlikle! uzunluk ve dolgunluk.. ben kullanıyorum herkesin ağzı açık kalıyo..

tşk ederim canlarım hepsinide bakıcam a.s.
peki suya dayanıklımı ii yoksa normal olanmı ? :1rolleyes:

clinique high impact. uzatmaz ama çok dolgun gösteriyo. ben önce maybelline volum ezpress sürüyorum o uzun gösteriyo sonra clinique sürüyorum mükemmel oluyo.

maybelline colossal dediğim yani maybelline colosal volume express maskara. bende aynı maçla kullanıyorum dolgunluk için. muhteşem. böle sarı bi kutusu var.35-50 tl arası satılıyo

ben aslında max factor 2000 kullanıodum yenisini alasıya kadr devam tabi..
hani güzel ama çokta ii gelmedi bana daha iisini arıorum yani dolgunlukta fisfisfis
ve arkadşlar tavsiyelerinz için çok tşk edrim hepsini tek tek araştırıorum a.s.

Ben de shock kullanıyorum :-) teyzem fln su 3 boyutlu dolgun mu ne avonun yeni ürününü kullanıyo cok cok memnunum dedi ama ben bilemiyorum. 5 kat dolgun mu yapıyormus neymiş bi incele :KK66: haydi kolay gelsn sna cnm

Maybelline Kullanırım Sürekli.. Her Rimelini Kullandım Ve Rimel Hastasıyımdır :)

Ama Bunu Tek Geçerim.. 2 Kat Uygulamada Harika Sonuç Veriyor..

Maybelline Kullanırım Sürekli.. Her Rimelini Kullandım Ve Rimel Hastasıyımdır :)

Ama Bunu Tek Geçerim.. 2 Kat Uygulamada Harika Sonuç Veriyor..

bunun aynısını esksehir de okuyan kuzenim indirimden almıs. baktım tarihi de normal ama acayip kotu kokuyor.. senin ki de oyle mi acaba???

maybelline colossal dediğim yani maybelline colosal volume express maskara. bende aynı maçla kullanıyorum dolgunluk için. muhteşem. böle sarı bi kutusu var.35-50 tl arası satılıyo

35- 50 mi canm o kadar degil onun fiyatı ben bir kaç ay önce bakmaştım şimdide netten baktım 16-17 filanCADIARZU

X