Dolunay epilasyonu

Deal_10062011_Bosphorus_jpg
yüz alma ipi gibi pratik ürünler mevcut bu da benim aklıma yatıyor. gerçi ben kendim yapıyorum, fakat bu tarz bişeyle çabuk bitiririm işimi

Son düzenleme:
Yap güzelleş ben bu aralar yapamıyorum malum söz işi falan :KK14:

asıl sende bakımlarını yap, ihmal etme. koşuşturma, heyecan, yorgunluk, uykusuzluk.. sonra hafta sonu bitkin görünürsün. bakımlarını yap ki ışıl ışıl ol. selin gelin hanımsın herkesin gözü sende olacak, çok bakımlı olman lazım.

canım bende ip öneriyorum, hatta king in bi makinası var evde kendin alabilmen için. baya bi yorum okudum herkes çok memnun. bende ondan almayı düşünüyorum.

bende bakayım ona hiç duymadım. ama ipi deneyecem hepinize teşekkür ederim bide hamam otu yağı kullanıyolar onuda çok merak ediyorum acaba yüzde kullanılırmı

tüylerin incelse bile delikler gidecektir bende de aynı sorun vardı cillop gibi bacağımı alsamda o delikler ben çok rahatsız ediyodu ıpl yaptırdım(kesinlikle lazer değil) kimi tüyler gitmedi inceldi ama o delik görüntü gitti tüylerin incelince gider görüntü bi de yazın bacaklarını güneşlendirirsende daha homojen bi görüntü olur;bu arada bitmeyen tüylerimi almak için vivet ağda kullanmaya başladım gerçekten tüyleri beslemeyen iyi bir sir ağda inceltmeye çok yardımcı bulmasıda kolay

canım bende genital ile koltuk altıma lazere başladım, Ipl değil galiba benimki. genitale farklı, kol altıma farklı makina kullanıyolar. daha 2 seans gittim ama koltuk altımı daha önce epilatör ile alırdım bacağım gibi delik delikti geçti. genital bölgemde de ağda kaynaklı kararma vardı o da geçti. şimdi sorun bacaklar ve diğer yerler. bende vivetin mavisini kullanıyorum çok memnunum. yaa keşke imkan olsada lazere gidip yatsam ne görüyorsan al desem :))

yüz alma ipi gibi pratik ürünler mevcut bu da benim aklıma yatıyor. gerçi ben kendim yapıyorum, fakat bu tarz bişeyle çabuk bitiririm işimi

ben yüüzümü almıyorum sadece bıyık bölgesi işte başıma dert oldu bu ordada kullanılırmı

akrepcik bu aletin yorumlarını da çok okudum, bunu alanlar pişman. çok dandikmiş. king in ki daha kaliteliymiş. hatta bunu alanların çoğu daha sonra king almış. keşke baştan alsaydım yazmış çoğu kişi.

ben yüüzümü almıyorum sadece bıyık bölgesi işte başıma dert oldu bu ordada kullanılırmı

canım king bıyık bölgesindede çok kullanışlıymış. ama lütfen önce ikisinide araştırıp kullanıcı yorumlarını oku, çok yardımcı olacaktır. king butterfly yazarsan çıkar.

bende bakayım ona hiç duymadım. ama ipi deneyecem hepinize teşekkür ederim bide hamam otu yağı kullanıyolar onuda çok merak ediyorum acaba yüzde kullanılırmı

ben hamam otu yağı aldım ama daha hiç kullanmadım, bildiğim kadarıyla yüze de kullanılıyor. bence yüz için en etkili yöntem iğneli epilasyon. helede senin bölgen belli bıyık diyorsun daha kısa sürer seansların. yaptırdıktan sonra bi hafta kadar minik minik yaracıklar oluyor ama rahatsız edici değil. onuda araştır istersen. dakikasını 1.5 tl ye falan yapıyolar.

canım king bıyık bölgesindede çok kullanışlıymış. ama lütfen önce ikisinide araştırıp kullanıcı yorumlarını oku, çok yardımcı olacaktır. king butterfly yazarsan çıkar.

çok sağolun incelemem lazım onu heryerde varmı acaba 50 tlymiş

ben hamam otu yağı aldım ama daha hiç kullanmadım, bildiğim kadarıyla yüze de kullanılıyor. bence yüz için en etkili yöntem iğneli epilasyon. helede senin bölgen belli bıyık diyorsun daha kısa sürer seansların. yaptırdıktan sonra bi hafta kadar minik minik yaracıklar oluyor ama rahatsız edici değil. onuda araştır istersen. dakikasını 1.5 tl ye falan yapıyolar.

ben çok beyazım en ufak şeye alerji kapan hemen leke oluşan bi tenim var biraz korkuyorum bu işlemlerden iz kalır dahada kötü olur diye ama bi çözüm bulamazsam iyi biyer araştırıp fikir alabilirim doktordan bide şu saç dökülmesi problemi maddi manevi sömürdü beni ayıptır söylemesi her ay 200ü buluyo verilen ilaçlar hem maddi hemde tedavi açısından şuan lazer yaptıramam zaten kullandığım ilaçlar kafamda değil vücudumda işe yaradı:KK43:(((( tedavi bitmeden yaparsam tekrar çıkabilir ilaçların etkisiyle

canım bende genital ile koltuk altıma lazere başladım, Ipl değil galiba benimki. genitale farklı, kol altıma farklı makina kullanıyolar. daha 2 seans gittim ama koltuk altımı daha önce epilatör ile alırdım bacağım gibi delik delikti geçti. genital bölgemde de ağda kaynaklı kararma vardı o da geçti. şimdi sorun bacaklar ve diğer yerler. bende vivetin mavisini kullanıyorum çok memnunum. yaa keşke imkan olsada lazere gidip yatsam ne görüyorsan al desem :))

genital bölge için mi mavi kullanıyorsun??? birde az acıyla alabileceeğim bi yöntem var mı?

beyazlatmak için soruyorsan limon suyu ve karbonatı karıştırıp dişlerini fırçala, fakat bu karışıma batırdığın fırça ile diş etlerini fırçalama ağrıtır birazcık :KK34: ölçüleri kendin yapabilirsin.

teşekkür ederim canım çok sağol :KK16:

karbonat ile gargara yapabilirsin ama diş fırçalamak için uygun değil bir diş ipi edinip her yemek sonrası o arayı temizleyebilirsin;tabi günde 1 kez tüm ağıza diş ipi ile temizlik yapılmalı

Son düzenleme:
X