Dolunay epilasyonu

çok enteresanmış ya...hiç ter kokusu olmuyor mu bunu sürünce?ben de bulmalıyım bundan.ama burada sadece watsons ve t-shop var internetten mi baksam acaba:26:

t-shop ve watsonslara bi sor. yoksa net üzerinden de alabilirsin. terlemeyi önlemiyor o yönden iyi fakat ben yine doğal yağlardan yanayım :KK19:

canım doğal ürünler de kimyasal. sen de baştan ayağa kimyasallardan oluşuyorsun... yediklerin de kimyasal. içtiğin su da H2O, kimyasal bir molekül... burda önemli olan sentezle elde edilmiş bir madde olmaması, doğada doğal olarak bulunması. doğaldan kasıt budur...

Doğru diyorsun canım ben de doğal derken zararlı olmaması açısından bahsetmiştim. :KK1: Bu ürünün zararı yok yani?

selam kızlar sormak için doğru yer mi bilmiyorum ama yinede şansımı deneyim dedim :KK53:
benim alt dişim de ufak bi sıkıntı var. yamuk olduğu için (iki dişin arasında sıkışmış küçük bir diş) fırça değmiyo. hemen lekeleniyo. benim dişçiye gidip arada temizletmem gerekiyo ama vaktim yok.. benim evde kendikendime yapabilecek bişeyim yok mu ? :26:

merhaba :)
Ağdadan önce pudra sürme hakkında birşey sorabilir miyim kızlar
ağdayı yapıştırmadan önce pudrayı dökersek ağda tam yapışır mı ?
ne kadar dökmemiz gerekiyor ? ilgilenirseniz sevinirim :))

bu konuyla alakalı başlıkta açtım ama çok duyarsızsınız kızlar duymadınız sesimi:KK43:((((((((((((((((

aşırı saç dökülmesi rahatsızlığımdan dolayı kullandığım ilaçlardan sonra tüylenme başladı ve bıyık bölgemde tüylerim çıktı renk koyuluğuda oluştu.

benim gibi bıyık bölgesinde tüy olan varmı varsa neyle alıyosunuz arkadaşlar lütfen yardımcı olun ve renk değişikliği oluyomu sizdede koyuluk.

bu konuyla alakalı başlıkta açtım ama çok duyarsızsınız kızlar duymadınız sesimi:KK43:((((((((((((((((

aşırı saç dökülmesi rahatsızlığımdan dolayı kullandığım ilaçlardan sonra tüylenme başladı ve bıyık bölgemde tüylerim çıktı renk koyuluğuda oluştu.

benim gibi bıyık bölgesinde tüy olan varmı varsa neyle alıyosunuz arkadaşlar lütfen yardımcı olun ve renk değişikliği oluyomu sizdede koyuluk.

ben dudak bölgesi tüylerini sir ağda bantıyla alıyorum o bölgede bir koyulaşma olmadı bende

doğal yağlar hangileri nasıl kullanıyoruz?malum yaz geliyor ter kokusu başa bela:26:

hoş kokulu yağlar var , menekşe yağı, lavanta yağı veya başka doğal bir yağ. hatta dur bi tarif vereyim :KK34:

Koltuk altı terlemesini azaltmak için bitkisel yağları kullanabilirsiniz. 10 damla adaçayı yağını 15 damla lavanta yağı ile karıştırın ve bu karışıma yarım bardak içme suyu ekleyin. Karışımı sprey başlığı olan bir şişeye koyup deodorant gibi kullanabilirsiniz. Adaçayı etkili bir ter önleyici olup özellikle yaz aylarında sizi aşırı terlemeye karşı koruyacaktır.

selam hanımlar,
bacagımdaki tüyler yeni yeni çıkmaya başladı bayag bi inceldiler. sanırım 3 5 aya kadar kalmayacaklar :)
dolunay zamanları bacak tüylerimi alıp hamam otu sürüyorum.
dolunaydan öncede hamam otunu kullanıyordum ama sanki bu kadar etkili değildi :)

selam kızlar sormak için doğru yer mi bilmiyorum ama yinede şansımı deneyim dedim :KK53:
benim alt dişim de ufak bi sıkıntı var. yamuk olduğu için (iki dişin arasında sıkışmış küçük bir diş) fırça değmiyo. hemen lekeleniyo. benim dişçiye gidip arada temizletmem gerekiyo ama vaktim yok.. benim evde kendikendime yapabilecek bişeyim yok mu ? :26:

beyazlatmak için soruyorsan limon suyu ve karbonatı karıştırıp dişlerini fırçala, fakat bu karışıma batırdığın fırça ile diş etlerini fırçalama ağrıtır birazcık :KK34: ölçüleri kendin yapabilirsin.

merhaba :)
Ağdadan önce pudra sürme hakkında birşey sorabilir miyim kızlar
ağdayı yapıştırmadan önce pudrayı dökersek ağda tam yapışır mı ?
ne kadar dökmemiz gerekiyor ? ilgilenirseniz sevinirim :))

pudrayı boca etmiyoruz tabii :KK1: yaklaşık 1 çay kaşığı kadar dökülüyo, zemini kaplaması lazım. fakat kuaför spatula ile sürdü ağdayı :KK31: bu da azaltır dedi. yani pudra döküp roll-on sir ağda ile hiç sürmedi. siz deneyin, olmazsa o bölgelere özel spatulalı açık sir ağda alın , koltukaltı ve genitale de onu kullanın :KK54:

pudrayı boca etmiyoruz tabii :KK1: yaklaşık 1 çay kaşığı kadar dökülüyo, zemini kaplaması lazım. fakat kuaför spatula ile sürdü ağdayı :KK31: bu da azaltır dedi. yani pudra döküp roll-on sir ağda ile hiç sürmedi. siz deneyin, olmazsa o bölgelere özel spatulalı açık sir ağda alın , koltukaltı ve genitale de onu kullanın :KK54:
Çok teşekkür ederim cevapladığınız için :))
Ben açık ağda kullanıyorum hazır bantlar alıp onların üzerine sürerek
bayağı kalın oluyor tabi ağdalı kısım pudra bacağımda kalmaz diye düşünüyorum :KK43:

ben iple alıyorum hem hassas bölge, hem ağdanın sıcaklığı orayı karartıyor hemde ilerde sünmeye oldukça elverişli . o yüzden tercihim ip.

selam hanımlar,
bacagımdaki tüyler yeni yeni çıkmaya başladı bayag bi inceldiler. sanırım 3 5 aya kadar kalmayacaklar :)
dolunay zamanları bacak tüylerimi alıp hamam otu sürüyorum.
dolunaydan öncede hamam otunu kullanıyordum ama sanki bu kadar etkili değildi :)

aman zehirlenmeyesin dikkat et :KK1:

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için :))
Ben açık ağda kullanıyorum hazır bantlar alıp onların üzerine sürerek
bayağı kalın oluyor tabi ağdalı kısım pudra bacağımda kalmaz diye düşünüyorum :KK43:

pudrayı bacağımda hiç denemedim :44: sen yap bakalım nasıl olacak, haber vermeyi de unutma :KK19:

X