Dolunay epilasyonu

daha nisan tarihleri bitmedi ki :KK1: olsun uzasın ben 2 ay uzatmıştım ve farklı bi şekil verdim. bu seneni modası kalın kaş zaten :KK34:

ay bir de benim kaşım alınınca 30 yaşında gösteriyorum
ama almayınca da köylü kızı gibi oluyorum, çok bakımsız duruyorum
aman neyse ya sevgilim mi var, istersen her yerimi uzatırım eheheh :)

tv de astrologlar dolunay 25i demişti diye hatırladım ben, ve 25inde ağda yaptım. umarım faydalı olur. kaşımın da alınması gerekiyor ama kaş lazım bitmesin diye almadım :KK3:

yanlış almışsın, büyük ihtimal hızlı uzayacak tüylerin. Dolunay Epilasyonu dememin temel amacı, isminin anlamlı olması. asıl olay dolunay olduktan sonra belirli evrelerde gerçekleşiyor. :KK31: sen bu konunun ilk mesajında belirtilen tarihlere uy sadece canım :KK54: yanlış almışsın fakat telafi edebilirsin :KK34:

ay bir de benim kaşım alınınca 30 yaşında gösteriyorum
ama almayınca da köylü kızı gibi oluyorum, çok bakımsız duruyorum
aman neyse ya sevgilim mi var, istersen her yerimi uzatırım eheheh :)

genelde ince kaş yaşı büyük gösterir. sen kaşlarını uzat epey benim gibi, sonra kaşlarını kalınlaştırabilirsin. Ben dinimize göre dağınıklarınızı aldırmanızı öneririm. Ben 2 ay uzatıp dağınıklarını aldırdım, sonrada hiç şekil vermedim mesela, sadece dağınıklarını aldırıyorum artık :KK6:

dün de dolunay vardı misafirim vardı ağda yapamadım ama bugün de dolunay var ben ona güveniyodum bugün alıcam ama sizin tarihlerde 29 nisan dan başlıyor diyor bu işte bi gariplik yok mu

dün de dolunay vardı misafirim vardı ağda yapamadım ama bugün de dolunay var ben ona güveniyodum bugün alıcam ama sizin tarihlerde 29 nisan dan başlıyor diyor bu işte bi gariplik yok mu

dolunay demekteki kasıt "DOLUNAYI GÖRMEDEN TÜYLERİNİZİ ALMAYIN" hipotezini belirtmek. burda asıl vurgu dolunaydan sonraki belirli evreler canım. sen benim verdiğim tarihlere göre yap :KK34:

Akrepçik mayıs ayının 2. dolunay günü sonlarına doğru mu canım.
Ben sanırım nisan aynının tarihinden mayısa sarkanı yapıcam, yani mayısın başında yapıcam, niye bu kadar uzattıysam lafı:KK37:
Ama 2. tarih yakınsa beklesem mi diyorum, malum hamile hamile acıyo:18:

Akrepçik mayıs ayının 2. dolunay günü sonlarına doğru mu canım.
Ben sanırım nisan aynının tarihinden mayısa sarkanı yapıcam, yani mayısın başında yapıcam, niye bu kadar uzattıysam lafı:KK37:
Ama 2. tarih yakınsa beklesem mi diyorum, malum hamile hamile acıyo:18:

8 mayıs gibi, diğeri de 28 mayıs gibi olacak. hangisini tercih etmek istersen et canım, serbestsin :KK19:

bugün kuaförde ağdamı yaptırdım ama
sonra limon-tuz süremedim sertleştirdiğim için alırken biraz canım yandı ve
ufak ufak kanama oldu neyse artık bidahakine..bu arada mayısta uygun tarihler ne zaman
ha bide karınca yumurtası yağı düşünüyorum ne dersiniz kızlar
faydalı mı bi deneyim ben de

Merhaba.Benim adetim yaklaşık 10 gün sonra falan başlayacak.Bu dolunay epilasyonunu verdiğiniz tarihte mi uygulayayım yoksa adetimin bitmesini mi beklemeliyim bunu pek anlayamadım.Bide kaşların küsmesi bu tarihler arasında mı oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhaba.Benim adetim yaklaşık 10 gün sonra falan başlayacak.Bu dolunay epilasyonunu verdiğiniz tarihte mi uygulayayım yoksa adetimin bitmesini mi beklemeliyim bunu pek anlayamadım.Bide kaşların küsmesi bu tarihler arasında mı oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim :)

canım adetine daha 10gün var mayıs ayındaki tarihler sana uygun olacak sanırım
29nisan 2mayıs arasıydı sanırım bu tarihi kullanabilirsin bence yararlı olur
kaş hakkında da detaylı bilgiyi akrepcik verecektir kolay gelsin..

bugün kuaförde ağdamı yaptırdım ama
sonra limon-tuz süremedim sertleştirdiğim için alırken biraz canım yandı ve
ufak ufak kanama oldu neyse artık bidahakine..bu arada mayısta uygun tarihler ne zaman
ha bide karınca yumurtası yağı düşünüyorum ne dersiniz kızlar
faydalı mı bi deneyim ben de

karınca yum. yağını ilk defa kullandım, o yüzden hemen yorum yapamam canım :26: 5-6 uygulama sonrasında net bişeyler söyleyebilirim ancak :KK31:

bugün neden ağda yaptın, yanlış zamanda yapmışsın canım :)

Son düzenleme:
karınca yum. yağını ilk defa kullandım, o yüzden hemen yorum yapamam canım :26: 5-6 uygulama sonrasında net bişeyler söyleyebilirim ancak :KK31:

bugün neden ağda yaptın, yanlış zamanda yapmışsın canım :)

tamam canım bekliyorum haberlerini
ya 29nisanda yapamayacaktım daha fazla beklemek istemedim
bide uygun biliyodum dün yaptırıcaktım aslında ama
nasip olmadı bugüne kaldı :KK31:
tüh ya neyse artık mayısta 28i demiştin galiba o zaman yaptırırım artık
bide ben çok beklettim aslında böyle bekleyip alınca yararlı oluyo bana ama inş tarih sorun çıkarmaz bu seferlik

nisanın 2. tarihini yap canım. yoksa mayıs sonuna kalacaksın :KK34: kaş küsmesi küçülen fazda ve özellikle bu epilasyon tarihlerinde oluyor. o yüzden önermiyorum :KK20:

tamam canım bekliyorum haberlerini
ya 29nisanda yapamayacaktım daha fazla beklemek istemedim
bide uygun biliyodum dün yaptırıcaktım aslında ama
nasip olmadı bugüne kaldı :KK31:
tüh ya neyse artık mayısta 28i demiştin galiba o zaman yaptırırım artık
bide ben çok beklettim aslında böyle bekleyip alınca yararlı oluyo bana ama inş tarih sorun çıkarmaz bu seferlik

pazartesi gününe ne kalmıştı ki :KK43: neyse en azından küçülen fazda aldırdın. kötü etkilemez ama iyi de etkilemez :KK31:

Merhabalar
Başliği 1 saattir inceliyorum, maalesef bende Cook tüğ sorunu olanlardanim. Okudukça ilham geldi valla araniza katilmak istedim :))
Benim adetim dün bitti, ben ne zaman yapabilirim epilasyonu acaba en etkili hangi tarih olur.

X